Skocz do zawartości


Zdjęcie

2006.12.09 Nocne Spotkania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Simon.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nocne Spotkania
2006.12.09




temat audycji: Noc z UFO

LINK: Pobierz lokalnie [prawy przycisk myszy i "zapisz element docelowy jako"]
ROZMIAR: 64,4MB
CZAS TRWANIA: 2h44min
FORMAT: mp3
HASŁO: paranormalne.pl

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Super ... słuchałem wczoraj owej audycji , ale chyba w okolicy połowy przysnełem i obudziłem się parę minut po 03:00 :)

Zainteresowała mnie tam relacja osoby z Sopotu, która widziała istototę wychodzącą z wody - ci co słuchali wiedzą o co chodzi. Owy świadek miał przesłać fotki do Berantowicza... ciekawe jaki będzie owy materiał fotograficzny.

Jeszcze raz dzięki za plik :D



#3

Simon.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, pewnie prześle fotki tej plaży, miejsca gdzie widział tą postać i może ten ślad "łapy" psa. A swoją drogą wytrzymałeś do momentu kiedy jakiś koleś zaczął mówić o spotkaniu z UFO Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz? Ciekawe co by ten koleś powiedział jakby go Bernatowicz nie wyłączył :)

A wracając do audycji na poważnie, to zaciekawiła mnie też relacja jakieś Pani, która w 1947 roku razem z rodzeństwem obserwowała we własnym domu istoty łudząco podobne do tych z Emilcina.

Pozdrawiam.

#4

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Widzę że Simon mam konkurencje. ;) Po pierwsze temat o audycjach już istnieje TU, więc nie widzę sensu otwierania następnego. Po drugie ja też nagrałem ostatnią audycję. :lol Trochę mniejsza wielkość (65 MB), jakość nie jest zła, ale nie ma wyciętych przerywników. Jeżeli ktoś chcę mogę jeszcze dzisiaj wrzucić. Simon możemy nagrywać razem i w razie jakiś problemów w nagrywaniu któregoś z nas, ten któremu się udało może udostępnić ! Co ty na to ?

#5

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja uwazam ze Simon wybral odpowiedni dzial dla tego typu plikow. BlueBoy twoje 2 ostatnie pliki wygasly a ja po przenosinach forum skasowalem obydwa :| Zrobilbys jakas paczke i uploadowal?

ps. prosze zakladac 1 temat dla 1 pliku / uploadu.



#6

Simon.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma problemu, im więcej różnych źródeł do ściągnięcia tym lepiej. Mój rip zajmuje tyle bo bitrate mp3 to 256 w stereo co może się wydawać za dobre na audycję(większość jest w mono w 32 Kb/s). No ale co kto lubi. Już powiedziałem, każdy może sobie ściągnąć i przekonwertować według własnych preferencji. ;)

Pozdrawiam.

#7

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

super audycja o Ufo, Niezwykłe historie o przypadkach istot pozaziemskich odwiedzjących naszą ziemię czy to istota wychodząca z morza w Sopocie, relacja ze Zdanów czy telefon strszej kobiety która jak dobrze pamiętam przeżyła wizytę "kosmitów" w 1947 roku. szkoda tylko że zabrakło czasu by w audycji opowiedziane zostały wizyty ludzi na innych planetach u gości z plejad. :]

#8

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobnie jak Simon, umieszczam ostatnią audycje Roberta Bernatowicza:

:arrow: Nocne spotkania - Noce z dreszczykiem (10.12.2006)
  • Temat - "Noc z UFO"
Typ: Stereo
Częstotliwość: 48 kHz
Bitrate: 56 kbs (CBR)
Wielkość: 65,8 MB

Download


PS. Simon, data powinna być 10 grudnia, a nie 9. Wiem, czepiam się, ale w końcu była to już niedziela. ;)

PS2. Jeszcze dzisiaj postaram się zamieścić dwie poprzednie audycje, które zamieściłem jakiś czas temu.

#9

qwerty08.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszyscy jesteście wspaniali. Dziękuję!

#10

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wspaniale że takie audycje mają miejsce tylko szkoda że raz w miesiącu i że o takiej poźnej porze :mlotek:

#11

qwerty08.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ktoś może to uppnąć w inne miejsce bo z sendspace'a nie da się tego pobrać.

Przekroczono jakiś limit dla .pl czy coś :-/

Sorry, the free service in your location is too busy.

Please try later or upgrade to sendspace Max™ to get instant, fast downloads without the country download limit.

Czekam, czekam i ciągle to samo :-/

#12

qwerty08.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapomniałem dodać, że chodzi o pierwszy plik, znaczy ten od Simona.

#13

Simon.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważ, że już wczoraj dodałem alternatywny link. Zanim wyślesz PM spójrz czy przypadkiem ktoś nie edytował swojego postu :)

Pozdrawiam.

#14

kalokja.
  • Postów: 86
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim skromnym zdaniem to jedna z najlepszych audycji jakie zrobił pan Bernatowicz, oczywiście zaraz obok tej o 2012 roku, kilka historii naprawde ciekawych, np: o tej istocie z Sopotu i o 2 panach którzy jechali samochodem w nocy, szkoda, że nie poddali sie hipnozie

#15 Gość_rain

Gość_rain.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak ktoś jeszcze ma tą wersję 66MB, to bardzo :) proszę o wystawienie.

Tylko nie na Rapidshare, ani Megaupload... sami wiecie, jakie są z nimi problemy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych