Skocz do zawartości


Zdjęcie

...Nibiru a rzeczywistość...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby Nibru ma się do nas w 2012 roku zbliżyć i spowodować kataklizmy...Burze słoneczne itp...Ale ci ludzie nie mogą oczywiście uwierzyć że Nibru była by już widziana przez lornetkę!!Tylko snuje te swoje tezy że NASA ukrywa to przed nami... to sie robi nudne. Jeśli Nibru istnieje to nie wiemy kiedy się zbliży do ziemi ale nie w 2012!!
  • 0

#32

lysy_wk.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli owa/owo/ów NIBIRU rzeczywiście zmierza w kierunku naszej planety to wg moich obliczen(vide Sitchin),perygeum osiągnie za mniej więcej 1400 lat!!! Nie widzę zatem zwiąku pomiędzy NIBIRU a rokiem 2012.
Dalej: wg Sitchina orbita w perygeum przechodzi między orbitami Marsa i Jowisza. A tam jak wiadomo
znajduje się pas planetoid. Wyobrażam sobie wpadnięcie tak wielkiego ciala między rój planetoid...
NIKT i NIC by tego nie przetrwało, nie mówiąc o zmianach jakie każde przejscie wywolywalo by w naszm Ukladzie.
  • 0

#33

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim to witam wszystkich bo to mój pierwszy post. Gdzieś tam słyszałem że w jakiś legendach starożytnych ludów planetaX miałaby powstać z owego pasa planetoid, więc może dlatego jeszcze jej nie widzimy i wcale nie spowoduje ona żadnego kataklizmu, chociaż tworzenie się takiej planety nie zajmie 4 lat tylko "trochę" więcej :)

Użytkownik Romczyn edytował ten post 08.01.2008 - 08:41

  • 0



#34

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim to witam wszystkich bo to mój pierwszy post. Gdzieś tam słyszałem że w jakiś legendach starożytnych ludów planetaX miałaby powstać z owego pasa planetoid, więc może dlatego jeszcze jej nie widzimy i wcale nie spowoduje ona żadnego kataklizmu, chociaż tworzenie się takiej planety nie zajmie 4 lat tylko "trochę" więcej :)

no właśnie na tym polega wasz błąd, słyszałeś że u jakichś ludów była planeta X podczas gdy takie informacje można przeczytać u pana Sitchina a nie u starożytnych ludów, każdy może sobie interpretować wszystko po swojemu i on tak właśnie robie, a naukowiec z niego żaden, choć to i tak potężne dowody w porównaniu z resztą bo nie doczekałem się na podstawowe informacje o tej planecie, jak chcecie żeby ją ktoś zobaczył skoro sami nie wiecie o niej nic oprócz tego co napisał sitchin ? a nie napisał nic dokładnego więc takie teorie może napisać każdy kto potrafi przez kilkaset stron pisać o planecie o której nic nie wie, ja nie mam takiego talentu literackiego więc swoich teorii nie wymyślę

wątpię żeby astronomowie ukrywali tak wielkie odkrycie jak planetę podróżnika bo niby w czym miałoby to im pomóc ? przecież o tej asteroidzie która za ileś tam lat może wpaść w Ziemię od dawna wiemy :)

jeśli ta planeta jest na prawdę duża powinien ją już zobaczyć jakiś astronom amator, skoro odkrywają malutkie komety to co dopiero taka planeta i to z takiej odległości...
  • 0

#35

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ze wszystkich argumentów wynika jasno że nie zobaczymy w najbliższym czasie żadnego niburu :) Szczerze dziwię się osobą które uparcie wierzą w pojawienie się jej w 2012
  • 0



#36

Ver19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Planeta x pojawić się ma za 4 lata, dlaczego więc nadal jej nie widzimy? Tak poteżny obiekt powinnien byc widoczny od dawna...
  • 0

#37

KRYCHU.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Planeta ta składa się z wody oraz lodu i ma wielką dziurę w środku. Wituchaci (mieszkańcy tej planety), w 5678r. Ery Trzeciego Słońca (nasz 2005r.) stworzyli Wielką Suszarkę (nazwali ją tak na cześć Wielkiej Suszarki, która zepsuła się w 1233r). Za pomocą tej suszarki osuszyli 1/8 powierzchni swej planety, wydrążyli tunel w lodzie i w wyżej wspomnianej dziurze umieścili wielki silnik działający na zasadzie reakcji geoksenohydroaktywistycznych. Silnik działa jak należy i teraz banda Wituchacich pędzi ku nam na swojej planecie w celu ostatecznego unicestwienia ludzkości. Ta teoria opiera się na wieloletnich badaniach FAUR.

Astrofurum.pl

w/g teorii Jezuitów śpieszą się aby podrzucić nam Mesjasza do 2012 r.

Osobiście uważam że przywiozą uaktualnienie do Kamiennych Tablic Mojżesza !



To żart, czy naprawdę tak sądzisz, 2 nie perygeum nie może przechodzić między marsem a Jowiszem, gdyż Jowisz rozerwałby Nibiru na strzępy ( grawitacyjne siły pływowe)
  • 0

#38

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

E tam Krychu nie znasz się, przecież nibiru (planeta X) nie podlega żadnym prawom kosmosu, siłom grawitacyjnym ani żadnemu zjawisku fizycznemu znanemu człowiekowi xD Na dodatek jest niewidzialna...czekamy, wciąż czekamy na ten "nadciągający" fenomen.
  • 0

#39

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czekamy, czekamy...

Pytanie tylko, czy się w ogóle doczekamy.

Żywo interesuję się tematem Nibiru i 2012, to bardzo ciekawe... Problem w tym, że im więcej o tym czytam, tym bardziej wydaje mi się, że to ogromna ściema i nic więcej.

Ci, którzy mówią, że Nibiru nadciąga, sami wołają, że w 2009 roku będzie ona już widoczna. I być może nie akurat u nas, w Polsce (nie wiem), ale jeśli będzie gdzieś widoczna to w Internecie aż zaroi się od informacji i zdjęć. Póki co te "zdjęcia" to sam żal. Jakiś zaczerwieniony Księżyc na niebie w Australi i te śmieszne kropeczki, które nawet ktoś ostatnio na forum wrzucił, że niby przez jakiś teleskop robione...

No ale niczego nie wiadomo...

Póki co cały ten temat jest dla mnie wielką ciekawostką i czekam ten rok. Jeśli za 12 miesiecy nadal nikt Nibiru nie zobaczy, to ogromnie wyśmieję wszystkich NIBIRUentuzjastów i pogratuluje autorom książek o tej planecie :]

Swoją drogą to jest bardzo ciekawe, jak ludzie wierzą w totalne głupoty :] Bo rozumiem, że można wierzyć w UFO, kosmitów, duchy... Sam wierzę, dlatego też jestem na tym forum. Ale te inne zjawiska mają wiele źródeł, miliony historii, filmy, zdjęcia... Jakoś tak inaczej.. Co do Nibiru i Jaszczurów... matko.. przecież na dobrą sprawę to wymyślił jeden człowiek. A Jaszczurów kto wymyślił to do dziś nie wiem. Owszem, można się zastanowić, przeczytać, ale przecież nie tak ślepo wierzyć we wszystko! Jakby to była jedyna prawda! To już zakrawa moim zdaniem o jakąś sektę...

Niedawno oglądałem na You Tube filmiki o rzekomych Reptilianach, haha śmiech i nic więcej. Nie wiem, czego ci ludzie się tam dopatrują. Coś z oczami itd.. Oglądnałem multum tych filmów, Bill Clinton, Hilary Clinton, Bush młody i stary... Oni wszyscy mają byc kosmitami ;] Oglądnałem te filmiki ze zbliżeniem na oczy i zwolnionym tempem... Rety.. 15 razy oglądałem ale NICZEGO tam nie ma.. kompletnie. A potem trafiłem na film, gdzie Bush oblizuje usta podczas przemówienia... i czego się ludzie tam dopatrzyli? Że tak szybko porusza językiem, wysuwa go i chowa jak GAD! Wtedy już padłem ze śmiechu i nie wytrzymałem. Musiałem napisać im, że są niepoważni.

Co najlepsze, kilka dni później wracam na YT, loguję się a tu 3 wiadomości prywatne w wolnym tłumaczeniu mniej więcej coś w stylu: 'musisz się otworzyć na prawdę, ludzie są zamknięci i żyją w zakłamaniu, strachu, Jaszczury wpływają na ich umysły, czerpią ich energię itd' LOL jeden mi nawet napisał, że będzie się modlił za mnie bym przejrzał na oczy :D

PARAnoja...

Pytanie tylko co będzie jeśli, nie wiadomo jakim sposobem, okaże się jednak, że Nibiru, Reptilianie itd to jednak fakt? No cóż, poczekajmy ten rok, a najlepiej do 2012 :P Ostatnio baaardzo często (pewnie po lekturze forum na dobranoc) śni mi się inwazja obcych, zmieniony świat i to, że jestem jakimś komandosem w czymś a'la Ziemski Ruch Oporu ( :D ) Może to jakiś proroczy sen hehe ;)

pozdrawiam wszystkich! i tych trzeźwo myślących i Nibiru-maniaków :)

KRS
  • 0



#40

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pytanie tylko co bedzie jesli,nie wiadomo jakim sposobem,okaze sie jednak,ze Nibiru,Reptilianie itd to jednak fakt?

Mam taka wizje::: Prezydent i generalowie(Reptilianie) w USA wylacza prad,zebysmy nie wykryli Nibiru-Statku Matki..gdy zbliza sie do naszej planety wysla mniejsze jednostki dowodzenia.Reptilianie wszczepia swoim kuzynom krokodylom jakies elektroniczne bajery,dzieki ktorym beda mogli walczyc na ladzie z ssakami! >/ Beda maszerowac ulicami Sydney jak w ,,Dragon Wars'',uzbrojeni w miotacze plazmy,lasery i inne bajery..W tym samym czasie wielka armia amerykanska bedzie odcieta od dostaw pradu,wiec obrona planety zajma sie kraje Europy Zach.,Polska ;) Rosja i Chiny...Nie zadamy im wiekszych strat,gdyz znaja nasze slabe punkty!Ale nie wiedza co tam ma w swoim arsenale Rosja a tym bardziej Chiny,ktore potajemnie opracowaly mega-laser mogacy niszczyc cale planety!!Po zniszczeniu i wypedzeniu Reptilian chwala nalezy sie Chinczykom,ktorzy odebrali jeszcze jeden sygnal od uciekajacych niedobitkow:,,Jeszcze tu wrocimy!'' Moze wroca ale za nastepne 3600lat :rotfl: To tylko moja hipotetyczna wizja,bo jesli Nibiru istnieje a na niej Reptilianie tak to moze wygladac ;]

  • 0

#41

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam razem z wami, poczekam cierpliwie do przyszłego roku i jeśli Nibiru to nie ściema należy spodziewać się rzetelnych i potwierdzonych informacji, w tym zdjęć z SPT. Do tego czasu wycofuję emocje przy śledzeniu wieści o Nibiru i czekam na więcej informacji o Project Camelot, SIV itp.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych