Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 13 głosy

van Helsing J.: Ręce precz od tej książki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

xalulax.
  • Postów: 33
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój e-book też tyle ma. To jest normalne, bo książka pisana jest większa czcionką, inny układ obrazków itp.
  • 0

#17

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem kawałek, bzdura bzdurę bzdurą pogania.
  • -4

#18

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

przeczytaj, moze ksiazke do konca zanim cos o niej napiszesz
  • 1

#19

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież napisał, że przeczytał tylko kawałek, może akurat notkę wydawcy. Poza tym samo czytanie to jeszcze "trochę" za mało :)

p.s. Kolejna książka tegoż autora to "Rozmowy ze śmiercią", tylko później nie piszcie, że śmierć Was nie obchodzi czy nie dotyczy :)
  • 0

#20

TenebrosuS.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeczytaj, moze ksiazke do konca zanim cos o niej napiszesz

Szkoda mi czasu. Prócz przeczytania pierwszego rozdziału, przejrzałem pozostałe. Tyle bzdur w jednym miejscu widziałem tylko na tym forum.
  • -2

#21

SmugglerFan.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż, wszystko bzdurą nie jest - jest trochę faktów. Ale w te Himalajskie jaskinie nie mogę uwierzyć, a teoria pustej Ziemi jest nawet nie śmieszna, lecz żałosna.
  • 0

#22

Kocot.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie może czy można gdzieś zdobyć książkę Stefana Erdmanna ,,Banki, chleb i bomby", przytaczaną kilka razy przez Jana van Helsinga w ,,Ręce precz od tej książki"?
  • 0

#23

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kocut:
w języku polskim nie wydaje mi się by była wydana, za to w oryginale (jęz. niemiecki):
http://www.empik.com...mportu,873812,p
http://www.empik.com...mportu,873814,p

Pozdrawiam
  • 0

#24 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie była wydana? A to dziwne, bo jedną taką posiadam :)
  • 0

#25

norainbow.
  • Postów: 64
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie była wydana? A to dziwne, bo jedną taką posiadam :)

a można prosic o wiecej informacji nt w/w wydania ?
  • 0

#26

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hellmaker, dlatego napisałem "wydaje mi się, że nie była wydana", a nie "na pewno nie było wydana" ;)
Napisałem tak, bo w trakcie "googlowych" poszukiwań jedyne tropy prowadziły do różnych for (forumów? ;o), do tematów o książce van Helsinga "Ręce precz od tej książki".
Dołączam się do prośby norainbow, czyli: przez kogo wydana, w którym roku i gdzie można nabyć :)
Pozdrawiam
  • 0

#27

AndrzejS.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muszę poszukać e-booka : )




Ps. Mam takie pytanie czy ktoś z forumowiczów ma może ebooka książki również Van Helsinga Demon hunter's handbook i Vampire hunter's hanbook ? Najlepiej w języku pl lub ang
  • 0

#28 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak już kilka razy pisałem w odpowiednim temacie - proszę do mnie napisać, podać dokładny adres, a książka zostanie wysłana. Oczywiście osoba, która tę książkę otrzyma później przekazuje dalej. Projekt umarł śmiercią naturalną, ale zawsze można go ożywić. Ktoś chętny? To pisać do mnie na pw.
  • 0

#29

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

eeee...Hellmaker, coś się tu pogubiłem. We wcześniejszych postach mówimy o książce Stefana Erdmanna ,,Banki, chleb i bomby", która to książka jest przytaczana w ksiązce "Ręce precz od tej książki" van Helsinga (temat przewodni). Na prośbę o wysłanie dokładniejszych danych o polskim wydaniu "Banki, chleb i bomby" piszesz, że ją masz, a następnie, że ją wyślesz temu, kto chce, o czym jest w odpowiednim topicu. Zakładam, że chodzi o temat "Oddam książki za darmo !" http://www.paranorma...showtopic=13805 , ale tam piszesz, że masz e-booka książki "Ręce przecz od tej książki!". Może się mylę, ale imho zaszło tu pewne nieporozumienie - otóż mnie, Kocot-owi i (najprawdopodobniej) NoRainbow chodzi o polskie wydanie książki Stefana Erdmanna ,,Banki, chleb i bomby".

Jeśli masz jej polskie wydanie to ponawiam prośbę - proszę o dokładniejsze namiary (wydawca, rok, źródło, cena)
Pozdrawiam ;)
  • 0

#30

norainbow.
  • Postów: 64
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli masz jej polskie wydanie to ponawiam prośbę - proszę o dokładniejsze namiary (wydawca, rok, źródło, cena)
Pozdrawiam ;)


ja również jeszcze raz poprosze
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych