Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alien Behind Bush


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

troszki sie tu rozpisalem, bo zaintrygowalo mnie to fakt ; ) no i znalalzem nawet artykul pewien na ten temat (shape shifting) http://stargods.org/...aughtOnFilm.htm
  • 0

#32

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedyne co może być prawdopodobne to ta postać jakby za szybą ale oczy? hm,to mi się wydaje po prostu śmieszne :/
  • 0

#33

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a co sadzicie o tym ? http://www.truthseekertv.com/DVD.html zobaczcie trailer, Oo Dołączona grafika
  • 0

#34

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika Dołączona grafika

Ta kobieta jest opętana. Proszę zobaczyć na jej zęby. Doświadczony ksiądz egzorcysta od razu by to rozpoznał.
  • 0

#35

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli teraz rząd USA to kosmiczne jaszczury spiskowcy i do tego sztaniści? O,o a te oczy to czasem nie fotoshop?
  • 0

#36

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heweliusz a gdzie jest napisane, że ona jest opętana ?
  • 0



#37

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tego nie piszą bo oni nie znają.

Cytuję z Super Expressu:

Opętana
Wydawałoby się, że w XXI wieku w takie historie już nikt nie wierzy. A jednak...

Według księdza, zły duch szalał w ciele i duszy pani Katarzyny przez tydzień. Kobieta mówiła zmienionym głosem, groziła rodzinie, a jej oczy stały się czarne. Dostawała szału na widok wszystkiego, co święte. Demona z jej ciała wypędził po trzygodzinnej walce.

O opętaniu Katarzyny (45 l.) z Legnicy zgodnie mówią jej bliscy i katolicki ksiądz egzorcysta, który zwalczył demona.

Ona sama, kiedy wraca do wspomnień sprzed kilku dni, wygląda na przerażoną.

- Zaczęło się jeszcze na Sycylii, gdzie pracuję - zaczyna swoją opowieść pani Katarzyna. - Siedzieliśmy na schodach z kolegą. Nagle zaczęłam mówić do kogoś niewidzialnego i rzucać się na wszystkie strony -Ęwspomina.

Kilka dni po dziwnych doświadczeniach przyjechała do Legnicy. - Wyglądała dziwnie. Miała czarne oczy i zmieniony głos. Rzucała się po pokoju, jakby w szale - opowiada pani Teresa, mama kobiety. - I nogi ogromnie jej puchły i się wyginały - dodaje.

- Dałam jej krzyż do ręki. Aż podskoczyła, wyrzucając go w górę, jakby był przeraźliwie gorący - opowiada Anna, siostra Katarzyny.

Siłą do kościoła
Bliscy pilnowali kobiety całą noc. Gdy zaczynał się atak, trzymali ją, żeby sobie nie zrobiła krzywdy.

- Wtedy ryczała dzikim, obcym głosem, że mnie zabije - opowiada matka.

W środę, 22 sierpnia, krewni zaprowadzili panią Kasię do kościoła. - Zaparła się, nie chciała wejść. Siłą wciągnęliśmy ją do środka - opowiada matka.

Kobieta ryczała na cały kościół, chciała uciec ze świątyni. Matka z siostrą zaciągnęły ją do chrzcielnicy i pokropiły wodą. Wtedy zaczęła ryczeć jeszcze głośniej i wysunęła język.

- Nigdy wcześniej nie widziałam tak długiego języka - wspomina matka. W domu demon zaatakował znowu.

Uduszę ją!
Na oczach całej rodziny przemówił ustami pani Kasi. - Patrz na swoją siostrę - zwrócił się do jej brata. - Teraz będzie cierpiała, będę ją dusił - ryczał demon. Po chwili kobieta nie mogła złapać oddechu, zaczęła tracić przytomność.

Rodzinie pomogli dopiero dziennikarze Telewizji Polskiej we Wrocławiu, którzy znaleźli w Legnicy księdza egzorcystę.

Ksiądz Bronisław Kryłowski przyjechał natychmiast. Miał ze sobą krzyż oraz dużą, grubą księgę. - Gdy wszedł i popatrzył w czarne oczy mojej siostry, już wiedział o co chodzi - mówi pani Anna. - Kazał przynieść trzy butelki wody i sól - opowiada. Ksiądz poświęcił wodę oraz sól i rozpoczął modły.

Katarzyna była spokojna, dopóki duchowny nie nałożył rąk na jej głowę.

- Wtedy się zaczęło - przypomina sobie jak przez mgłę pani Kasia. Domownicy zza zamkniętych drzwi usłyszeli przeraźliwy, gardłowy ryk.

Egzorcysta odpowiadał równie głośno. - Jak się nazywasz?! Wyjaw swoje imię! - krzyczał ksiądz, wylewając na ciało pani Kasi wodę święconą.

Walka trwała niemal trzy godziny. Ksiądz modlił się w pokoju, a rodzina po drugiej stronie drzwi. Dopiero przed drugą w nocy wyczerpana i cała mokra od wody święconej usnęła.

Szczegóły to tajemnica
Jak dokładnie wyglądało wyganianie szatana z ciała kobiety, nie wiadomo, to tajemnica egzorcysty.

- Tak, to ja wypędzałem szatana z ciała opętanej kobiety. Trzeba bardzo dużo i żarliwie się modlić - wyjawił nam tylko ksiądz Bronisław Kryłowski.

Rano pani Kasia była wciąż zmęczona. Rodzina urządziła test, prowadząc kobietę do kościoła. Weszła bez oporów. W czasie mszy przyjęła komunię.

- Mam 71 lat, ale nigdy w życiu nie przeżyłam czegoś takiego - mówi matka kobiety. - Nie uwierzyłabym, gdybym nie zobaczyła tego na własne oczy - dodaje z przejęciem.

My opętanej ani tym bardziej dręczącego ją demona nie widzieliśmy. Ale tej historii po prostu nie mogliśmy nie opowiedzieć...

Szatan to nie rogaty stwór z ogonem
O. Fidelis Maciołek, gwardian krakowskich bernardynów: - Prawda jest taka, że nie wierzymy w istnienie szatana. Kiedy z ust księdza padają słowa szatan, diabeł, opętanie, reakcją rozmówcy jest śmiech albo w najlepszym razie pełne politowania kiwanie głową. Szatan to rzeczywisty kusiciel, który może zawładnąć człowiekiem i takich przypadków jest coraz więcej.

Jeśli człowiek może być w większym lub mniejszym stopniu opętany przez drugiego człowieka, przez jakąś ideologię lub nałogi, to dlaczego wykluczać, że może dać się opętać również szatanowi?

Księża egzorcyści współpracują z psychiatrami.


  • 0

#38

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brzmi trochę jak opowieść z gilmu "Egzorcysta". Ciekawe na czym to polega bo aż trudno uwierzyć, że jakieś niewidoczne demony atakują nasze ciała, nasze dusze.
  • 0



#39

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmmm, gdyby Bush był ufokiem to nie wydaje mi się, że myliłby OPEC z APEC, czy dawał królowej Elżbiecie II 300 lat :D . No chyba, że on to robi specjalnie :aaa:
  • 0

#40

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to to nic obzcajcie to -> ''Most Amazing Video Ever! Bush! is reptilian! Pause a lot''


34 sec Oo mnie rozbroila troche... http://www.youtube.c...E...ted&search=



Cóż, jak nie uważa się na lekcjach tylko imprezuje to i takie debilne interpretacje powstają (przytyk komentatorom youtube)
1.31 - źrenica w kształcie pionowej elipsy (jak u gadziastych) hmm, dziwne że jest pionowa 'grawitacyjnie' a nie jest prostopadła względem poziomej osi oczu.....
Wszystko to gra świateł.

Teraz popatrzcie co by powstało z waszych fascynacji gdyby nauka tego nie weryfikowała i nie krytykowała .....

Podobnie z religią - wielki zawór bezpieczeństwa przed powszechną shizofrenią objawień i bóstw a w efekcie powszechnych mordów i wojen.


zdrowia
  • 0

#41

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

proponuje wszystkim nagrac siebie podczas jakiegos plomiennego przemowienia z silana gestykulacja i mimika twarzy
potem wrzucic go na youtube aby zostal przekompresowany i stracil na jakosci oraz na koniec obejrzec go klatka po klatce

moim skromnym zdaniem doszukiwanie sie dziwacznych rzeczy w filmikach skaldajacych sie z kilku pikseli na krzyz zawsze zaowocuje znalezieniem tego co chce sie znalezc... ducha demona ufo czy innej bzdury
  • 0

#42

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dlatego chcialbym, zobaczysz najlepiej 'oryginalne' nagrania w dobrej jakosci, osoby piszace komenty z YT niektore, pisali ze to samo widac na bardzo dobrej jakosci... nie wiem co o tym sadzic, ale jezeli (podkreslam jezeli) obcy sa czyms realnym to i to mzoe byc czyms realnym ; )
  • 0

#43

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://www.youtube.com/watch?v=KB-QW3UcoWs...ted&search="]http://www.youtube.com/watch?v=KB-QW3UcoWs...ted&search=[/url] to zostalo dodane 6 dni temu hm prawdopodbnie jest to fake, uzytkownicy youtube chca sie dowiedziec jakie ejst oryginalen zrodlo, gdyz w zcasach efektow specjalnych mozna zrobic wszystk p; )
  • 0

#44

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...s...ted&search= to zostalo dodane 6 dni temu hm prawdopodbnie jest to fake, uzytkownicy youtube chca sie dowiedziec jakie ejst oryginalen zrodlo, gdyz w zcasach efektow specjalnych mozna zrobic wszystk p; )


nie no... to jakiś żart? :D bo o ile mnie jest dość trudno rozśmieszyć to tutaj się jakoś udało :D taki fotomontaż... fe! :D zwłaszcza na samym końcu to widać ;)
  • 0

#45

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zart czy nie niewazne a teraz dla tych o mocnych nerwach ;p http://www.youtube.c...8...ted&search= z ciekawa nota ''.....IMPORTANT NOTICE: We showed this video to a group representing 90,000 photography and video professionals and challenged them to recreate it. Not one of them was able to do so. Please also note the number of times this video has viewed. None have claimed the reward money. This video is REAL. [...]'' WE OFFER A SUBSTANTIAL REWARD TO ANYONE WHO CAN DUPLICATE THE THINGS SEEN IN THIS VIDEO. We have spent hours attempting to find mundane explanations and have found none. If there is a non-paranormal explanation, we would like to know what it is.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych