Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masturbacja bez tabu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
57 odpowiedzi w tym temacie

#31

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masturbacja sama w sobie nie jest szkodliwa, dopóki znasz umiar. Jeżeli będziesz robił to zbyt często, to poniesiesz tego konsekwencje. Ale to twoja sprawa.
  • 0

#32

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nadal nie wiem kiedy kończy się ten umiar. Mówiłeś, że jak się to robi kilka razy dziennie. To może być 2 albo 9... ;)
  • 0

#33

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A masturbacja to przecież coś podobnego do seksu nie? Czy seks też jest szkodliwy? :doom2:
  • 0

#34

White Raven.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A masturbacja to przecież coś podobnego do seksu nie? Czy seks też jest szkodliwy? :doom2:


Masturbacja to seks z ukochana osobą :mrgreen:
  • 0

#35

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A masturbacja to przecież coś podobnego do seksu nie? Czy seks też jest szkodliwy?

Przecież masturbacja nie jest szkodliwa.

Masturbacja to seks z ukochana osobą

Jeżeli kochasz samego siebie...
  • 0

#36

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

London, nie mogę ci podać konkretnej liczby. Każdy jest inny. To kwestia osoby.
  • 0

#37

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Onanizacja to rzecz normalna. Koniec, kropka, konwalia, Józef.

Onanizm lub masturbacja, jesli juz ;)
U mnie w szkole na 'przedmiocie' nadobowiazkowym: Wychowanie do zycia w rodzinie, pani mowila nam, ze masturbacja z biologicznego/medycznego (whatever) punktu widzenia, jest odruchem naturalnym. Powiedziala tez, iz nawet pomaga w pozniejszym zyciu seksualnym, gdyz dzieki niej poznajemy swoje cialo. Sa tez minusy, a mianowicie, gdy ktos onanizuje sie nie dlatego, by rozladowac napiecie seksualne, lecz z tego tytulu, iz sie uzaleznil i traktuje te czynnosc jak swego rodzaju hobby.

Tak mowila owa pani :cafe:
  • 0



#38 Gość_Dimhil

Gość_Dimhil.
  • Tematów: 0

Napisano

Według mnie, jest to rzecz jak najbardziej normalna. Każdy wraz z wiekiem dojrzewania musi jakoś zaspokajać swoje potrzeby, a jesli nie ma się partnerki/partnera to właśnie zastępuje to masturbacja.

A to, co ktoś pisał, że nadmierna prowadzi do impotencji to chyba jest mit. Czytałem wypowiedź na Interii jakieś doktorki, która mówiła o tym, że to nie prawda.

Nol, ale jak ktoś robi to dziennie po kilka/kilkanaście razy, to raczej nie ma wtedy rady :)
  • 0

#39

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwaczne to.... To ze moze jeszcze nie jestem gotowy na dziecko to odrazu ze mi nie wolno bo zgrzesze? :| No bez jaj... Antykoncepcja po to jest... Gdyby nie te gumki to był bym prawiczkiem nadal :P ale i tak pierwszy raz było bez ;) Tak czy inaczej chyba lepiej jest to robic z zabezpieczeniem niz potem zeby dziecko cierpiało np. z głodu czy tam było oddane do domu dziecka... Durne ;p
Kiedys sobie robiłem dobrze recznie ale juz nie... (No dobra czasami hehe) Nic w tym dziwnego...
  • 0

#40

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja czytałem że masturbacja ma wpływ na większość żołędzia :P czy to prawda?
  • 0

#41

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja czytałem że masturbacja ma wpływ na większość żołędzia :P czy to prawda?

hmm raczej nie, nie zauważyłem.
  • 0

#42

Steamed.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwaczne to.... To ze moze jeszcze nie jestem gotowy na dziecko to odrazu ze mi nie wolno bo zgrzesze? :| No bez jaj... Antykoncepcja po to jest... Gdyby nie te gumki to był bym prawiczkiem nadal :P ale i tak pierwszy raz było bez ;) Tak czy inaczej chyba lepiej jest to robic z zabezpieczeniem niz potem zeby dziecko cierpiało np. z głodu czy tam było oddane do domu dziecka... Durne ;p
Kiedys sobie robiłem dobrze recznie ale juz nie... (No dobra czasami hehe) Nic w tym dziwnego...

No i na pewno lepiej z gumką niż póżniej na zabiegi latać, niż zamordować człowieka ... Moim zdaniem masturbacja to coś zupełnie normalnego, u mnie w domu praktycznie nie ma tematów tabu ... jestem oswojona z takimi rzeczami ...
Ale niektózy używają takich obleśnych nazw np. marszczenie freda bleeh ... Ja nie czuje za bardzo potrzeby, eee, rozładowywania napięcia seksualnego ... xD
  • 0

#43

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od masturbacji wygina się członek, np. kiedy "walisz" prawą ręką to w lewo i na odwrót. xD
  • 0

#44

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Od masturbacji wygina się członek, np. kiedy "walisz" prawą ręką to w lewo i na odwrót. xD


lol

w kazdym razie wygięty lekko człoenk = przyjemniejsze doznania dla kobiety ; ) [lecz przyjeło sie ze prosty członekk jest 'ładniejszy' widziany okiem partnerki niż ten lekko wygięty]
  • 0

#45

Satisek.
  • Postów: 18
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czyli jak mamy lekko wygiętego w lewo bo zawsze robiliśmy to prawą ręką to wystarczy przez dłuższy czas robić to lewą ręką i teoretycznie powinien być prosty, no chyba że wtedy pofalowany wyjdzie : P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych