Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy spożywanie mięsa uważacie za normalne ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
177 odpowiedzi w tym temacie

#166

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bobku zadałeś pytanie

Czy spożywanie mięsa uważacie za normalne ?


Czy aby po to, by za każdym razem jak ktoś odpowie że to normalne, go za to krytykować?
Naprawdę jak dla mnie ta dyskusja nie ma sensu, a tym bardziej, że sam nie potrafisz trzymać się tematu.
Wszyscy już wiemy jakie jest twoje zdanie na ten temat i uważam że Twoje docinki są zwykłą prowokacją do toczenia dalszej dyskusji, która notabene niczego nowego nie wnosi.



#167

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

człowiek jest z definicji istotą wszytskożerną, i inaczej nie może żyć. Białka zwierzęce (i tłuszcz) są bardzo ważne do przetrwania. szczerze mówiąc, nie rozumiem wegetarian.

#168

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ileż to razy, jedząc kiełbasę napotykałem w niej na kawałki kości. Rzecz jasna malutkie, zmielone razem z resztą zwierzaka. Na szczęście nie zdarzyło mi się nigdy trafić na sierść, chociaż słyszałem o takich przypadkach. W końcu wszystko robi się hurtowo.

Nie wiem czy jestem uzależniony od mięsa, fakt jedzenia zwłok mi nie przeszkadza. Za to przeszkadza mi jedzenie np żołądków, flaczków itp. To brzmi już zbyt obrzydliwie.

A teraz napiszę coś z czym pewnie wiele osób się nie zgodzi. Zabijanie zwierząt z jakiegokolwiek powodu, to zwykłe morderstwo, a 'nic nie tłumaczy morderstwa' (Hunter - Kiedy Umieram). Słyszałem że w Rosji był taki motyw, że ludzie jedli mięso ludzkie nawet o tym nie wiedząc :3 Rzecz jasna to mięso z morderstwa pochodziło. To oczywiście było złe itp ale różnicy niema :3

#169

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma w tym żadnej prowokacji .A sam uważam że temat powinien być już zamknięty , poznałem wasze zdanie , Wy moje i jest ok ;)

Pozatym , nikogo nie krytykuje ... ale jeśli uważasz że tak , podaj konkretny przykład ;]

A teraz napiszę coś z czym pewnie wiele osób się nie zgodzi. Zabijanie zwierząt z jakiegokolwiek powodu, to zwykłe morderstwo, a 'nic nie tłumaczy morderstwa' (Hunter - Kiedy Umieram). Słyszałem że w Rosji był taki motyw, że ludzie jedli mięso ludzkie nawet o tym nie wiedząc :3 Rzecz jasna to mięso z morderstwa pochodziło. To oczywiście było złe itp ale różnicy niema :3
-----------------------------------

Ja się zgadzam ;)

Jeśli by się przyjeło np.jedzenie ludzi innego koloru skory , człowiek by nie widział w tym nic złego dlatego że jesteśmy manipulowani przez własną kulturę ...

A więc proponuje zamknięcie tematu , bo Asieńka ma racje , nikt już niczego pożytecznego do dyskusji nie wnosi ..

#170

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ze słodyczy tylko schabowe. mięso jest fantastyczne, a człowiek który pierwszy zrobił kiełbasę powinien mieć pomnik w każdym mieście!

#171

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up
Zrób sobie kiełbasę z własnej matki i smacznego :3

#172

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wole chorować całe życie niż jeść trupy.
Teraz, to prędzej bym człowieka martwego zjadła niż świnkę.



Nic tylko pogratulowac..
Bez komentarza



#173

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up
Zrób sobie kiełbasę z własnej matki i smacznego :3

Takie wypowiedzi są nietolerowane na tym forum, paragraf 7.6 i 3.6 regulaminu. Traktuj moją wypowiedź jako upomnienie.



#174

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
Zrób sobie kiełbasę z własnej matki i smacznego :3

Chyba przez te ograniczanie jedzenia miesa wasze mozgi pracuja na o wiele mniejszych obrotach, czlowieku zastanow sie co ty piszesz, mieso jest wspaniale i zabijanie zwierzat to cos normalnego. Popatrzcie sobie wielcy wegetarianie na np. sawanne jak lwy pozeraja mniejsze zwierzeta, rozszarpuja je i pewnie ich ofiary cierpia katusze, a teraz popatrzcie jak sie zabija swinie: w leb jej czyms ciezkim aby stracila przytomnosc, potem podcina sie gardlo i swinia umiera bardzo humanitarnie nie czujac bolu.

ps Najlepiej zabijcie wszystkich ludzi jedzacych mieso oraz miesozerne zwierzeta, albo zrobcie im kazanie, aby jadly trawe!

to juz podchodzi pod New World Order

#175

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie, łańcuch pokarmowy musi być i na jego końcu jest człowiek czy się komuś podoba czy nie.

Zresztą człowiek nie ingeruje w niego poprzez jedzenie wychodowanych przez siebie zwierząt, tylko poprzez niszczenie środowiska, kłósownictwo, etc...

#176

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

teraz popatrzcie jak sie zabija swinie: w leb jej czyms ciezkim aby stracila przytomnosc, potem podcina sie gardlo i swinia umiera bardzo humanitarnie nie czujac bolu.



Zawsze się zastanawiałem jak to robili Adam i Ewa :drink:



#177

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie że nie czuje , jak mnie uderzy ktoś ciężkim w łeb też nic nie czuje ;) .Proponuje zamknąć temat , nikt już niczego pożytecznego do dyskusji nie wnosi .

#178

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sam człowiek jest niezbitym dowodem na to że można bez mięsa :cafe:
Chyba że ktoś powie że pierwsi ludzie powstali razem z narzedziami do polowania.
Mogły minąć tysiące lub miliony lat ewolucji do wynalezienia pierwszych narzędzi a mięsa nie kupowano w sklepie.

[Edit : 01.11.07] dj_cinex
Zamknięte na prośbę Asieńki.





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych