Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysły na OOBE.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#16

Monsteer.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś widziałem autowywiad Darka Sugiera w którym stwierdził, że wyleczył lub przynajmniej przyczynił się do wyleczenia swojej matki z raka. Spróbowałbym tego, taki przeglądzik np. swojego ciała. Ale niestety nie umiem wyjść z ciała :(

Pozdro dla Darka Sugiera :)
  • 0

#17

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie apropo Darka, czytałem co nieco artów jego autorstwa, i niestety rozczaruję tu większość, gdyż oobe=....LD!
to praktycznie to samo,bynajmniej Darek twierdzi, ze głownie poruszasz się w OSPUO* (Ld), i sam mówi, ze udało mu się wejść do prawdziwego świata RAZ, czy DWA i sam nie jest tego pewien, tak tak, moi mili, Polski Robert Monroe głównie lata po OSPUO ;)
Chcesz lecieć do Wielkiej Piramidy? A sobie leć, i tak nie zobaczysz niczego, co by nie było wyobrażeniem Twojego umysłu...
Chcesz sprawdzić czy NASA nic nie ukrywa na Marsie? a leć tam, prawdopodobnie zobaczysz to co widziałeś na zdjęciach z forum, niebieskie niebo etc.
Chcesz zbadać Area 51, w sumie spoko, ale ponoć tam mają straże, wiec może lepiej nie znaleźć sie w ich OSPUO* ^^
Teraz mnie możecie znegować Uleczeniem matki przez Darka, nie umiem na to odpowiedzieć, prawdopodobnie to działalność Niefizycznych Przyjaciół.

A teraz do tematu :
Ja osobiście chciałbym pośmigać wśród chmur Jowisza, polookać na pierścienie Saturna
Odwiedzić Plejady
Zobaczyć naszą galaktykę
Odwiedzić PARK
Otrzymać wreszcie odpowiedź z kąd pochodzę ^^

*OSPUO-Obszar Stworzony Przez Umysł Obserwatora
  • 0

#18

Polska.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z pewnością odwiedził bym kraje do których marzy mi się pojechać ;) Miami, Brazylia, Hawaje, etc. ogólnie ciepłe kraje.
Na pewno w chmury zobaczyć jak to wygląda " z góry " ;) No i tyle by mi wystarczyło
  • 0

#19

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry wszystko wygląda na bardzo małe :P O ile coś widać i ziemi nie przesłaniają chmury. A miasta to (nocą) takie świecące mrowiska. Za dnia to zapraszam na Google Earth.
(Te wrażenie nie są wrażeniami z OOBE, tylko z lotu do Stanów i z powrotem, wyglądając przez okno samolotu).

A co do moich zamiarów w OOBE...
Odwiedzenie garderób sławnych (młodych) aktorek.
Podglądactwo ogółem
Zajrzenie do siedzib NASA i na pustynię Nevada (Area 51).
  • 0

#20

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja trenie oobe już hmm od 2 lat ... i miałem tylko jedno wyjście ... :) No cóż nie miałem dużo czasu by sobie polatać bo byłem jakby zablokowany ... coś mnie trzymało:) A następnym razem chciałbym przede wszystkim odpocząć od realnego świata :)
  • 0

#21

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mało wiem o OOBE (wiem tyle że to sen na jawie)
Mam jedno pytanie... czy ten sen jest projekcją mózgu... czy odłączeniem się duszy od ciała??

1. Poleciał bym w kosmos
2. Skoczył daleko w przeszłość i w przyszłość
3. Zmienił bym swoje życie (i może innych)

Edit: Asieńka 29.11.2007 na dobry początek zmień swój stosunek do ortografii, bo inaczej nici z latania.

  • 0

#22 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

witam

Chcesz sprawdzić czy NASA nic nie ukrywa na Marsie? a leć tam, prawdopodobnie zobaczysz to co widziałeś na zdjęciach z forum, niebieskie niebo etc.
Chcesz lecieć do Wielkiej Piramidy? A sobie leć, i tak nie zobaczysz niczego, co by nie było wyobrażeniem Twojego umysłu...
Chcesz zbadać Area 51, w sumie spoko, ale ponoć tam mają straże, wiec może lepiej nie znaleźć sie w ich OSPUO* ^^

Bardzo dobre przykłady.
Dokładnie tak samo postrzegam zjawisko oobe.



Gdyby jednak oobe faktycznie okazało się podróżą w "inny świat", astral, czy jakkolwiek to nazwiemy
to jedyne co bym zrobił to odwiedził Kroniki Akaszy
w poszukiwaniu ''prawdy'' tzn czystej wiedzy duchowej - bez przekłamań i manipulacji.
To jest własnie moje marzenie. :)

ale jakoś nikomu jeszcze nie udało tam dotrzeć i uzyskać jakichkolwiek informacji :(

pozdrawiam
  • 0

#23

glinas.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby w końcu mi się udało to chciałbym sprawdzić co jest na dnach oceanów.. zawsze mnie to ciekawiło. Może odnalazł bym cyklopowe miasto a w nim uśpionego Cthulhu :D
  • 0

#24

Hexe.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja przeżyłąm jedynie wile razy LD ale niegy nie udało mi się przejść w OOBE.
a ja bym:
1.POleciała w przyszłość
2.POrozmawiła z innymi astralnymi istotami
3.No i pozwiedzała wiele planet i naszą ziemie
  • 0

#25

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mnie interesuje czas pomiędzy wcieleniami....
  • 0



#26

GenX.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy jest taka możliwość że doświadczam OOBE ale nie mogę nad nim panować?
  • 0

#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oobe - inaczej, świadoma podroż astralna. Nie świadomie podróżujesz w trakcie snu. Praktykę, zdobywa się ćwicząc.
  • 0



#28

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby można się było przenieść w przyszłość to do najbliższego losowania dużego lotka

ale osobiście nie wierzę w faktyczne opuszczenie ciała, to raczej jak po narkotykach, cos się w mózgu pierniczy :)
  • 0

#29

JaRzYn.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja, chciał bym zobaczyć się ze swoim zmarłym niedawno dziadkiem :( Mam nadzieje że nie długo wyjde...
  • 0

#30

Kumartyna.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla mnie najbardziej pociągającą intencją jest "rozmowa", zdobywanie nowej wiedzy
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych