Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnica Zmartwychwstania Jezusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no oczywiscie, przed chwilą napisałes to w temacie o ksieżycu że zbaczamy z tematu dlatego ja też to napsiałem tutaj, ja nie moge.....
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no oczywiscie, przed chwilą napisałes to w temacie o ksieżycu że zbaczamy z tematu dlatego ja też to napsiałem tutaj, ja nie moge.....


Cieżko ci jest np. napisać coś na temat i np. pod P.S'em zwrócić sie do moich pytań ?

Powodzenia ... już mnie tu nie ma ... rozmyślaj sobie tu sam NA TEMAT :gicior:
  • 0



#18

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no porażka poprostu z wami nie mozna porozmawiać, jesli uważasz że uciekajac z tematu "wygrałes" to chyba sie mylisz....
  • 0

#19

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm... on właściwie nie uciekł :P bo i tutaj nic nie było, bo odpowiedzi typu "tak" to raczej nie odpowiedzi...
Już skoro się przyczepiłeś tych symbolicznych czy nie znaczen, to powiedz mi co ksiądz powie ci o Nefilim i ich żonach, he?

Do tematu:
Dla mnie taka teoria jest całkiem możliwa, bo teraz jest tak, ze dla współczesnych ludzi ukrzyżowanie oznacza tylko śmierć na krzyżu, ale jak w tym artykule, zwyczaje żydowskie zapewnie się różniły od dzisiejszych, więc i nasi księża raczej nei znają tamtych zwyczajów i zwyczajnie powtarzają to, co za prawdziwe UZNAJE KK...
  • 0



#20

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego ty ciągle mówisz KSIĘŻA? czy według ciebie wszyscy bibliści to ksieża?

Wracając do tematu: To kolejna z teroi typu ze William Sheakspare nie istniał...
  • 0

#21

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

księża... to może faktycznie złe słowo, ale ogromna większość biblistów to chrześcijanie, dla których inna interpretacja nie wchodzi w rachubę, bo to sprzeczne z 'kanonem'...

Takie dyskusje nie mają sensu, bo ty i tak wszystkich, którzy myślą inaczej niż TY traktujezsz ja niedouczonych szarlatanów, którzy tylko marzą o zniszczeniu wiary... N/C
  • 0



#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"księża... to może faktycznie złe słowo, ale ogromna większość biblistów to chrześcijanie, dla których inna interpretacja nie wchodzi w rachubę, bo to sprzeczne z 'kanonem'... "

Czy ty wiesz co to jest kanon? Zrozum jeśli ktoś jest chrześcijaninem i wierzy w Biblię i gdyby znalazł coś co by sprawilo że przestał wierzyć to by nie myślał o "kanonach"(w tym że źle użyłeś tego słowa). Zrozum jestem człowiekiem wierzącym i gdybym naprawdę znalazł czy zobaczył coś co by mi uświadomiło że moja wiara jest prożna to bym przestał wierzyć no bo po co wierzyć w coś co jest błędne?Czy według ciebie każdy chrześcijanin jest wplątany w wyimaginowany spisek Kościoła?
  • 0

#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie, ale każdy chrześcijanin (a przynajmniej większość) wierzy księdzu na ambonie :P
  • 0



#24

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no widzisz i ty znowu to samo.... To patrz.

Załóżmy że jestem zajebistym naukowcem chrezścijaninem, pewnego dnai odkrywam że Chrysus nie istniał a moja wiara jest nic nie warta...i co myślisz że dalej trwam w wierze?Nie, bo po co. To nie jest tak że ja tutaj nie uznaje waszych argumentów za słuszne bo jestem wierzący. Jest wręcz przeciwnie im dłużej z wami dyskutuje tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jednak ta moja wiara jest coś warta. Gdybyście naprawde mnie przekonali, że wierze w bajke to bym przestał wierzyć.
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest wręcz przeciwnie im dłużej z wami dyskutuje tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu że jednak ta moja wiara jest coś warta. Gdybyście naprawde mnie przekonali, że wierze w bajke to bym przestał wierzyć.


Bo ty nie szukasz ... innych opcji, które mogłyby rozbić twoje poglądy ...
  • 0



#26

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no dobra, skoro tak, to co powiesz na reinkarnację? hę? masz wspaniałe dowody na jej istnienie, ale wyklucza ją kościół, no i co?
  • 0



#27

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]
Bo ty nie szukasz ... innych opcji, które mogłyby rozbić twoje poglądy ...


No ale gadasz bez sensu. A czy ty szukasz materiałów które by podważały twój światopoglad i wiare?!?!?!?!!?

no dobra, skoro tak, to co powiesz na reinkarnację? hę? masz wspaniałe dowody na jej istnienie, ale wyklucza ją kościół, no i co?


No są, i co ma powiedzieć. Są też dowody na to że moja wiara jest słuszna (dowody nadprzyrodzone).....to jest dopiero zagadka
  • 0

#28

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wiem... jeśli chodzi ci o cudowne uzdrowienia czy cuś, to można to wytłumaczyć znacznei prościej - samouzdrowienie. Jest to możliwe, a dowolna wiara w tym nieznacznie pomaga...
  • 0



#29

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]
Bo ty nie szukasz ... innych opcji, które mogłyby rozbić twoje poglądy ...


No ale gadasz bez sensu. A czy ty szukasz materiałów które by podważały twój światopoglad i wiare?!?!?!?!!?


Powiem to po raz ostatni (bo juz to pisałem wiele razy) :
Chodzi oczywiście o szeroko pojętą Biblie w twoich oczach - Ja znam dwie płaszczyzny (teraźniejszą i pierwszą jaka tylko istniała!) a TY tylko jedną - tą którą głosi teraźnieszy Kościółek.

I W TYM JEST PROBLEM MÓJ DROGI ...

Peace ...
  • 0



#30

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Traper: nie mwoie tylko o tym....wiesz UFO też ozna wytłumaczyć- halucynacje=dla mnie to takie same wytłumaczenia

Dj CineX- pytam sie ciebie czy szukasz materiałów które podważaja twoj swiatopoglad. Mówisz że nie znam tej drugiesj storny. Tyle się już od was nasłuchałem , że jakieś pojęcie o tym mam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych