Skocz do zawartości




Zdjęcie
- - - - -

Or Eidan: Medytacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Medytacja - Or Eidan

Dołączona grafika

Medytacja jest drogą do nowej świadomości. To droga do osiągnięcia wiedzy o sobie samym, by żyć spokojnie i pogodnie, by maksymalnie wykorzystać zdolność koncentracji - i w ten sposób rozwinąć swoją osobowość.
Ta książka omawia duchowe i filozoficzne podstawy medytacji. Zawiera klarowne instrukcje, ilustrowane wypróbowanymi przykładami z życia, jak uprawiać medytację najbardziej skutecznie, tak by przyniosła nam prawdziwą korzyść. Szczególną zaletą tej książki jest to, że łączy ona idee duchowe z codzienną praktyką i jest zrozumiała dla każdego.Nawet nieobyty z duchowymi podstawami medytacji czytelnik może się nią skutecznie posługiwać.

Eidan Or wkroczył w świat medytacji w stosunkowo późnym wieku, już po odbyciu służby wojskowej i ukończeniu studiów filozoficznych na uniwersytecie. Ciekawość zawiodła go aż do Indii, gdzie spędził lata na studiowaniu medytacji i jogi, zanim sam stał się nauczycielem tych dyscyplin. Uczył jogi i medytacji w różnych ośrodkach we Francji, Niemczech i w Stanach Zjednoczonych. W końcu osiedlił się w Izraelu, w małej ustronnej miejscowości w Galilei (rzut kamieniem od miejsca, gdzie Jezus spędził dzieciństwo i młodość). Tam założył centrum duchowe, gdzie uczy studentów medytacji na najwyższym poziomie i jest ich duchowym nauczycielem.

Stron 138, oprawa miękka, format:12,5x19,5 cm
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u