Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debata na temat implantów i obdukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#46

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co z ludźmi, do których należały kiedyś te implanty? czy np ich rodziny zauważyły że zachowywały się dziwnie, a po wyjęciu implantów - znowu jak dawniej? to znaczyłoby że implanty nie służyłyby tylko do analizowania otoczenia, ale też wpływania na nie, a człowiek "porwany przez kosmitów" traciłby wolną wolę.
  • 0

#47

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest 30.09. Co z debatą w sprawie obdukcji i implantów, coś przeoczyłem czy przegapiłem?
  • 0

#48

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest 30.09. Co z debatą w sprawie obdukcji i implantów...


W temacie głównym była podana data jak i miejsce odbycia się owej debaty...

coś przeoczyłem czy przegapiłem?


Wszelkie informacje początkowe były zawarte w w/w temacie - dalsze kroki/poszukiwania można rozpocząć przeszukując sieć...
  • 0



#49

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

THX za przypomnienie. Z rozpędu pomyślałem, że również na paranormalne pojawi się takowa debata i/lub relacja z tej zagranicznej.
  • 0

#50

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i/lub relacja z tej zagranicznej....


Możesz być pewny, iż jeśli natrafię na jakieś satysfakcjonujące materiały (a jeszcze ich nie szukałem) to na pewno je tu przedstawię :)

Edit :

Tu jest co nieco -> http://www.dailypost...condsubsection=
  • 0



#51

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co z ludźmi, do których należały kiedyś te implanty? czy np ich rodziny zauważyły że zachowywały się dziwnie, a po wyjęciu implantów - znowu jak dawniej? to znaczyłoby że implanty nie służyłyby tylko do analizowania otoczenia, ale też wpływania na nie, a człowiek "porwany przez kosmitów" traciłby wolną wolę.


Bardzo trafne spostrzeżenie, zbieżne z moimi poglądami w tym temacie. Rzeczywiście warto obserwować zmiany
w mentalności takiej osoby, gdyż moim zdaniem takowe po prostu występują.

dj_cinex:

Możesz być pewny, iż jeśli natrafię na jakieś satysfakcjonujące materiały (a jeszcze ich nie szukałem) to na pewno je tu przedstawię.


THX!

Konkluzja z podanej przez Ciebie strony jest jak najbardziej trafna i zawsze - jak na razie - aktualna.

"We would be pretty arrogant if we said we were the only species in the universe".
Nic dodać, nic ująć.
  • 0

#52

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a co z ludźmi, do których należały kiedyś te implanty? czy np ich rodziny zauważyły że zachowywały się dziwnie, a po wyjęciu implantów - znowu jak dawniej?


Przerażające a czy ktoś z Was pomyślał o wyjęciu tych domniewanych inplantów ?
Prywatna operacja ?
Może na koszt Kasy Chorych ?
Zejdzcie na ziemię :cafe:
  • 0



#53

koval321.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niczego nie rob na kase chorych, chyba ze trafisz na jakiegos porzadnego lekarza, a jak masz pecha to tylko pogorszysz swoj stan zdrowia.

Użytkownik koval321 edytował ten post 06.01.2011 - 13:55

  • 0

#54

Pędnik Nie-Łągiewki.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Administratora uprasza się o poprawienie wyrazu w tytule watku: z "obdukcji" na "abdukcji." Niby mała rzecz, a - podobnie jak kamyczek w bucie - cieszy...

tatik napisał:

Przerażające a czy ktoś z Was pomyślał o wyjęciu tych domniewanych inplantów ?
Prywatna operacja ?
Może na koszt Kasy Chorych ?

Z robieniem badań oraz innych diagnoz na Kasę czy inny NFZ proszę zachować duży dystans i skrajną ostrożność. Żeby nie było jak poniżej, szczególnie że "to se ne vrati, pane Havranek":
Facetowi zsiniało lewe jądro. Poszedł do szpitala i w rejestracji pada pytanie: Na Fundusz czy prywatnie?
Odpowiada, że na Fundusz. Zostaje skierowany do pokoju badań, przychodzi urolog, ogląda i stwierdza, że trzeba usunąć - operacja się udaje. Po tygodniu sinieje mu prawe jądro. Wraca do szpitala i w rejestracji pada pytanie:
Na Fundusz czy prywatnie?
Odpowiada, że na Fundusz. Zostaje skierowany do pokoju badań, przychodzi urolog, ogląda i stwierdza, że trzeba usunąć - operacja się udaje. Po tygodniu sinieje mu prącie. Wraca do szpitala i w rejestracji pada pytanie: Na Fundusz czy prywatnie?
Odpowiada, tym razem wykazując czujność bolszewicką, że prywatnie. Zostaje skierowany do pokoju badań, przychodzi urolog, ogląda i stwierdza: "panie,najprawdopodobniej majtki panu farbują."
  • 0

#55

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jakaś nielegalna implantacja w celu inwigilacji podejrzanych i uznawanych za zagrożenie dla społeczeństwa przez tajne służby bezpieczeństwa.

 

Wiele ofiar, które podejrzewają, że implanty zostały im wszczepione bez ich zgody poddaje się badaniom-VIDEO

 

Legalnie Amerykańskie służby chcą implantować w przyszłości wszystkich obywateli-VIDEO

 

Wszczepianie implantu za zgodą-VIDEO

 

Usuwanie operacyjne implantu-VIDEO


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych