Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debata na temat implantów i obdukcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#16

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie już mu przypieli - tak robi każdy "sceptyk" (ktory nawet nie raczy rozważyć "za" i "przeciw") dopóki nie zobaczy jak jakiś Obcy [wydala] na jego własnym kiblu. Żenada...

dj_cinex : Prosimy aby swoje emocje wyrażać w bardziej ludzki sposób - edycja dokonana ;)
  • 0

#17

tom3k.
  • Postów: 127
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że tzw. ,,niedowiarki" bedą z biegiem czasu mieli coraz większe ,,problemy", gdy coraz to nowe fakty o implantach ujrzą światło dzienne.


Który to raz czytam tego typu zdanie ;) (tzn. nie o implantach, ale "niedowiarkach" etc.).

A może nie będą mieli żadnych wątpliwości i do końca będą twierdzić, że implanty to fake i swoim racjonalnym umysłem będą kwestionowac ich istnienie zyjąc w błogiej nieświadomości posiadania takowegoż w swoim ciele?


Ja nie widzę nic złego w racjonalności myślenia. Wprawdzie sam mam problemy z logiką, ale nie wszystko chwytam w locie.
Osobiście - nie kwestionuję tego, że takie implanty istnieją. Poddawałbym jednak w wątpliwość ich pozaziemskie pochodzenie.
No. Chyba, że obcy najpierw oglądają nasze sci-fi, gdy widzą, jaki motyw jest na topie - wtedy cały swój sprzęt i wygląd zmieniają na taki, by pasował do nurtu i nikogo nie wystraszył nadto.

Tak tylko piszę, po prostu głośno myślę. Przecież każdy może miec swoje zdanie. No nie?


Pewnie, póki co każdy swoje zdanie mieć może :P .

A swoją drogą ten profesor, to odważny człowiek; ciekawe czy jego koledzy naukowcy przypną mu etykietkę dziwaka?


Możliwe. Oczywiście, jeżeli profesor faktycznie ma jakieś materialne, niepodważalne dowody na takie a nie inne właściwości i pochodzenie implantów - wtedy wyśmiewanie sie z niego byłoby nietaktowne. W innym wypadku można to zrozumieć("pokazałbym implanty, ale 2 dni temu przyjechali tajniacy i pod groźbą śmierci zabrali wszystko").
  • 0

#18

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielu ludzi sądzi, że to jakieś odpryski (np. robotnikowi kawałek czegoś wbił się w rękę gdy się zranił), ale na podstawie tego jakoś ciężko w to uwierzyć...
  • 0

#19

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio byl na forum temat zalozony przez osirisa o tym, jak to "otwarte umysly" sa lepsze od innych. W tym temacie widac wlasnie otwartosc i "duchowosc" insi'ego i Bandi666. Wy to chyba sie zacieliscie jak katarynki, ciagle slysze tylko te same hasla, czyli klasyczne "wam to nawet jak ufo w ogrodku wyladuje to nie uwierzycie" i "wyjda nowe fakty, ciekawe co sceptycy powiedza". Mi sie juz nawet nie chce poraz setny na to samo odpowiadac, bo wyjdzie na ro, ze tez zacialem sie jak katarynka :P
  • 0

#20

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszę Was trochę przystopować mam w rodzinie bardzo dobrego lekarza członka
Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego za dwa lata idzie na emeryturkę i nigdy o takim przypadku sie słyszał. Dla mnie jest niestety większym autorytetem :cafe:
Nie podejrzewam go o jakiekolwiek teorie spiskowe z utajnianiem jego pracy
Zresztą przypuszczam że wielu z Was ma w rodzinie lekarzy.
  • 0



#21

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tatik, czyli jak rozumiem lekarz o którym piszesz wykonał zdjęcia RTG całej populacji Polaków od stóp do głów i wszystkie przeglądał pod tym kątem.
Muszę Ciebie zmartwić, bo wystarczy 1 przypadek, który zburzy tzw. święty spokój, że nic się nie dzieje. Obejrzyj filmy dr-a Leira ze zdjęciami RTG oraz na żywo (przy znieczuleniu oczywiście) wyciąga takie drobiazgi. W Polsce przypadki to np. Zofia Namlik oraz drugi o którym bliżej - niestety - nie napiszę, wystarczy, że widziałem RTG oraz co się dzieje z elektroniką w pobliżu takiej osoby. Dla mnie osobiście to wystarczy że nie jest to "halucynacja" jak się powszechnie przyjęło i uważa.
BTW fajnie, że chociaż porozmawiałeś z tym lekarzem o tym. Tak czy inaczej cenna inicjatywa :)
  • 0

#22

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zbadał całej populacji ale przez tyle lat kariery zawodowej i wyjazdów na różne zjazdy i sympozja raczej powinien coś usłyszeć tymbardziej że obraca się w tym kręgu :drink:
Co do filmów to widziałem też kilkanaście filmów z sekcji przeprowadzonej UFO-ludkom a to żaden dowód
  • 0



#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I oczywiscie jest to ukrywane ? tylko bojownik o prawde dr. Lair przerywa zmowe milczenia ?
  • 0

#24

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zainteresowanych i zbulwersowanych teoriami pokazanymi w owym temacie zapraszamy na ową konferencję...

LOL
  • 0



#25

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

wystarczy, że widziałem RTG oraz co się dzieje z elektroniką w pobliżu takiej osoby


Przylatują do nas z innych gwiazd lub galaktyk a ich technologia zakłóca naszą elektronikę ? :cafe:
  • 0



#26

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Też wydają mi się mocno podejrzane filmiki z rzekomą abdukcją jakichś humanoidów.
2. Jeśli którykolwiek z radiologów spotkał się w swojej karierze z przypadkiem wszczepu to jak sądzisz co zrobiłby na takiej konferencji radiologów. Pobiegł na złamanie nóg na mównicę żeby o tym donieść ;)
3. Wszczep nie jest raczej elektroniczny w naszym tego słowa znaczeniu, wykazuje dziwne właściwości. Mieszanina rzadkich lub nieziemskich pierwiastków? Pewnie dlatego wpływa na elektronikę jak niektórzy bioenergoterapeuci z większym poziomem energii co sami obserwują w swoim otoczeniu na przestrzeni lat jej posiadania.
4. Jest teoria przedstawiona przez dr-a Greera (który twierdzi na podst. swoich informatorów, że jest tego pewien) w pewnym miesięczniku (nr lipiec-sierpień 2007) w której twierdzi on, że niektóre wzięcia są spreparowane i celowo sfabrykowane, dokonane jak najbardziej ludzkimi rękoma żeby wywołać psychozę strachu przed wszystkim co nieznane i obce bo potrzebne są fundusze na ochronę przed rzekomym zewnętrznym zagrożeniem czyli gwiezdne wojny. To akurat przemawia do mnie dość mocno pamiętając psychozę strachu jakiej zostało poddane amerykańskie społeczeństwo po 911. Brzmi znajomo?
  • 0

#27

Slayer.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brzmi znajomo?


Bardzo! Wystarczy popatrzeć na post nr 11
  • 0

#28

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mieszanina rzadkich lub nieziemskich pierwiastków

Co znaczy nieziemskie pierwiastki? To samo pisze Dj cinex w pierwszy poście: "w skład implantów miałyby wchodzić przeróżne izotopy nie pochodzące z Ziemi". W przyrodzie istnieją 90 pierwiastków, choć w szkołach uczą (mnie tak uczyli) że 92 - na Ziemi nie występują w sposób naturalny technet i promet. 90 Nie dlatego, że nasza przyroda jest skąpa, ale wiąże się to z trwałością ich jąder. Trwałe są wszystkie z wyjątkiem technetu i prometu, a także z wyjątkiem pierwiastków znajdujących się w tablicy powyżej ołowiu. Resztę pierwiastków człowiek wytworzył sobie w laboratoriach i obecnie nie ma już pustych miejsc na tablicy Mendelejewa. Większość tych "egzotycznych" pierwiastków żyje poniżej paru sekund, ale potrafimy je wytworzyć. Chwiałbym się dokładnie dowiedzieć, co to są za nieziemskie pierwiastki z których zbudowane są implanty, konkretnie. Z czego one dokłanie są, z Plutonu? Taki słowny chwyt "ten przedmiot składa się z pierwiastków nie pochodzących z Ziemi" jest bardzo popularny w amerykańskich filmach, adresowany raczej do mniej wykształconego audytorium. Tam zawsze jak coś ma powiązania z czymś tajemniczym, składa się z pierwiastków "nie pochodzących z Ziemi" Tajemnicze przedmioty Majów, słynne gwiezdne wrota również składały się z takich pierwiastków. Nikt nie zastanawia się nad logicznym uzasadnieniem tego zdania, ważne jest spotęgowanie efektu, rzecz ma być z "nieziemskich" pierwiastków i już. Każdy pierwiastek jest ziemski, bo każdy możemy wytworzyć. Jakby kosmici mieli trochę oleju w głowie, to nie tworzyliby implantów z materii "żyjącej" 0.001 sekundy. Dr Leir chyba asystował w UFO przy ich wkładaniu, bo nie wiem jak inaczej stwierdził, że nie pochodzą z Ziemi.
  • 1

#29

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

3. Wszczep nie jest raczej elektroniczny w naszym tego słowa znaczeniu, wykazuje dziwne właściwości. Mieszanina rzadkich lub nieziemskich pierwiastków? Pewnie dlatego wpływa na elektronikę jak niektórzy bioenergoterapeuci z większym poziomem energii co sami obserwują w swoim otoczeniu na przestrzeni lat jej posiadania.


Nie neguję że takowe inplanty istnieją, tak jak ornitolodzy obrączkują ptaki w celu obserwacji być może badają nas obcy.
Ale nie w sposób przedstawiony w tym temacie.
Dobrym porównaniem będzie nanotechnologia. Maleńkie robociki widoczne tylko pod mikroskopem lub silniczek z wiatraczkiem który ma obudowę składającą się z kilku BAKTERII czyli jest setki tysięcy razy mniejszy od tych domniemanych inplantów obcych.A do tego całkowicie niewykrywalny.
Na forum nie było chyba tematu o nanotechnologii więc mógłbyś poszperać i założyć (jest bardzo ciekawy )
  • 0



#30

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co znaczy nieziemskie pierwiastki?

Za nieziemskie pierwiastki można by uznać te, których nie ma na tablicy Mendelejewa ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych