Skocz do zawartości


Zdjęcie

DNA cz II. Najnowsze informacje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się nie boje - wręcz przeciwnie, jest to bardzo interesujące. Wkońcu coś sie stanie w moim życiu :mrgreen:
  • 0



#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mysle, ze najlepszym antidotum, jest nie czytanie takich "naukowych" artykulow rodem z onetu.
  • 0

#18

dziadekkleofas.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inni też zajmują się tym problemem
Dr. Berrenda Fox
Dr. Vladimir Poponin

W/g nich aktywacja DNA przed 2012 r będzie miała nastepujące symptomy:


Ja w sumie miałem prawie wszystko, włącznie z palpitacją serca (serio! Żem nawet ze strachu do kościoła poleciał... ale mi przeszło. I dalej nie chodzę :] ), i czasem mam wrażenie, że silnie upadłem, choć w tym czasie wygodnie leżałem w łózku. Po za tym, że tak jakoś na świat inaczej nie patrzę, nie zauważyłem innych symptomów. Może to jeszcze nie dziś?
  • 0

#19

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dobry artykul ogolnie powiem tyle, kontrowersyjny spiskowiec Icke napisal ksiazki w ktorych wlasnie on tak widzi to dokladnie jak jest opisane w tym artykule (np ksiązka ''Children of the Matrix'')

co do symptomów, to mialem/mam wiekszosc a co do serca to mnie 'boli?' czesto robilem rozne badania i jest zdrowe .. moze cos w tym jest.

http://www.agoracosm...1/08/01288.html polecam tez ten artykul

pzdrawiam ; )
  • 0

#20

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja w sumie miałem prawie wszystko, włącznie z palpitacją serca


Przedstawiamy szerokie podsumowanie naszych badan z naukowymi potwierdzeniami NASY.
Slonce: Wieksza aktywnosc od 1940 roku nie zanotowana od 11,000 lat.


Z tą palpitacją serca musisz udać się do NASA to na pewno wpływ aktywności słońca (pomogą Ci-w końcu zajmują się tym od 11.000 lat)
  • 0



#21

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"chyba pokroju Szypowa albo Sitchina, naukowiec tylko na papierze." Naukowiec odchodzący od szablonowego myślenia to już nie naukowiec rozumiem :]
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Od obiektywnego, a nie szablonowego. To, ze nauka to szablonowe "dogmaty" to wymysl entuzjastow, dla ktorych wazniejsza jest podnieta, niz szukanie prawdy.
  • 0

#23

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te objawy są całkiem pospolite przy dzisiejszym trybie życia.
Zaraz wszystko zwalać na DNA.
  • 0



#24

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie. Nie rozumiem, dlaczego tzw. choroby cywilizacyjne mają być objawami ewolucji DNA.
Chyba, że się mylę. Chyba, że bierzemy ewolucję za choroby... No cóż, moja matka ma bóle głowy, cyklicznie, gdzieś raz na 2 tygodnie. Tyle. Ja mam trochę więcej objawów z tej listy. Zmian fizycznych czy psychicznych (poza zwykłymi okresu dojrzewania, mam 15 lat) nie zauważyłem. Tak więc? Mam spodziewać się rozwoju psionicznych zdolności czy raczej refleksu węża na gorącej blasze, szybkości geparda i siły niedźwiedzia? Bo nie wiem, na co się przygotować.
(tak, to była ironia)
  • 0

#25

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie popadajmy w paranoję jaka teoria takie objawy :drink:
  • 0



#26

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mysle ze do roku 2012 sie cos tam dowiemy ; ) a jak nie to staje sie scpetykiem :P
  • 0

#27

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przed DNA byla Fala , ktora ja stworzyla


O ile się nie mylę, to przed DNA było RNA. To właśnie z nich miał wyewoluować świat DNA.
  • 0

#28

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Była moda na dzieci Indygo a teraz "czy jestem x-menem?"
  • 0

#29

inCa.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że artykuł jest bardzo dobry i jak najbardziej na miejscu jest tu próba nawiązania do roku 2012.

Różne źródła (takie jak channelingi) podają, że data 2012 ma być naszym odrodzeniem (przebudzeniem), czyli naszym wejściem w 4 gęstość (3 gęstość obecna jest materialna - 3 szybkość wibracji naszych cząsteczek materii), co może być spowodowane zmianą naszego dna.

Wiemy, że Ziemia wejdzie w grudniu 2012 w tzw. równik galaktyczny, co za tym idzie prawdopodobnie "spłynie na nas" wielka energia elektromagnetyczna, która może doprowadzić do przebiegunowania i m.in do "podkręcenia" naszego dna. teoretycznie wszystko zaczyna się zgadzać.

Jeszcze jedno:
Nikt nie zaprzeczy, że my-ludzie coraz gorzej się czujemy: depresje, bóle głowy, najczęściej zwalamy to na pogodę, bo pada, bo jest za niskie ciśnienie, bo nie ma słońca. może nieświadomie czujemy, że to jest spowodowane przez siłę wyższą nam jeszcze nieznaną. jeśli zmiany są obserwowane w całym naszym układzie słonecznym, to oczywiste jest że z nami też coś się dzieje.
  • 0

#30

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chcialbym zauwazyc jedno


"Oznacza to , ze w pewnym punkcie , co 6.2 miliona lat , wszystkie planety ustawiaja sie w prostej linii" - to odkryli naukowcy




Z licznych kalendarzy Majow ;) tabliczek sumerow i niezliczonej ilosci innych informacji , ktore caly czas naplywaja wiemy ze w 2012 ma nastapic "galaktyczne ustawienie" , gdzie planety w naszym ukladzie ustawia sie w lini prostej.



Reszty chyba nie trzeba juz tlumaczyc :s
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych