Skocz do zawartości


Dźwięki we śnie (LD, OOBE)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#16

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Całe życie się nad pewnymi sprawami zastanawiam jak każdy ;) Coż moge powiedziec, żaden człowiek nie jest świety, wydaje mi się że lepiej zabijac w snach niż byc agresywnym na żywo. Może to jakiś sposób odreagowanie...kto wie.

Bo analizujac mój przypadek, nie jestem człowiekiem agresywnym. Nie robie krzywdy innym, przynajmniej fizycznej...bo słowną to każdy z nas czyni czasem nieświadomie. Tak więc nie widze tu żadnego związku świata prawdziwego z tym na jawie.

Można sobie różne wnioski wyciągac czy teorie tworzyc. Ja raczej bym twierdził to co na wstępie, lepiej krzywde w śnie robic a naprawde byc aniołem niż na odwrót :D Bo łączac to z tym co piszesz, to nie mam wyrzutów, czuje się dobrze, przechodze do porządku dziennego :P

Drugie co mi się nasuwa. Doświadczenia z innych wcieleń a może z samego astrala. Jak tak myśle nad światem fantasy ludzi i ich wymysłami. Skąd wiadomo, że to teraz sobie ktoś wymyślił...może wracają do niego absurdalne doznania nie obecne w tym świecie. Może kiedyś machnełaś komuś psiballem :D Ale to by trzeba łączyc z reinkarnacją + nie jesteśmy sami we wszechświecie. A to już inny temat ;)
  • 0

#17

Belzebub.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ogolnie mam wielkie problemy ze snami... jak bylem maly to nigdy nie mialem "realnego" snu. Zwykle przysnily mi sie jakies pojedyncze rzeczy i emocje. Takie dziwne zjawiska. Dopiero LD stawialo mnie na nogi tworzenia. Wogole sny mi sie zdazaja bardzo rzadko (ostatnio bardzo czesto-nawet 2 razy w miesiacu).

Ale co do zabijania to zawsze wolalem byc tym zlym :> a wyrzuty sumienia lapaly mnie za kazdym razem gdy zabijalem. Tylko ze dochodzilem zawsze do jednego wniosku bardzo wygodnego: skoro zabijam ludzi to musi byc sen wiec wszystko jest ok ;D

A jesli chodzi o to spiewanie we snie to nie jestem pewny czy potrafilbys na jawie freestyle'owac z 4 razy szybciej niz najlepszy w tej dziedzinie raper swiata ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych