Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowita formacja UFO nad Meksykiem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

na tle chmurek te Twoje kropeczki tworza formacje i potem na tle drzew leca dalej.jest ich kilkadziesiat ;-)


A co powiesz na kilkadziesiąt noli które lecą na tle chmurek, a potem chowają się za blok mieszkalny... I żeby nie było wątpliwości, że jest to nagranie filmowe, a nie obóka fotki, to widać nawet przelatującego ptaka... :-D

Niezwykła formacja UFO w Polsce - film. (a dokładnie nad moim osiedlem :P )


Ilu miałeś świadków tego "zdarzenia" ? :lol :

Bo w Mexico City było tego trochę ...
  • 0



#62

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=]Ilu miałeś świadków tego "zdarzenia" ? :lol :

Żaden problem, pogadam z kumplami i będę miał świadków...
Hmm... ilu ich tak może być... 1,2...3... no tak z kilkanaście to się może znajdzie. :-D
  • 0

#63

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To raczej gołębie :-)
A ze świadkami, to jest różnie. Nie każdy chodzi w dzień i nocy z głową podniesioną do góry. Gdyby tak było, to dentyści mieli by pałace :-)
  • 0

#64

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na gołebie to to raczej nie wygląda... :-/
  • 0

#65

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pisałem o tym filmie:
http://www.zippyvide...9336/duzo_noli/
  • 0

#66

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

[url="http://www.zippyvideos.co...9336/duzo_noli/"][url="http://www.zippyvideos.co...9336/duzo_noli/"]http://www.zippyvideos.co...9336/duzo_noli/[/url][/url]
Ewidentnie widac ze to ptaki, typowe dla nich zachowanie

To co robicie tzn. kazde cos na niebie uznajecie za UFo osmiesza ufologie, najpierw trzeba poszukac najprostrzego rozwiazania.
Kiedys jechalem samochodem w nocy i zauwazylem dwuglowego psa ze swiecacymi oczami, okazalo sie ze to 2 psy staly tak ze wydawalo sie ze to 1 z dwiema glowami a oczy swiecily sie bo swiatlo leflektorow odbijalo sie :lol :
  • 0

#67 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dodbra dobra...tylko w meksyku tych swiadkow liczy sie w setkach tysiecy...oni maja tam obserwacje kilka razy w miesiacu lub czesciej.

Oni obserwuja niebo i mowia o tym normalnie w tv , w domach, na podworkach , w miscie..nie ma blokady...U nas? kto Ci bedzie patrzyl w niebo? nie ma zainteresowania.
Tam jest ogromne.Dlatego UFo potrafi latac nad miastem i czesto bardzo nisko.
  • 0

#68

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale moze byc tez taka sytuacja, (pamietajmy ze kosmici przybywaja na ziemie w celu badania nas) ze moze szykuja sie do inwazji i zniewolenia nas, a w tej chwili obserwuja sytuacje technologiczna na ziemi, chca byc pewni ze nic im nie zrobimy

Moim zdaniem gdyby nas do czegoś potrzebowali to założyli by sobie hodowle tak jak my hodujemy zwierzęta bo latanie na naszą planetę w celu inwazji jest troszeczkę drogą inwestycją zwłaszcza ze pewnie znają mnóstwo innych bliższych sobie światów. Ja się nie boję !
  • 0

#69

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.zippyvide...9336/duzo_noli/
Ewidentnie widac ze to ptaki, typowe dla nich zachowanie


Chciałbym tylko sprostować, bo nie spodziewałem się, że uda mi się was wkręcić... ( :yahoo: )
Ja sfilmowałem puste niebo, bez żadnych dziwnych światełek. Te białe kropki dorobiłem na kompie w prostym programie Moho v5.3.1... ;-)
  • 0

#70

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.zippyvide...9336/duzo_noli/
Ewidentnie widac ze to ptaki, typowe dla nich zachowanie


Chciałbym tylko sprostować, bo nie spodziewałem się, że uda mi się was wkręcić... ( :yahoo: )
Ja sfilmowałem puste niebo, bez żadnych dziwnych światełek. Te białe kropki dorobiłem na kompie w prostym programie Moho v5.3.1... ;-)


Postanowiłem się wypowiedzieć na ten temat jako że osobiście też go śledziłem,ale...Nie załapałem tej wkrętki jak reszta z jednej prostej przyczyny (jest niedopracowana pod jednym,ale jakże ważnym względem-ZOOM!!)Czy Wy tego nie zauważyliście że na tym osiedlowym objawieniu autor nie używał ZOOM'u jak to było w przypadku Mexico.To jest bardzo ważny szczegół który dyskredytuje próby fake'ów :spadaj: Także nie udawaj już takiego wielce grafika od efektów specjalnych :rotfl:
  • 0

#71

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Także nie udawaj już takiego wielce grafika od efektów specjalnych

Oj tam zaraz udawać wielce grafika, tak się tylko bawię. :smile:
Co do zoomu, to nie jest dobry argument, bo filmowałem przy użyciu zoomu 3x, ale mój aparat więcej nie wyciąga, więc nie mogłem tego bardziej zbliżyć! :spadaj:

A filmowałem aparatem cyfrowym Sony DSC-W1. Jak mi nie wierzysz, to sobie poczytaj o parametrach tego urządzenia. :P
  • 0

#72

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj tam zaraz udawać wielce grafika, tak się tylko bawię.  :smile:  


Dobra taką zabawą częściowo naśmiewasz się z ludzi którzy to widzieli/widzą czyli NAS.Także nie wiem co próbujesz tym udowodnić chyba brak zrozumienia tego fenomenu bądź brak szacunku.Co do Zoom'u to tego nie napisałem, że akurat nie wierze ani też nie nadpytywałem jaki masz zoom.Mianowicie chciałem abyś sam zobaczył który film jest wiarygodniejszy twój czy tamten(i zrozumiał jak istotnym jest to argumentem,poza tym została wykonana analiza centralnego pojazdu który wykazał wydzielanie ciepła.Jednak to też jest szczegół).

Widocznie źle to zinterpretowałeś,ale to już szczegół w który nie mam zamiaru dalej się zagłębiać tak jak i w ten temat :papapa:
  • 0

#73

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wcale się z was nie naśmiewam. Szanuję wasze poglądy. Ten filmik był tylko odpowiedzią na wcześniejszego posta...
Ale nie dyskutujmy tu już o tym, bo zaśmiecamy forum. :smile: Jak coś, to na "prywatną wiadomość".
  • 0

#74 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ale moze byc tez taka sytuacja, (pamietajmy ze kosmici przybywaja na ziemie w celu badania nas) ze moze szykuja sie do inwazji i zniewolenia nas, a w tej chwili obserwuja sytuacje technologiczna na ziemi, chca byc pewni ze nic im nie zrobimy

Moim zdaniem gdyby nas do czegoś potrzebowali to założyli by sobie hodowle tak jak my hodujemy zwierzęta bo latanie na naszą planetę w celu inwazji jest troszeczkę drogą inwestycją zwłaszcza ze pewnie znają mnóstwo innych bliższych sobie światów. Ja się nie boję !


dlaczego tak myslisz?? dlaczego uwazasz ze te istoty rozumuja w ten spsob? widzisz problem polega na tym ze jezeli ty rozumujesz w taki sposob to obcy musza miec takie myslenie jak my. Nie wszyscy we wszystkim widza zagrozenie i nie wszyscy wszystkich wykorzystuja do swoich celow.

Kazdy patrzy i rozpatruje sytuacje po sobie.
  • 0

#75

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja coś słyszałem o łańcuchu pokarmowym.
Przyjmując to do wiadomości, to co ludzkość będzie jadła jak zabraknie już miejsca na ziemi dla ludzi i upraw, a w Kosmosie będziemy latali jak teraz samolotami po ziemi? Myślę, że będziemy szukali nowych źródeł pożywienia. Może ONI też tak robią?
:-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych