Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysły na OOBE.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To ja was uświadomię, gdy tak sobie wędrujecie w stanie OOBE nie wszędzie macie dostęp. By polecieć do czarnej dziury należy być na wysokim stopniu rozwoju, tam wstęp mają chyba nieliczni.
Wielu z doświadczających OOBE pisze o larwach i innych strasznych bytach, ale to są strażnicy którzy dbają o to byście nie poszli tam dokąd wam iść nie wolno, gdyż jeszcze nie pora na was.
Co do Ziemi to nie po to narodziliście się tutaj w ciałach fizycznych, by do jej poznawania używać ciał astralnych.
  • 0



#62

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

<lol2> nie ma żadnych strażników .. to bajka dla dzieci.. Ci strażnicy jeśli w ogóle są to nie są to jacyś astralni "policjanci" tylko nasi opiekunowie, którzy nas pilnują
  • 0

#63

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Głowa byłeś i widziałeś <lol>. Doświadczony, znawca tematu, pogratulować wiedzy. Proponuje wycieczkę zobaczymy, które z nas dalej dotrze.
  • 0



#64

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OOBE miałem niestety tylko raz i rzeczywiście daleko nie zaszedłem :P ale moja wiedza pochodzi od doświadczonych osób..
czytałem też o tym w jakimś e-booku
  • 0

#65

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To w takim razie nie jest to Twoja wiedza, więc jej nie rozpowszechniaj, bo jak na razie nie masz pewności co do tego czy tamta wiedza, jest wiedzą czy wymysłem. Strażnicy są strzegą bram, a dokąd bramy prowadzą może kiedyś się przekonasz.
  • 0



#66

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest wiele miejsc do ktorych nam nie wolno isc lub dostep jest ograniczony.Wiedza nasza o astralu jest znikoma wiec i poruszanie sie moze byc trudne w sensie obawy o nieznane a co do mozliwosci to wlasciwie mozna wszedzie ja tam bym odwiedzil ponownie marsa juz tam bylem 15 lat temu zanim nie wrocilem zbyt pozno i cos mi sie stalo z przekaznikami mozgowymi(wlasciwie chcialem nie wrocic)ale teraz wydaje sie wszystko wraca do normy i juz przygotowuje sie na next mars mission pozdrawiam wszystkich oobe podroznikow szacunek dla BOBA MONROE
  • 0

#67

Moon101.
  • Postów: 80
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli sie da to leć w przyszłość do 2012 i zobacz co sie stanie

CZemu nie. czytałem książkę Monroe napisał że był w 3000 r i cywilizacja znacznie poszła wtedy w górę

A i jescze jedno ktoś napisał żę trafia sie do LD tzn OSPUO

Ok zgadzam się ale jestem z panem D.Sugierem w kontakcie ponieważ jest on zalogowany na ... a no tak zapomniałem nie można mówić na jakiej stronie bo to prawa autorskie. W każdym razie dodałem sobie go na tej stronie do znajomych(może już wiecie o jakiej stronie mówie)i pisze teraz z nim więc powiedział mi że da się dostroić do rzeczywistości choć jest to trudne . Oprócz tego znajdował się w PARKU czyli miejscu gdzie dusze są chwilowo po odejściu.
  • 0

#68

LondonLondon.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim pierwszym pomysłem było odwiedzenie domu koleżanki. Potem chciałam do Szwecji, a potem nad morze. A i pomyszkować w szkole bym mogła.
  • 0

#69

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Cóż, u mnie póki co w temacie eksterioryzacji krucho (ciężko mi nawet w paraliż wejść)
ale gdybym miał szanse idealnego dostrojenia się do fizycznego świata to:
1. Polatać sobie po Paryżu
2. Zanurkować w Rowie Mariańskim
3. odwiedzić jakiegoś kumpla :)

Chociaż jak napisała Asieńka nie po to tu jesteśmy żeby doświadczać reala w astralu, ale na podstawie książek R. Monroe wiadomo że jest to możliwe więc czemu by nie próbować.
  • 0

#70

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Eee, polatalbym se po ziemi i poza ziemia polecialbym se na jakis blizzcon festival za free obejrzalbym se nowe rasy w cataclysmie niestety to juz bylo i sie nie zalapalem trudno moze na nastepny sie zalapie kto wie popodgladywalbym se jakie gmi maja hasla poszperalbym w serwerowni moze bym znalazl jakis idealny dla mnie prywatny serwer hmm... nudzilo by sie to bym troche poexpil... przeciez jak mozna przesuwac przedmioty to przyciski na klawiaturze i myszke tez... hmm... tylko "play world of warcraft, give us your money" by wkurzalo, bym musial nie padac, ale jka mozna przesunac przedmiot w czyjejs wyobrazni to postac w wowie tez... moze bym psychiatryk zwiedzil poprzesuwal strzykawki tak zeby zamiast srodka przeciwbulowego dala morfine albo cole... bym se poszukal gdzie moj stary tera mieszka, gdzie moj kumpel, czy gra czy nie, jak tak to do ciala (.revive :) a tak naprawde to do ciala tam chyba nie trzeba leciec tylko taki recall czy cos jest i z domu starego od razu do kompa i do wowa i /w wyslij mi troche fel iron ore dam 30g albo area 51 i tam summon cialko jak sie da ;] bym starej wylaczyl drukarke i sie smial jak k***i i prz**lina ze nie drukuje... duzo jest roboty i duzo czasu... bym moze postraszyl policje by exorcyste wezwali a zanim dotrze to ja juz u innej policji... a tak naprawde to fajnie se w wiezionku release i wolnosc... i postraszyc gline niech mnei wypuszcza albo spotkaja ich takie meki ze wszyscy wieznie uciekna potem zaczna pistolety same do nich szczelac a na koniec cos atomowego zrobi bum i niech sami pomysla co sie stanie... aha i bym potrzebowal kogos co by cialka popilnowal najlepiej jakas dusze ale demon to ja nie jestem i dusz nie kradne zeby tylko MESSAGE: YOUR BODY IS UNDER ATTACK! i szybko awaken i hit hit hit zjezdzaj i dalej wylazic z cialka i dalej latac... tylko bym musial pamietac o "aktualizacjach" czyli co jakis czas wejs do ciala zeby zaaktualizowac alive status zeby sie nie zrobil ded status a potem jeszcze unded do tego (to znaczy Nickszalinski wylazacy z grobu)

Ktos chyba resetuje neostrade i mi rep- daje rutynowo bo znam tylko 1 osobe ktora moglaby to robic

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych