Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziemia Nie Może Być Pusta - Opis Jak To Udowodnić.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy z was wie, za sprawą rodzimego Kopernika, że Ziemia się obraca.
Weźcie więc jajko, wydmuchajcie zawartość i spróbujcie obrócić. Nie da się.


Proste.
  • 0

#2

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Weź szklaną kulkę, bez zawartości.
Spróbuj obrócić. Da się.
Nie to, żebym przychylał się do twierdzenia pustej Ziemi, ale Twoja teoria leży, gdyż jajko ma zupełnie inny kształt. ;)
  • 0

#3

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z przedmówcą to doświadczenie nijak obala teorię pustej ziemi ;) mimo że też nie wież że jest pusta.
  • 0

#4

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szklana kulka stosunku do jej wielkości jest ciężka. "Pusta" ziemia byłaby lekka.
  • 0

#5

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz, jeśli ziemia dajmy na to jest naprawdę pusta to i tak nie wiemy jakiej grubości jest warstwa skorupy oddzielającej nas od świata wewnętrznego :hmm: .
  • 0

#6

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd wiesz, jeśli ziemia dajmy na to jest naprawdę pusta to i tak nie wiemy jakiej grubości jest warstwa skorupy oddzielającej nas od świata wewnętrznego :hmm: .

Eee... no i?
Szkło jest stosunkowe ciężkie, budulec ziemii nie. Wyobraź sobie, ile razy grubsza musiałaby być powierzchnia ziemii żeby zachowac proporcje.
  • 0

#7

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No dobra powiedzmy że mnie przekonałeś ;) , nie jestem w tym temacie zbyt obeznany więc wycofam się z dyskusji ;) .
  • 0

#8

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proste.

zeby taki eksperyment zrobic to imo trzebaby bylo wylaczyc dla jajka przyciaganie ziemskie.. ;)
  • 0

#9

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taaa proste. Zacznijmy od tego, że nie wiemy z czego jest zbudowana Ziemia na 100%. Poza tym próbowałeś obracać puste jajko w próżni? :]
  • 0

#10

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zeby taki eksperyment zrobic to imo trzebaby bylo wylaczyc dla jajka przyciaganie ziemskie.. ;)


Przez swoje niedokształcenie popełniacie wielki błąd.. Nie uwłaczniając.
Myślicie, że planety dryfują? Nie. One się zapadły - wszystko co posiada odpowiednio dużą masę zapada się w próżni. Niczym jajko które grawitacja ciągnie w dół. Poza tym jakby jajko dać do próżni, to niezapadłoby się i poleciało gdzieś w cholerę.

"Grawitacja jest oddziaływaniem, które sprawia, że obiekty astronomiczne tworzą się z rozrzedzonych obłoków gazu wypełniających Wszechświat. Ciążenie powoduje zapadanie się tych struktur i powstawanie galaktyk, gwiazd i planet."
Klik
  • 0

#11

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

lol ale trzeba przyznac ze nie da sie bezposrednio porownac jajka i ziemi..
  • 0

#12

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ani tak ani nie, wasze rozważania mogą być prawdziwe, dla nas ziemia nie jest pusta. Mimo że posiada system jaskiń, studni itp. Natomiast dla innego wymiaru na pewno jest pusta, czego są przykłady obserwacji UFO wchodzących w wodę i ziemię. Wydmuszka nie chce się kręcić to nie prawda, kręci się tylko krótko, inny kształt?. Butelka pusta inny kształt kręci się, tylko, że dłużej, więc zależy od ciężaru czas obracania się. W próżni on się zwiększy. Gdy udałem się na inną planetę, to też zauważyłem, że jakby była z wody. Gdy wniknąłem w nią zobaczyłem trochę podobny świat do naszego. Czy to znaczy, że jest pusta, czy?. Z zewnątrz była woda. Trzeba patrzeć szerzej na rozważania tego typu. :ufo:
  • 0

#13

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dlaczego pusta w środku moze nie być zupełnie pusta tylko mieć wolne miejsca taki bąble powietrzne nie jak wydmuszka a raczej ser ;) z wolnymi przestrzeniami
  • 0

#14

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ani tak ani nie, wasze rozważania mogą być prawdziwe, dla nas ziemia nie jest pusta. Mimo że posiada system jaskiń, studni itp. Natomiast dla innego wymiaru na pewno jest pusta, czego są przykłady obserwacji UFO wchodzących w wodę i ziemię. Wydmuszka nie chce się kręcić to nie prawda, kręci się tylko krótko, inny kształt?. Butelka pusta inny kształt kręci się, tylko, że dłużej, więc zależy od ciężaru czas obracania się. W próżni on się zwiększy. Gdy udałem się na inną planetę, to też zauważyłem, że jakby była z wody. Gdy wniknąłem w nią zobaczyłem trochę podobny świat do naszego. Czy to znaczy, że jest pusta, czy?. Z zewnątrz była woda. Trzeba patrzeć szerzej na rozważania tego typu. :ufo:


O Boże, nowy Jan Pająk rośnie.

-- Obraca się, ale krótko. Wow (zależy jak mocno popchniesz).
Jak jajko ma zawartość obraca się dłużej, niezależnie od siły jakie w obracanie go włożono.
-- Reszta posta - śmiech na sali.

EDIT AlienGrey: Oj, zbiera ci się...
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kolega chyba zapomnial ze masa a ciezar to jest roznica, tak wogole to no comment ;p
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych