Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt Strony O Życiu Po Śmierci I Reinkarnacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odbiło mi. Zacząłem właśnie pracę nad pierwszą polską stroną poświęconą w całości reinkarnacji i życiu po życiu ;)

Jeśli macie jakieś propozycje artykułów, piszcie.

Narazie zajmuję się oprawą graficzną, na chwilę obecną wygląda to tak:

Dołączona grafika

Co dodać? Co zmienić? Co zostawić?
Pracować dalej? ;]



#2

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios jak najbardziej - jeśli masz ochotę i możesz - poprowadź tą stronę o życiu po życiu i reinkarnacji. Zawężony tematycznie do tej "dziedziny" nie będzie śmietnikiem i zbiorowiskiem wszelakiej myśli, a widzę, że masz do tego inspirację.
Należy zapewne odnieść się do standardowej literatury mogącej poświadczać, że "nie wszystek umrę" (za starożytnym filozofem) czyli: Robert Allan Monroe, Bruce Moen, badania nad neurofizjologią, relacje ludzi po śmierci klinicznej czyli właściwie już tradycja.
www.elisabethkublerross.com - strona lekarki, która zbadała 20000 !!! (słownie: dwadzieścia tysięcy) przypadków śmierci klinicznej. Etc.
P.S. NIE reklamuję tej strony o tej lekarce żeby było jasne i żebym nie dostał znowu warna za rzekomą reklamę strony. W przeciwnym wypadku można spokojnie forum zamknąć jeśli nie można podać strony o której chce się coś napisać ewent. zarekomendować. Wrrrr.

#3

Wlos.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobry pomysł.
Do pomysłów poprzednika, dorzucę jeszcze historie o dzieciach które pamiętają poprzednie wcielenia.
Do oprawy graficznej nie mam nic do zarzucenia, poza logiem strony. Myślę że jako polska strona, powinno tam pisać "Życie po Życiu" niźli "Life after life".
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w prowadzeniu stronki ;)

#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nad logiem jeszcze pomyślę ;) Może faktycznie zmienię napis na polskojęzyczny.
Czekam na dalsze propozycje ;)

Chciałby ktoś napisać kiedyś artykuł o takiej tematyce, gdy strona już powstanie?



#5

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ivellios pomyśl nad systemem wordpress, to bardzo dobry i baaaardzo bogaty w skiny cms, drugi to joomla, warunki podobne tyle, ze bardziej rozbudowany, portalowy. Widzę, że grafik z cienie żaden za to masz bardzo ciekawy pomysł. Szkoda by było aby z powodu nieciekawej grafiki strona stała się undergroundem.

#6

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiscie grafika jest słaba ale pomysł bardzo dobry.
Najmij Eurycide do grafiki :mrgreen:

#7

Woodman.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mogę się zająć designem, jeśli chcesz ;p kontaktuj się ze mną poprzez PW, pokaże Ci moje prace itd. ;) pozdrawiam ps. przedni pomysł!

#8

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyłączam się do tego żeby Twoją stronę zatytułować po polsku i ewent. dodatkowo gdzieś z boku lub mniejszą czcionką w jęz. ang. bo dobrze się przyjęło to nazewnictwo "LaL". Co do szaty graficznej nie wypowiadam się bo nie jestem grafikiem ale faktycznie nie wpada zbyt dobrze w oko. Pomimo nawet dobrej treści to dobra oprawa graficzna też się liczy. Jak już zręby tej strony ruszą to daj znać na paranormalne.pl to może coś się wrzuci lub wymyśli żeby usprawnić albo coś dodać itp. etc. żeby projekt się rozwijał i nie przepadł.

#9

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, czas zacząć pracę.

Woodman, odbierz PW ;)

Ma ktoś jakieś propozycje działów, które mogłyby się znaleźć na stronie?

Ja myślałem nad działem zawierającym informacje o badaczach NDE. Nazwisko i krótka notka, ewentualnie fotka i spis wydanych książek.



#10

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepsze info n/t NDE to relacje ludzi którzy przeżyli ten proces i pamiętają świadomie co się z nimi działo podczas tego doświadczenia - podałem link powyżej do portalu jednej z badaczek.
Druga sprawa to podejście do tematu od strony naukowej czyli to co już od ub. wieku co najmniej wiadomo czyli atomowej budowie materii, czym jest a właściwie to czym nie jest (nie wykazuje cech życia). Pod tym kątem ciekawy jest też buddyzm, który nawiązuje do natury rzeczywistości i konsekwencji z tego wynikających.

#11

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strona jest już prawie gotowa.
Adres podam jak ruszy :P

Mogę już teraz powiedzieć, że relacje będą na 100%. Narazie niewiele tego mam, ale z czasem mam nadzieję że ta moja baza się rozrośnie...

Macie jakieś propozycje kategorii, jakie mogłyby się pojawić na forum strony?



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe,
Osobiście bardziej interesuje mnie czas pomiędzy wcieleniami.
Powodzenia.



#13

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodaj coś o hipnozie regresywnej i o tym jak można się w ten stan wprowadzić. Wklei kilka ebooków aby można było coś o reinkarnacji poczytac :)

#14

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ebooków właśnie poszukuję ;] Miałem je na dysku, ale partycję mi gdzieś wpierniczyło i ebooki też poszły się kochać, więc szukam ich od nowa.



#15

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Super! Kocham wszystko co wiaze sie z zyciem po zyciu ;-) Ivellios licze na Ciebie i juz nie moge sie doczekac kiedy ruszy ta strona :-) blagam postaraj sie otworzyc ja w miare szybko bo naprawde uwielbiam te tematy ;-)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych