Skocz do zawartości


Zdjęcie

,,wchodzę do głów" ludzi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

Vvoltaire.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu pominąłeś Asienkę? A jak już opiszesz jej odczucia, to proszę o moje.

kogo pominąłem?? bo chyba zaczynam sie gubić
  • 0

#17

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wyczytac z kogos emocje nie jest trudne łatwo jest po mimice twarzy jego zachowaniach (nawet jesli osoby nie znamy) a juz bardziej jak mowi wypowiada sie :)

Sprobuj cos ze mnie wyczytac jak przynajmiej cos sie bedzie zgadzac to ci uwierze OK ?
  • 0

#18

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do tej stronki to zal, prowadzi ja Fenix reszte oceny zostawiam wam tongue1.gif

To nie ten Fenix co myślisz. ;)

Ja też bym prosił o opisanie moich uczyć jeśli można. :)
  • 0

#19

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja potrafiłem kiedyś 'wyczuwać' złość, poddenerwowanie i kilka innych negatywnych emocji u znajomych osób. Na ogół nic trudnego. :)
  • 0

#20

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

piroman, zapraszam do mojej głowy ;) Czekam na coś bardziej konkretnego. Mam nadzieję również, że się trochę rozpiszesz i że to będzie na temat moich obecnych problemów i emocji, a nie streszczenie mojej działalności na tym forum.
  • 0



#21

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic paranormalnego, no chyba, że odczytujesz emocje osoby w innym pokoju niż Ty i nigdy tej osoby nie widziałeś.
  • 0

#22

UnjustifiedMurder.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedz mi, gdzie spędzam najwięcej czasu i jak się dzisiaj czuje?
I kilka moich wad jeśli możesz.
  • 0

#23

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to w takim tempie chetnych bedzie mial zajecie do konca tygodnia :)
  • 0

#24 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

zgodnie z regulaminem otrzymujesz ujemny punkt reputacji, za opowiadanie bajek oraz wprowadzanie w błąd użytkowników VRP.
  • 0

#25

Quarges.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę zastanów się piroman co miał na celu ten wpis. Chciałeś się pochwalić czy może dostać odpowiedź czy to faktycznie jest coś paranormalnego? Tej odpowiedzi tutaj nie otrzymasz, jedynie spekulacje użytkowników zrażonych po Fenixie i innych jemu podobnych (i nic dziwnego...) Po prostu spróbuj SAM sobie odpowiedzieć na to pytanie poprzez próby lub jak wolisz przedstaw na forum co mają w głowie jego użytkownicy :D
  • 0

#26

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli tak potrafisz, to nieźle, choć ja robie to samo, tyle, że na podstawie tego jak człowiek mówi, jak gestykuluje. W sumie nic trudnego... Jeżeli, jeszcze u kogoś uda ci się "wyczuć" emocje, to możnaby powiedzieć, że coś w tym jest, ale na razie jestem w tym temacie sceptyczny :P

nick, moim zdaniem trochę za ostra reakcja, a do tego ewidentny OT. Jak już musiałeś, to mogłeś to samo napisać w komencie do ujemnego punktu.
  • 0



#27 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

No dobrze, ja już przyznałem "-"
ale problemu nie widze jeżeli autor posta wejdzie do mojej głowy i odczyta emocje, może przekazać mi je na PW
wtedy dostanie dodatniego plusa w ramach rekompensaty.
  • 0

#28

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i co chcecie udowodnic tym "to dawaj wejdz mi teraz"? przeciez i tak powiecie, ze to klamstwo, nieprawda i ze kazdy mogl takiego cos odgadnac
to po co cala dyskusja?
  • 0

#29

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie czmu ja jestem sklonny mu uwierzyc :) tylko niech poda czesc mnie o tu na forum :D nawet najgorsza prawde jestem w stanie potwierdzic :crazy:
  • 0

#30

Groosiek.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


To może coś mniej oczywistego? Ja zgłaszam się. Co wiesz o moich emocjach piroman?

Ja zupełnie nie wierzę w takie rzeczy, więc wydaje mi się, że emocje można przewidzieć na podstawie pewnego prawdopodobieństwa trafienia i obserwacji otoczenia.

niepewność, sceptycyzm, obawa przed czymś, co ma nastąpić niedługo, nieco złośći, jesteś człowiekiem niecierpliwym, ale rzeczowym

Mam odpowiedzieć czy zgadza się jego psychoanaliza z aktualnym moim stanem? No cóż, można powiedzieć, że trafił. Ale zapewne to przypadek, bo uważam, że, przeważającą wszystkie inne, aktualnie emocją, którą odczuwam jest radość (z pewnego powodu, mniejsza o to ;) ).
"niepewność, sceptycyzm, obawa przed czymś, co ma nastąpić niedługo" - mogę to przypisać do egzaminu na prawo jazdy, które mnie czeka wkrótce. Niepewność, że zdam, sceptycyzm, bo wiem, że niewielu zdaje oraz obawa, co jest zrozumiałe przed tak ważnym wydarzeniem. Ale autor mógł to wywnioskować również tylko i wyłącznie z moich słów "Ja zupełnie nie wierzę w takie rzeczy". Co wydaje się lepszym wytłumaczeniem.
"nieco złośći" - na nawalający przed chwilą internet i GG, które przycina mi wiadomości, z tego wszystkiego napisałem dłuższą wiadomość do pomocy technicznej na GG (z tego wynika, że jestem "niecierpliwym, ale rzeczowym").

To tyle. W sumie i tak nie wierzę w takie możliwości, więc niech każdy to oceni sam ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych