Skocz do zawartości


konwallia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

To ja się też przedstawię : ) W końcu odważyłam się przyjść tutaj na forum, chociaż ktoś mnie już tu dawno zalogował, nieprawdaż E.? : ) Bez mojej zgody na dodatek wwwRRrrr... No ale cóż, kobieta zmienną jest i postanowiłam się trochę tutaj poudzielać :D Tak więc witam wszystkich : )

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Welcome ...



#3

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Tylko tyle??  
Mogła byś trochę więcej o sobie napisać.   :)


Absolutnie nie mogę tego zrobić... Chociaż bym chciała... A zresztą nie wiem co byś chciał o mnie wiedzieć ;>[

Na razie powiem tyle: skorpionica jestem... i lubię być tajemnicza...


#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... skorpionica jestem...


Ja tysh (tzn. skorpion) :P 8)



#5

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Konwalia wkońcu :P . Co za zmiana :P .
Ale to nie ja ją zalogowałem ^^ . Nie bić! :D

#6

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Konwalia wkońcu :P . Co za zmiana :P .
Ale to nie ja ją zalogowałem ^^ . Nie bić! :D


Patrols *_* Ah, nareszcie znajoma gęba :)


#7

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom dzińdybry.... :roll:

#8

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tysh scorpionek :P

#9

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Moje konwaliontko : ***** Trochę późno witam, ale co tam z szczerego serca.

#10

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Dobra, postanowiłam powiedziec o sobie więcej, żeby nie było...

Ambitna, błyskotliwa, cicha, dominantka, egoistka, flirciara, zGryźliwa, histeryczka, ignorantka, jadowita, kłótliwa, liberalna, marzycielka, nieustepliwa i nieufna, opanowana, przekorna, rozsądna, sympatyczna, tajemnicza, uparta, wrażliwa, złośliwa ...

Oto przewrotny alfabet prawie 23letniej skorpionicy...

Taki mój pokręcony charakter... a co lubię? Brukselki, pod każdą postacią, zieloną herbatkę z cytrynką, gorące, długie kąpiele o zapachu mleka z miodem, dobrą książkę, przy której potrafię zapomniec o całym bożym świecie (polecam Zolę), inteligentne rozmowy o życiu, literaturze, malarstwie, zapach bzu i konwalii, Kolonię i Paryż, malutkie francuskie miasteczka, języki romańskie, Simsy 2, park jesienią, długie zimowe wieczory, zapach palonych liści, marzenia, Irlandię, kolor żółty i brązowy, cynamon, zupę jarzynową własnej produkcji, chińskie jadło, Kubusia o smaku poziomkowym, chlebek sojowy, zielone oliwki, ser feta, kawę bez cukru ale z mleczkiem, buty na obcasie, płaszczyki do połowy uda, szczerośc, uczciwośc, poczucie humoru, muzykę elektroniczną, świężą pościel, odrobinę samotności, milczenie, jazdę na rowerze, morze, koncerty, profesjonalizm, mniszki lekarskie, kwitnący rzepak i lawendę ...

Czego nie lubię? Chamstwa, nietolerancji, nadużywania władzy, dłubania w grafice, wkuwania na pamięc, hałasu, obgadywania, odkurzania, zmywania naczyń, koloru różowego i fioletowego, irysów, telewizji, świeżych truskawek, wywyższania się, Pana Tadeusza, dwulicowości, wątróbki, kotletów sojowych, mleka, soku pomidorowego, braku zaufania, urzędów i ich papierkowej roboty, pracy na taśmie, pająków i wszelakich insektów, bałaganu, niezmytych naczyń, skąpstwa, prowadzenia samochodu, ostryg ...

Dobra starczy bo się rozpisałam i jeszcze wypaplam wszystko...


#11

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ambitna, błyskotliwa, cicha, dominantka, egoistka, flirciara, zGryźliwa, histeryczka, ignorantka, jadowita, kłótliwa, liberalna, marzycielka, nieustepliwa i nieufna, opanowana, przekorna, rozsądna, sympatyczna, tajemnicza, uparta, wrażliwa, złośliwa ...

Nie prościej napisać: Kobieta? :)



#12

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Nie prościej napisać: Kobieta? :)

Tylko facet ująłby to jednym słowem :)

#13

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też lubie Sims 2...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych