Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale to jest forum paranormalne :P Znajdziesz tu wiele osób o różnych zdolnościach. Jedni specjalizują się w jasnowidzeniu, inni w telepatii, a jeszcze inni w OOBE. Oczywistym jest fakt, że spośród załóżmy 4000 użytkowników, będzie to mała grupka, ale zawsze ;)
  • 0



#47

vitek.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Booooze..... Ismail i Ty jestes moderatorem !! zobacz jaki syf robisz... co to ma k**** do rzeczy. Twoje posty NIC tu nie wnosza tylko zniechecaja do kontynuacji eksperymentu. Dajcie juz spokoj z tym ze on zrobi kilka zdjec i wybierze te ktore udowodni ze to jest nie mozliwe. Ile Wy macie lat!
  • 0

#48

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat jest o eksperymencie z OOBE, a mój post traktuje o OOBE, o czym więc prawisz? Jest to odpowiedź na post Ziomallo, nie widać? Zejdź nieco z tonu proszę.
Radzę trzymać się tematu Vitek.
  • 0



#49

herclis.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Po przeczytaniu calego tematu , sam nie wiem czy mam sie smiac czy plakac :|
Defibrylator najzwyczajniej chciał przeprowadzic eksperyment sprawdzajacy zdolnosci elity OOBE forum.
No i fakt jest taki ze przez 4 strony tematu jedna (!) osoba podjela sie zadania a reszta sobie urzadzila pogaduszki o nie wiadomo czym.
Ismail przekonuje ze na forum jest mala grupka specjalizujaca sie w OOBE wiec czekam z niecierpliwoscia aby chociaz sprobowali.
Prosze skoncze z tekstami ze Defibrylator moze zmienic napis , oszukac itp. bo kogo to interesuje !?
Skoro na forum pisze sie tyle o OOBE i tyle osob w tym siedzi to powinno sie znalezc przynajmniej kilka osob ktore bylyby wstanie wziac udzial w eksperymencie.

Z niecierpliwoscia czekam na jakiekolwiek proby przeprowadzenia eksperymentu.

P.s. Błagam , skoncze z OT.

Pozdrawiam

Dziękuję za powrót do tematu.

  • 0

#50

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsza sprawa to taka... ze Defibrylator nie zmini napisu, poneiwaz moderator go ma!
Druga sprawa to taka, ze ci co mowia ze wychodza z ciala na pstrykniecie palców to oszusci.

Teraz mozemy zabrac sie za experyment!
Ja tez sprobuje odczytac ten napis, chociaz czesto bywa ze gdy przechodzimy w dane miejsce przez zdjecie, nasza wyobraznia sie pobudza, i wytwarza rozne inne przdmioty :P

Ale nie zaszkodzi spróbowac, ew. daj mi namiary na twoje mieszkanie (adres) i tam polece, dla pewnosci :)
  • 0

#51

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wobec tego życzę wszystkim powodzenia i liczę na efekty nocnych odwiedzin =) I proszę już, by osoby które nie mają nic sensownego do powiedzenia nie wypowiadały się w temacie.

Oi!

Ja natomiast proszę, abyście przestali (mam tu na uwadze kilku użytkowników) przywoływać się co chwilę do porządku w kolejnych zbędnych postach, ponieważ jest to zadanie moderatora.
Tacita

  • 0

#52

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odświeżam wątek spod nawału tematów, może jakiś obemaniak zauważy i przyłączy się do experymentu :)
  • 0

#53

Smartek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje zaprosic do tematu kogos, kto 'siedzi' w OBE naprawde dlugo.

Moze warto sprowadzic tutaj Darka S. ?

Sam zas jestem niesamowicie ciekawy czy to jest "prawdziwe latanie dusza" czy tylko projekcja naszego umyslu.
  • 0

#54

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moze warto sprowadzic tutaj Darka S. ?

Uważam, że to jest bardzo zły pomysł. Ten człowiek już gościł na forum i nic dobrego z tego nie wynikło.
  • 0



#55

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam zas jestem niesamowicie ciekawy czy to jest "prawdziwe latanie dusza" czy tylko projekcja naszego umyslu


Pierwsza sprawa, to nie jest latanie duszą :P tylko ciałem astralnym.2
2. To nie jest projekcja umyslu, bo sam wiele ray tgeo dosiwadczylem, widzialem miejsca ktorych nigdy nie widzialem na zywo, widzialem mieszkanie kolegi, u ktorego wczesniej nie bylem :P
Na drugi dzien, potwierdzilem moja podróz.
3. Takie experymenty juz ludzie robili, na forum PEA, i nie tylko ,i wyszly pozytywnie :P
4. Zaproscie darka :P
jesli naprawde potrafi wyjsc z ciała, niecha to udowodni :P
  • 0

#56

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

5. tabi więc może ty, wprawiony w boju, podejmiesz się i rozczarujesz wszystkich sceptyków/niedowiarków? ;)
  • 0

#57

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten człowiek już gościł na forum i nic dobrego z tego nie wynikło.

Nie wynikłoby gdyby nasi ezoteryczni mistrzowie nie pokazywaliby swojego pseudo obeznania w temacie.

Do sensu -

tabi więc może ty, wprawiony w boju, podejmiesz się i rozczarujesz wszystkich sceptyków/niedowiarków?

Zgadzam się.
  • 0

#58

Smartek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że to jest bardzo zły pomysł. Ten człowiek już gościł na forum i nic dobrego z tego nie wynikło.

Mimo, ze na forum jestem zarejestrowany od niedawna to znam wiekszosc tematow, ktore na nim sa, rowniez te, w ktorych uczestniczyl Darek.
Z tego co pamietam to byla tam jedna wielka klotnia, z ktorej rzeczywiscie nic dobrego nie wyniklo, moze jednak warto o tym zapomniec i zaprosic Go tutaj ponownie dla dobra eksperymentu? :-)

Wybaczcie mi OT, ktory tutaj zrobilem swoimi postami - temat znow sie rozrasta, a nic sensownego w nim nie ma - dla nowych, wierzcie mi ;-), jest to dosc uporczywe.

pzdr.
  • 0

#59

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzis mialem oobe, ale zapomnialem o experymencie... nastepnym razem zostawie moze kartke, lub zdjecie na stole.

Bo sam chce udowodnic ze oobe to nie fikcja :P
  • 0

#60

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czytałam artykuły autorstwa pana Dariusza i szczerze mówiąc, nie poleciłabym ich nikomu znajomemu. Również dlatego nie podoba mi się pomysł zaproszenia tego osobnika do eksperymentu. Ale to tylko sugestia. Każdy może zarejestrować się na forum, przeczytać ten temat i go skomentować..

Uważam, że przyszła pora na konkrety. Osoby chętne, niechaj zgłoszą się na PM do Defibrylatora, umówią się z nim na jakiś termin i powiedzmy, że najpóźniej do 10.08. przedstawią tu wyniki. Temat wydłuża się nieustannie, a nadal nic nie wiadomo.
Zamykam go więc do 10.08.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych