Skocz do zawartości

Zdjęcie

11 września 2001 r. - Spisek rządu USA, czy atak terrorystyczny ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

cisz.

Realizm Magiczny

• Tematów: 33
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z powodu wycofania się bez podania przyczyn obrońców teorii spiskowej oraz braku chętnych na ich miejsce, zamykam debatę zatytułowaną 11 września - Spisek rządu USA czy atak terrorystyczny?

Debaty postanowiłam nie oceniać, gdyż na tym etapie jest to dalece problematyczne i być może nawet nie najważniejsze w tym wszystkim.

Żal mi jednak, a myślę, że również Wam - czytelnikom debaty - całkowitego zniknięcia jej z łamów paranormalne.pl.

Z inspiracji Aquili, który przedstawił mi nader kuszącą propozycję dalszego roztrząsania tematu najsłynniejszego w dziejach zamachu terrorystycznego, wprowadzam nowe zasady, na których od tego momentu będzie kontynuowany ten temat:

- Aquila oraz mariush zobowiązali się do umieszczania kolejnych informacji w tym temacie

-Ich wpisy będą się pojawiały na zasadach nieograniczonego limitu czasu i limitu ilości wpisów

-Temat będzie tak jak dotychczas komentowany w kuluarach

-W kuluarach czytelnicy mogą umieszczać nie tylko komentarze, ale również pytania dotyczące pojawiających się wpisów. Na wątpliwości i pytania czytelników, Aquila i mariush będą odpowiadać w swoich kolejnych wpisach.

-Wpisy w tym temacie umieszczać mogą jedynie Aquila oraz mariush. Wpisy pochodzące od innych użytkowników będą usuwane. Miejsce na wszelkie wpisy dotyczące dziejących się tutaj rzeczy, to Kuluary

Postanowiłam zboczyć z utartych i ujętych w regulaminie zasad ze względu na wyjątkowość i absolutny fenomen (także na skalę internetu) tejże debaty. Kolejnym argumentem jest szczególna aktywność i zaangażowanie Aquili. Jego marzeniem jest, by to miejsce w sieci stanowiło swoiste "centrum informacji o 9/11".

Tyle z mojej strony - reszta w Waszych rękach :)
Zapraszam
  • 0

Aquila.

LEGATVS PROPRAETOR

• Tematów: 33
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u