Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widziałem ducha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

str0ng.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duch miał jakieś 50-60cm wzrostu. Mężczyzna ze sporym zarostem - wąsy i duża broda. Ubrany był w coś jak suknia i szpiczastą czapkę. Obie te rzeczy były w pionowe pasy niebiesko-białe. Patrzyliśmy tak na siebie ok. 5 sekund. Nagle zaczął się rozmywać i znikł.


Może to dziadek mróz albo sen? xDD A tak na serio, jego spojrzenie na ciebie było przerażone, ironiczne czy jakie tam jeszcze?


Zupełnie obojętne. Poprostu patrzył i się rozmył.
  • 0

#32

Cha0s.
  • Postów: 24
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie podchodze scpetycznie, bo wiem swoje :o Ja kiedys jak kładałem sie spać -to miałem wrażenie, że coś z naprzeciwka idzie do mnie - widac bylo zarysy tej osoby - coś w rodzaju takie poświaty czy mgiełki...
  • 0

#33

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dużo wódki na weselach chlejesz chłopino !!!

A tak na poważnie to chyba nie ma się nad czym zastanawiać - zobaczyłeś ducha i to wszystko, ja Ci wierze. Skąd ludzie mają wiedzieć na Ziemi co jest po śmierci, czy astral, czy piekło albo niebo? Chyba, że znacie kogoś kto stamtąd wrócił - wtedy możemy mówić o astralu, ale bajki wyssane z palca zostawcie dla lubiących bajki. Jeśli bardzo chcesz się dowiedzieć kim lub czym było to zjawisko spróbuj go wywołać, chodź wątpię by to coś dało, bo ludzie mają o tym takie same pojęcie jak i o życiu po śmierci czyli żadne (o ile takie życie istnieje, tego tak naprawdę też nikt nie wie).
Pozdrawiam
Mystiqe
  • 0

#34

invisible.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hej! nie wiem czy jeszcze tu zagladasz... ale znalazlem cos co mogloby Cie zainteresowac... daj znac czy jestes bo zarejestrowalem sie tylko dlatego ze natknalem sie na ten watek...
  • 0

#35

Lukas82.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh... Niezła ściema. Po co zakładać takie tematy. Nie masz żadnych dowodów. Nikt Ci nie uwierzy.

 

Heh... Niezła ściema. Po co zakładać takie tematy. Nie masz żadnych dowodów. Nikt Ci nie uwierzy.

ale ty jesteś debil i pajac 

 

 

obraza.gif

Widzę że ładnie rozpoczynasz swoją karierę na forum. 

Wszystko


  • 0

#36

PomiotSzatana.
  • Postów: 21
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nagroda złotej łopaty ląduje dp Lukas82 :D

 

Dobrze, że są sceptycy na forum - na tym właśnie powinno polegać rozwiązywanie takich zagadek i dopiero jak się skończą logiczne wyjaśnienia, to możemy uciekać się do tych paranormalnych rozwiązań. Nie możemy tworzyć kącika wzajemnej adoracji. Forum będzie traktowane poważnie tak długo, jak będą tu sceptycy. Autor tematu napisał, że widział krasnala - dokładnie opisał jego wygląd, więc nie dziw się reakcji, bo to wygląda jakby ktoś sobie z nas kpił.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych