Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na wakacjach 2007 UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#31

marian163.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę panowie oto link do filmu ściągajcie i teraz oceńcie http://rapidshare.co...V00287.MPG.html
  • 0

#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja już ci mogę powiedzieć, że nikt swojego zdania nie zmieni... :) I przeczuwam, że jedynym wyjściem będzie zamknięcie tematu i każdy pozostanie przy swoich wnioskach... bo dojdzie tylko do "niekontrolowanych wymian zdań".
  • 0



#33

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja już ci mogę powiedzieć, że nikt swojego zdania nie zmieni... smile1.gif

Mylisz sie :D ja zmieniam, nie widze juz machania skrzydlami i zwracam honor przedmowcom :P ale ciezko mi stwierdzic teraz co to jest, dziwnie sie zachowuje, jakby chwieje na boki na poczatku.
  • 0

#34

BosopopiasQ.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...jakby chwieje na boki na poczatku.


Może wpadł w turbulencje.. :D ;)

Niestety bądź stety ale ja zdania też nie zmieniam ;)
  • 0

#35

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wygląda jak komputerowe fiku miku wieloklatkowy obiekt na mniej klatkowym tle.
  • 0

#36

Yoqe.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hashahsahsha nie no troszke sie ubawilem...i jeszcze ten twój wtęp " nic sie niedzieje.... nuda..." to był tylko jakis ptak i tyle ;]
  • 0

#37

dorociak90.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh... z przykroscia stwierdzam ze to ptak :( mimo ze jak ogladalam ten filmik pierwszy raz to nawet uwierzylam :)
  • 0

#38

Polska.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się nie widzi żeby to był ptak. Ja nie widzę żadnego machania skrzydeł... Sam nie wiem co myśleć...
  • 0

#39

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda jak komputerowe fiku miku wieloklatkowy obiekt na mniej klatkowym tle.


Pamiętam, że jak oglądałem za pierwszym razem ten film na youtube (marna jakość) niezbyt się tym zainteresowałem, zwłaszcza że głównie siedzę po nocach albo nad ranem przed domowym komputerze. Poprostu coś tam lata, może ptak, może samolot, superman :)

Teraz drugi raz obejrzałem ten film wrzucony na rapidshare + włączone tym razem głośniki i niestety stwierdzić można jedno: FAKE.

"(...) Trochę tu nudno ale cóż ... nic no trzeba wytrzymać. Eee nie ma nic ciekawego... Co to jest? Rany!"

Buchachacha :rotfl:

Jakby nie było tej ścieżki dźwiękowej, trzeba byłoby zrobić dokładną analizę filmu. Ale w tej sytuacji...
  • 0



#40

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hehe widać ostro i wyraźnie ruchy skrzydeł.. ptak jak nic..
  • 0

#41

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja go raz obejrzalem i niestety musze stwerdzic ze to raczej nie jest ufo ani ptak

przeanalzowalem film w fc i niesety jak dla mnie to nalozone niedbale pare pixeli w krztalcie spodka ...
ruchy kamery nie zgadzaja sie polozeniem obiektu.. poza tym ten komentarz na poczatku zdyskfaalifikowal film ... nic sie nie dzieje nuda .. .... koniec wakacji .. wow i nagle wyskakuje ufo ;D i tak sie przerazilem :D hehe
  • 0

#42

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:rotfl: ten film wygląda jak reklama z jakiegoś konkursu typu: "Patrz uważnie w wakacje" przyślij nam swoje niezwykłe filmy lub zdjęcia z wakacji!! do wygrania super nagrody!! :devil: taaa dobry feak...
  • 0

#43

marian163.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich po roku nieobecności.... To znowu ja... :) :) :) Właśnie przyjechałem na wakacje do babci i znów jest nudno ale dalej prowadzę obserwacje w nadziei ,że znów to ujrzę!!! Ostatnio nawet zdawało mi się, że coś widziałem na niebie i nie był to żaden ptak!! Nadal amatorsko zajmuje się filmowaniem ale gdy teraz coś zobaczę już na pewno nie spanikuje. Czytałem wasze mało błyskotliwe komentarze na waszym forum i jestem zażenowany bo nie jestem 5-latkiem... żeby nagrywać jakieś tam fejki... >/ >/ >/
  • 0

#44

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

daj sobie spokój... to był ptak, a dziwna rozmowa o przyrodzie i wakacjach jakoś tak sztucznie brzmiała...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych