Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 3 głosy

Farrell J. P.: Gwiazda śmierci z Gizy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Farrell Joseph P. "Gwiazda śmierci z Gizy"
Amber 2003
Seria: Księgi Tajemnic

Dołączona grafika


Joseph P. Farrell – fizyk, badacz tajemnic przeszłości – na podstawie świadectw archeologicznych i najnowszych odkryć fizyki stawia zaskakującą hipotezę: Wielka Piramida była potężną bronią masowej zagłady. Stworzyła ją naukowo-techniczna cywilizacja, która znała fizykę wykorzystującą nie tylko dzisiejsze najnowsze teorie, jak teoria kwantów, ale również teorię jednolitego pola i teorię superstrun, które nastręczają poważnych trudności współczesnej nauce. Wielka Piramida była przykładem urządzenia skonstruowanego w oparciu o tak zaawansowaną wiedzę – „fazowo sprzężoną haubicą” zaprojektowaną tak, by gromadzić różne formy energii, wzmacniać i kierować do celu – na Ziemi lub w kosmosie!

* Wielka Galeria: komora wzmacniania akustycznego
* Przedsionek: ekran dźwięku
* Szyb wentylacyjny: mikrofalowy sygnał wejściowy i wyjściowy
* Sarkofag: optyczna wnęka rezonansowa masera
* Komora Królowej: generator wodorowy

W zamierzchłej przeszłości ta straszliwa „gwiazda śmierci” została użyta. I zniszczyła cywilizację swoich twórców!
(nota wydawcy)
  • 0



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Książka raczej trudna, pisana naukowym językiem. Na pewno nie należy do gatunku lekkiej literatury do poduszki, mimo to polecam z uwagi na dobre przedstawienie i rozwinięcie arcyciekawej teorii - Piramida potężną bronią starożytnych.

Moja ocena 4/5
  • 0



#3

grigo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgodzę się z przedmówcą. Książka rzeczywiście przedstawia arcyciekawą teorię. Nie klasyfikowałbym jej jako zbyt trudnej ze względu na naukowy język. Podejrzewam że każdy, kogo fascynuje nieznane, nie będzie miał większego problemu z jej przeczytaniem. Ja mam wykształcenie prawnicze, a nie miałem jakichkolwiek problemów podczas lektury.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych