Skocz do zawartości


Sfotografowana planeta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#31

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mnie też to bardzo ciekawy
jak by wyglądało i do tego na jakich pierwiastkach(na tych co znamy u nas czy może na wogóle innych :P )
  • 0

#32 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

warunki warunkami ale mysle ze na w calym wszechswiecie zyja ludzie jak my.Moze jednynie nieznacznie sie roznimy w szczegolach. Oczywiscie jesli patrzec na warunki zblizone do ziemskich. Jesli patrzec przez pryzmat ingerencji to my jestesmy podobni do nich, nie odwrotnie.
  • 0

#33

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to mamy zupełnie różne opinie na ten temat
jest nikłe prawodpodobieństwo że we wszechswiecie wykształciło sie życie podobne do naszego

ale tekie same jest prawdopodobieństwo mojej opcji więc sie nie czepiam :)
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a nowe odkrycie naukowcow na temat genow? Oni twierdza ze ktos nam podarowal cos czego nie moglismy posiasc poprzez ewolucje.Wnioskujac z tego to my jestesmy stworzeni na ich podobienstwo...Biblia, sumer itp. :)
  • 0

#35

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja nie twierdze że moja teoria jest słuszna ;)
ktoś nam to podarował ale myśle że jeśli tak było to dostaliśmy jej od cywilizacji wyżej rozwiniętej bo nie dawali by nam czegoś co potem by im mogło zaszkodzić :)
  • 0

#36

Astro-amator.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisałem, "patrząc przez pryzmat życia na Ziemii" nie miałem na myśli wykluczanie innych możliwości...
  • 0

#37 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Szefo, napisz dokladnie co masz na mysli bo niezbyt zrozumialem koniec Twojej wypowiedzi....z Ta szkodliwoscia:)
  • 0

#38

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znaczy się że jeżeli ktoś nam dał te geny dzięki którym rozwinęliśmy cywilizację to myśle że nie "dostaliśmy genów" takich jak ta cywilizacja. Jeżeli była ona rozwinięta.

to jest coś jakbyś dał swojemu największemu wrogowi pistolet i usiadłbyś z nim przy stole :P

tak to mniej więcej widzę
i jesteśmy stworzeni na ich podobieństwo ale oni muszą nas przewyższać intelektualnie i mają bardziej rozwiniętą cywilizacje
  • 0

#39 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja mysle ze dali nam swoj pierwiastek bo nie mogli miec zadnych obaw. My ledwo w tej chwili umiemy wyleciec na orbite promem a mamy im zagrozic? :)
Moze tworzac nas,nie mysleli w kategoriach ze bedziemy ich wrogami?
  • 0

#40

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wiem że nie potrafimy za dużo zdziałac w kosmosie, ale to kwestia czasu(100, 200 lat na przykład)

nie wiem w jakich kategoriach myśleli

ciekawe czy kiedyś przylecą obejżeć swoje " dzieło "
  • 0

#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie zapominaj ze wraz z naszym rozwojem technologicznym oni rowniez ida do przodu.Nie jestesmy w stanie im zrobic krzywdy.Trzeba pamietac jeszcze ze cywilizacja naszej ery to nieco ponad 2000 lat a wszechswiat jest znacznie starszy i raczej jestesmy wyjatkowo prymitywna cywilizacja, bardzo mloda cywilizacja:)

Mysle ze oni nas juz od dawna obserwuja. :)
  • 0

#42

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawa teoria z tym obserwowaniem xD

no naszej ery cywilizacja ma 2000lat, dolicz jeszcze starożytnośc to liczba latek się zwiększa, ale i tak jesteśmy młodzi

oni idą do przodu, ciekawe jak wygląda ta ich rozwinięta cywilizacja :)

pewnie to co dla nas jest paranormalne to u nich to jest codzienność
  • 0

#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jesli patrzec przez pryzmat wyzszej swiadomosci i rozwoju umyslu to my jestesmy dla nich malpeczkami. My uzywamy przecietnie 10, 15 % mozliwosci swojego mozgu...wiesz co by sie dzialo gdybysmy mogli uzywac chocby 50%?
  • 0

#44

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dolicz jeszcze starożytnośc

Która minela i niewiele z nich zostało. [koło itp]
Rozwijamy sie powolutku. Jeśli te filmiki, pokazujące "Nolostrade" w naszym układzie to nie fake to obserwują nas nie tylko oni.
  • 0

#45

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Która minela i niewiele z nich zostało. [koło itp]


nie zgodze się :)
każda następna epoka była czymś nowym i coś wnosiła, starożytność była pierwszą epoką(nie licze epoki kamienia łupanego itd) , z architektury mało zostało , zapisków też nie ma obszernych(w porównaniu z renesansem albo oświeceniem), ale wiele wynalazków, filozofia, gdyby nie odkrycia w starożytności nie wiada jakby się potoczyły losy ludzkości ;)
być może projekty Da Vinciego odnosiły się do wynalezienia koła :]


ja słyszałem że używamy 10% ale do jakieś czynności, do innej czynności uzywamy innej części mózgu. nie wiem czy to prawda ale tak kiedyś słyszałem ,może czytałem , nie wiem ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych