Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak skontatkowac sie z aniolem strozem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#31

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem, to że ludzi są głupi to żadna sensacja, nie obrażaj się, ludzie po prostu tacy są, szkoda że na żadne pytanie nie potrafisz odpisać...
  • 0

#32

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie obrazam sie ;)

Chodzi o to, ze probowalam nawiazac kontakt ze swoim Aniolem wtedy, gdy wcale go nie potrzebowalam. Po prostu chcialam doswiadczyc czegos nowego. Pore wybralam najgorsza z mozliwych, dlatego sprobuje jeszcze raz wtedy, gdy bede potrafila sie zrelaksowac i odprezyc, a nie od razu zasnac :P

Co mi dal? Czuje i widze jego dzialanie niemalze codziennie w wielu sytuacjach. Masz czasem takie mysli, ze wszystko juz stracone (w danej sytuacji), az tu nagle obraz zwraca sie ku, a nie przeciwko Tobie? Jesli modlisz sie zarliwie nie tylko w obliczu zagrozenia, ale regularnie, wtedy automatycznie wierzysz, ze to zdaje egzamin. Inaczej byc nie moze.

Dlaczego akurat Anioly? To juz kwestia wiary. Jedni wierza w swojego Stroza, inni w elfy czy Smurfy (jesli wiesz, co chce powiedziec..).
  • 0



#33

Alatáriël.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam książkę Dawida Lawsona "W kręgu Aniołów".
Wg. mnie mamy kilku Opiekunów, nie jednego. Jakiś czas temu wierzyłam, że mogę się porozumieć z nimi, że z nimi rozmawiałam. Teraz mam wątpliwości.
Być może mam wyobraźnię tak dużą, że potrafię sobie wyobrazić osobę, dotyk, głos.
  • 0

#34

ADAM_H.
  • Postów: 27
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie...

tak sobie czytam o Aniolach, probach kontaktu i Waszym rozczarowaniu jego brakiem i nasuwa mi sie taka mysl, ze Aniol to nie nasz sluga w sensie doslownym. To nasz Opiekun przede wszystkim. Jego zadaniem nie jest utwierdzanie nas w przekonaniu, ze On istnieje, ale ochrona nas przed jakims niebezpieczenstwem. Poza tym mysle, ze domena Aniolow jest przede wszystkim subtelnosc, czyli dzialanie w taki sposob, by to co sie stalo nie bylo kojarzone z Nim. On ma nam pomagac, a nie udowadniac.
Poza tym Aniol jest w pierwszej kolejnosci Bozym Sluga... w dalszej kolejnosci naszym Opiekunem.
Widzicie tutaj hierarchie?
On po pierwsze wypelnia Wole Boza.
Byc moze warto o tym pamietac wowczas, gdy obrazamy sie na Niego, ze nie dal nam znaku.
Byc moze najpierw nalezy poprosic o to Boga, by Twoj Aniol mogl sie z Toba w jakis sposob skomunikowac.
Nie mozna wydawac polecen 'Pracownikowi' pomijajac 'Szefa'.
Chocby dlatego, ze jest to nietaktowne, a za takich przeciez nie chcemy byc postrzegani.
Po drugie: nie zastanawialiscie sie nad tym, ze byc moze ten kontakt z Waszym Aniolem moglby Wam jakos zaszkodzic? Byc moze Aniol wie o tym i dlatego nie ujawnia sie w sposob jaki jest oczekiwany...
Po trzecie: czemu wiekszosc musi otrzymywac wszystko tu i teraz... jak rozkapryszony bachor?
Wszystko ma swoje miejsce i czas.
Mysle, ze dzialanie Twojego Aniola mozesz dostrzec w roznych Twoich zdarzeniach, sprawach...

Sluchajcie, a nie przyszlo Wam do glowy, ze moze Aniol potrafi z nami porozmawiac, czy tez zrobic nam jakas przysluge w realnym swiecie? Byc moze osoba, ktora spotkasz przypadkiem i zamienisz z nia kilka slow pomoze Ci w jakis sposob i to wlasnie bedzie Twoj Aniol.
A byc moze Aniol podsunie Ci kogos kto rozwiaze Twoj problem?

Dla tych co chca wiedziec jak Biblia przedstawie Anioly:
- są istotami duchowymi nadrzędnymi względem ludzi — Ps 8, 6; Hbr 2, 7,
- stworzeni przed człowiekiem — Hi 38, 4-7,
- "Nie żenią się, ani za mąż nie wychodzą" — Mk 12, 25,
- jest ich ogromna liczba — Ps 68, 18; Mt 24, 31; Hbr 12, 22; Ap 5, 11,
- nie należy ich wielbić — Kol 2, 18-19; Ap 19, 10; 22, 8-9;
- służą ludziom Hbr 1, 14; i ich ochraniają Ps 34, 8,
- służyli Jezusowi Mt 4, 11; Mk 1, 13; Łk 22, 43,
- część z nich upadła Jud 6; 2P 2, 4; i służy szatanowi Ap 12, 9; Mt 25, 41.

Pozdrawiam i zycze spotkania Aniola... niekoniecznie tak jak to sobie wyobrazacie.
  • 0

#35

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten tekst to był chyba w Księdze wróżb i magii (takiego corocznego magazynu z horoskopem) i tam w dodatku były takie karteczki z rysunkami archaniołów. może je jeszcze mam w szufladzie.
  • 0

#36

Bloody Star.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mówiłem, nie robi im różnicy zapach ani dźwięki towarzyszące temu kto chce sie z nimi skontaktować. Jeżeli będziesz skupiony i odprężony przy "heavy hard" (czymkolwiek by to nie było) metalu to nie ma żadnych przeszkód.


Skąd ta pewność ?
  • 0

#37

buczek444.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam was

tak sie zastanawialem nad waszymi przypadkami, a szczegolnie nad tymi zakonczonymi niepowodzeniem, wydaje mi sie ze te niepowodzenia sa spowodowane waszym wlasnym zyciem, czynami, badzmy szczerzy Anioł Stróź nie jest zadna zabawka czy tam popychadlem, jezeli podczas waszego zycia nie wierzyliscie, byliscie katolikami nie praktykujacymi to wydaje mi sie ze z biegiem lat oddalaliscie sie od swojego wlasnego Anioła, jezeli jestescie wierzacymi osobami, dobrymi, wasz obronca czuwa i czuwac bedzie az do waszej smierci
  • 0

#38

5538858.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, można się z nim skontaktować, ale nie jest to takie proste. Po więcej informacji odsyłam na http://franzbardon.pl/ksiazki/wdh/. O kontakcie z Aniołem Stróżem przeczytać można w rozdziale 5. Jednakże polecam przeczytać całą książkę, szczególnie pierwsze rozdziały.
  • 0

#39

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To powiedz mi dlaczego jest tyle wypadków ? Anioł stróż nie zawsze nadąży ?
O ciup Franz Bardon.. następny "mag" :/ Dużo ich jeszcze ?
  • 0

#40

Poeta2008.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Uważam że najlepszym sposobem kontaktu z aniołem stróżem jest modlitwa . Innego sposobu nie znam .
Każdy ma swojego anioła stróża który będzie pomagał człowiekowi o ile człowiek tego chce .
Anioły to istoty Boże które kochają nas i chcą nam pomagać . Nie stanowi to dla nich większego problemu . Nie cierpią z tego powodu . Są to istoty szczęśliwe . Warto prosić anioły o pomoc .
  • 0

#41

Kaka.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Anioły... ja wierze że każdy ma swojego opiekuna. Można je zobaczyć pod każda postacią. Jak idę w zimna noc i proszę by mnie ogrzał to momentalnie robi mi się ciepło :)) Dla nie których to bzdura a dla reszty to prawda.
  • 0

#42

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każdy człowiek ma swojego Anioła Stróża, można się z nim skontaktować, ale nie jest to takie proste. Po więcej informacji odsyłam na http://franzbardon.pl/ksiazki/wdh/. O kontakcie z Aniołem Stróżem przeczytać można w rozdziale 5. Jednakże polecam przeczytać całą książkę, szczególnie pierwsze rozdziały.


Serdecznie odradzam tego rodzaju lektury.
  • 0



#43

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zakładamy, że anioły istnieją, zakładamy, że jest anioł stróż, który jest przy nas cały czas i teraz musimy im włączyć muzykę i zapalić świeczki w odpowiednim kolorze? Brzmi to co najmniej niedorzecznie. Włączę muzykę relaksacyjna, lecz zapalę zieloną świeczkę i już nici z tego, bo anioł sobie życzy białej przy rozmowie? Nie mówię, że to nie możliwe, ale nie w tak śmieszny sposób. Inna sprawa, że nie bardzo widzę sens rozmowy z nim. Lecz to tylko moje zdanie, wasza interpretacja to..wasza interpretacja :)
  • 0

#44

Czarna.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy trzeba zawsze wiedzieć czy nie wystarczy doświadczyć by uświadomić sobie fakt istnienia Aniołów. Ja osobiście wierzę, że posiadam swojego Anioła Stróża, który jednocześnie jest moim przewodnikiem. Zbyt wiele w moim życiu miało miejsce złych i tragicznych rzeczy od których ratował mnie Anioł, zbyt wiele doświadczyło się jego istnienia chociażby duchowo, aby móc chcieć w niego wątpić. Trzeba się otworzyć by poczuć, że jest i co z tego że mówisz do niego w myślach codziennie dostając w odpowiedzi ciszę, ale tak cisza ma urzeczywistnienie w sytuacjach życiowych dnia codziennego. Takie jest moje zdanie. Nie ważne ile będzie sceptyków, którzy wszystko podważą, ale każdy z nas w coś wierzy mimo wszystko.
  • -1

#45

Fallen.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2 dni temu poprosiłem swojego Anioła by mi się ukazał podczas snu.
Snił mi się starzec wiek gdzieś około 85lat(może głupio to zabrzmi,ale ten starzec twierdził,iż jest papieżem),który nadzwyczaj wiedział,że nadchodzi jego czas i umiera,a ja siedze obok niego.Chciałem jak dostanie się na 2 stronę to porwał chusteczkę higieniczną na pół,żeby mieć dowód,że coś jest tam po naszej śmierci.
Pamiętam zdanie Jego "Nie wszystko musi być namacalne by uwierzyć" i sen się urwał ;)

Użytkownik Fallen edytował ten post 23.11.2011 - 00:26

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych