Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miejsca mocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kula.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miesca dziwnych, mrocznych mocy, znajduja się w  Tatrach. Polski" Trójkąt Bermudzki" stanowią Giewont, Czerwone Wierchy i Dolina Kondratowa. Mialo tam miejsce wiele zaginiec bez śladu, dziwnych zasłabnięć, tajemniczych dżwięków,ataków paniki. Wiarygodne żródla donosza (czyt. anonimowi ratownicy TOPR.) o częstych  w tamtych rejonach obserwacjach obiektów ufopodobnych, wydających dziwne brzęczenie. Turysci którzy przezyli tam zaginięcia przyjaciół doslownie na własnych oczach nie mogą sobie teo w żaden sposób racjonalnie wyjasnić.


mozesz cos wiecej napisac na ten temat? takie miejsca to czesto portale do innych wymiarow.
  • 0

#17

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisz to ciekawe bardzooo ciekawe :-)
  • 0

#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Na temat aktywności UFO w południowych rejonach Polski można by napisac książkę, i to bardzo grubą. Jedna z teorii o pojawianiu się NOL-i w górach, mówi o energii którą obcy pozyskują dla doładowania swoich akumulatorów ze skał granitowych, kwarcowych i wapiennych. Jest też teoria o tunelach czasoprzestrzennych otwierających się wysoko nad szczytami gór, które są wykorzystywane przez obcych, do szybszego przemieszczania się. Pomimo licznych dowodów na odwiedziny "gości", żaden z tzw. naukowców nie chce wypowiedzieć się publicznie w tej sprawie, udając, że ją ignoruje. Za to po powrocie do domu z uporem maniaka gapią się w niebo przez teleskopy i z gromadzą zdjęcia, relacje świadków itp.. Ale to dopiero w domu, prywatnie. :smile:
  • 0

#19

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm ja bylem w tatrach wielokrotnie i nic nie zauwazylem, moze nie mialem szczescia (albo pecha:))
  • 0

#20 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

W 1909 r.w okolicach Rysów zaginął bez śladu prof. Ernest Weiss. Jego szczątki odnaleziono cztery lata pozniej nieopodal ścieżki, ktorą codziennie przechodzily setki turystów w drodze na Rysy, a ktora była wielokrotnie przeszukiwana przez TOPR-owców. Podobny los spotkał pewnego Czecha. Zaginął w 1921 r w okolicy rozwidlenia się szlaków na Rysy i Hińczowe Stawy.Szukano go przez kilka dni bez rezulratu. W peżdzierniku 1922 r. obok ścieżki na której zaginął natrafiono na jego ciało.Sciezkę oczywiscie kilkakrotnie przeszukano tuż po jego zaginięciu. Co, lub kto, stoi za tajemniczymi zniknięciami, i dlaczego podrzuca ciała po latach w miejsca , w których łatwo je znależć ? Mieszkańcy tamtych terenow mówią o częstych obserwacjach UFO. Więc moze te zaginięcia to sprawka obcych? Tylko dlaczego podrzucają te ciała ? Makabra :shock:
  • 0

#21

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kula. Chyba idzie dobrym tropem. Coraz częściej zauważam, że fantazja młodzieńcza może mieć rację. Choćby Tybetańscy mnichowie, dla czego by nie w Tatrach czy w Wylatowie lub gdzie indziej. Czytając wypowiedzi świadków naocznych z różnych miejsc, nasuwa się takie przypuszczenie.
  • 0

#22

Kula.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W gorach zdarza sie wiele wypadkow, ale pojawienia UFO to juz troche inna sprawa. ludzie przechodzacy przypadkiem do innych wymiarow praktycznie nigdy nie wracaja, choc sa wyjatki, i wtedy w gre wchodzi zwykle duze przesuniecie w czasie miedzy zniknieciem i powrotem. moze po powrocie ci ludzie w Tatrach natrafili na zime i zamarzli na smierc, a wiosna (po latach?) odnaleziono ich ciala.

portale do innych wymiarow sa zwykle w miejscach niezamieszkalych, gdyz ludzka swiadomosc w miejscach gesto zaludnionych zmienia strukture wielowymiarowej przestrzeni.
  • 0

#23

fab3r.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie miejsce mocy jest na wyspie w Zagubionych :)
  • 0

#24 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Obawiam się, że ludzka świadomość nie ma tu nic do rzeczy. W górach po prostu są najlepsze warunki do otwierania portali, najmniej zanieczyszczona atmosfera oraz szczyty, na wysokości, z którtch UFO najczęściej "lubi" korzystać. :smile:
  • 0

#25

Kula.
  • Postów: 41
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obawiam się, że ludzka świadomość nie ma tu nic do rzeczy. W górach po prostu są najlepsze warunki do otwierania portali, najmniej zanieczyszczona atmosfera oraz szczyty, na wysokości, z którtch UFO najczęściej "lubi" korzystać. :smile:


hmmm... nie jestem pewien czy do konca masz racje. jeden z najaktywniejszych portali to strefa trojkata bermudzkiego. jest sporo innych nisko polozonych miejsc tego typu. ludzka swiadomosc wydaje sie miec istotny wplyw na tego typu zjawiska. w bardzo odludnych i "zapomnianych przez czas" miejscach na ziemi dzieje sie wiele naprawde ciekawych rzeczy.
  • 0

#26

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co teraz napiszę jest prawdopodobnie prawdą. Ja jestem jasnowidzący, ale syn też. On jednak śmieje się z tego co ja mówię. Poprosiłem go żeby zrobił prosty test na jasnowidzenie. Pokazałem mu zdjęcie dziury w ziemi, która powstała w Wylatowie nie wiadomo jak. On opisał wygląd głębokość, i stwierdził że są tam w ścianach przejścia. Korytarze i włazy ładne. Nie znał opisu, a ufolodzy którzy badali tą dziurę niczego nie stwierdzili fizycznie. Ten jego opis jest dla mnie wiarygodny, on był bardzo zdziwiony nigdy czegoś takiego nie widział. Oglądałem archiwum, jak Pan Słotkowski bioenergoterapeuta, wszedł w piktogram i stwierdził że ” oni tu są nad nami w innym wymiarze ujawnią się gdy przyjdzie czas” . Myślę że takie wiadomości trzeba czytać z przymrużeniem oka.

[ Dodano: 2006-11-09, 17:47 ]
Miejsc różnych mocy jest bardzo dużo, i różnią się tylko ilością energii. Ja zauważyłem że mój ogród jest też takim miejscem, widzę tą energię rozłożoną na wszystkim. Różnica jest w kolorach, nie które rośliny emanują niesamowitym blaskiem. Inne znowu mają poświatę jasną jak mgłę, a niektóre zdaje się uwalniają falujące powietrze. Przy tym wszystkim daje się zauważyć miliony jasnych punkcików wirujących, jakby się bawiły albo robiły coś w wielkim pośpiechu. Jeśli człowiek się nie śpieszy, może to zobaczyć i poczuć, tak jest wszędzie.
  • 0

#27

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co teraz napiszę jest prawdopodobnie prawdą. Ja jestem jasnowidzący, ale syn też. On jednak śmieje się z tego co ja mówię. Poprosiłem go żeby zrobił prosty test na jasnowidzenie. Pokazałem mu zdjęcie dziury w ziemi, która powstała w Wylatowie nie wiadomo jak. On opisał wygląd głębokość, i stwierdził że są tam w ścianach przejścia. Korytarze i włazy ładne. Nie znał opisu, a ufolodzy którzy badali tą dziurę niczego nie stwierdzili fizycznie. Ten jego opis jest dla mnie wiarygodny, on był bardzo zdziwiony nigdy czegoś takiego nie widział. Oglądałem archiwum, jak Pan Słotkowski bioenergoterapeuta, wszedł w piktogram i stwierdził że ” oni tu są nad nami w innym wymiarze ujawnią się gdy przyjdzie czas” . Myślę że takie wiadomości trzeba czytać z przymrużeniem oka.

[ Dodano: 2006-11-09, 17:47 ]
Miejsc różnych mocy jest bardzo dużo, i różnią się tylko ilością energii. Ja zauważyłem że mój ogród jest też takim miejscem, widzę tą energię rozłożoną na wszystkim. Różnica jest w kolorach, nie które rośliny emanują niesamowitym blaskiem. Inne znowu mają poświatę jasną jak mgłę, a niektóre zdaje się uwalniają falujące powietrze. Przy tym wszystkim daje się zauważyć miliony jasnych punkcików wirujących, jakby się bawiły albo robiły coś w wielkim pośpiechu. Jeśli człowiek się nie śpieszy, może to zobaczyć i poczuć, tak jest wszędzie.


To się nazywa schizofremia, a nie jasnowidzenie...
A co do tych "miejsc mocy" to gdzieś czytałem, że takie miejsca jak trójkąt bermudzki znajdują się na zwrotnikach i równiku w równych odległościach od siebie. Jeszcze poszukam takiej mapki i jak znajdęto dam na to forum.
  • 0

#28

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

takie miejsce mocy jest na podlasiu - bialowieza

http://www.zb.eco.pl/zb/76/matela.htm
  • 0

#29 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To się nazywa schizofremia, a nie jasnowidzenie...

Jeśli już, to schizofrenia, panie doktorze...
Metodemu chodziło chyba o energię wytwarzaną przez wszystkie żywe istoty, w tym również rośliny.
Miejsca mocy, to przecież zupełnie coś innego.
  • 0

#30

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Inga

Metodemu chodziło chyba o energię wytwarzaną przez wszystkie żywe istoty, w tym również rośliny.

Jest to normalne zjawisko,że taką energię może nie tyle wytworzoną,co przetworzoną jest widać dla pewnych osób.

Miejsca mocy, to przecież zupełnie coś innego.

Istnieje na pewno dużo miejsc mocy pozytywnej a jeszcze więcej negatywnej.Najgorsza jest ta negatywna energia,która powoduje wiele chorób a zwłaszcza raka,co stwierdzono radiestezyjnie.

Domyślam się,że w temacie chodzi raczej o tą pozytywną energię,ale jeśli chodzi o nasze zdrowie,to powinno się znać i te negatywne energie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych