Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psycholog, która rozmawia z aniołami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[Plik graficzny, który był w tym miejscu został usunięty na prośbę Ivelliosa - powód -> zjadanie transferu z jego serwisu] - by =[dj_cinex]=


Ona jest czarującą blondwłosą amerykańską panią psycholog, u której zmiana zawodu nastąpiła w wyniku dramatycznego wydarzenia z 1996 związanego z kradzieżą samochodu. Doreen Virtue (48 lat) wierzy, że gdy pewnego lipcowego dnia na parkingu w kalifornijskim Anaheim (USA) dwaj napastnicy wycelowali w jej stronę pistolety, jej życie zostało ocalone tylko dlatego, że "słuchała aniołów". Było to tak głębokie wydarzenie, że ta matka dwojga dzieci natychmiast zmieniła pracę i przeszła do szanowanej kliniki psychiatrycznej, rozpoczynając nowe życie jako autorka i wykładowczyni.

Dołączona grafika

Ten życiowy ruch przyniósł jej niewiarygodny sukces. W ciągu dziesięciu lat Doreen wydała 23 książki, osiem talii kart i dwanaście płyt CD, które sprzedały się w ilości siedmiu milionów sztuk na całym świecie. Jej głównym wydawcą jest firma Hay House, które rozprowadza książki w Nowej Zelandii we współpracy z Penguin Books.

W Australii podczas prywatnych spotkań ponad 4000 osób wzięło udział w jej warsztatach "Anielskiej Intuicji", podczas których mogli oni poznać moc aniołów. Doreen występowała również w programie Opry Winfrey, w "Good Morning America" oraz w CNN, wyjaśniając, jak anioły mogą pomóc w każdym aspekcie naszego życia, również finansowym.

A tak Doreen wspomina wydarzenie z samochodem: "Gdy tego lipcowego dnia postawiłam mój samochód na parkingu, zaczepiło mnie dwoje ludzi z pistoletami. Kiedy stałam przestraszona, nagle usłyszałam wewnętrzny głos nakazujący mi krzyknąć z całych sił. Nie widziałam go, jednak natychmiast zorientowałam się, że był to anioł. W ułamku sekundy zawahałam się. Powszechna zasada mówi, aby nie krzyczeć, gdy ktoś kieruje w twoją stronę pistolet, w dodatku wydawało się, że nikt nie mógł mnie usłyszeć, bo ten obszar wydawał się być opuszczony. Posłuchałam jednak głosu i krzyknęłam. Hałas przyciągnął uwagę kobiety, której nie widziałam, siedziała ona w swoim samochodzie po drugiej stronie parkingu. Zatrąbiła, a ludzie znajdujący w pobliskim kościele wybiegli i spłoszyli dwoje bandytów. Wtedy uklękłam na parkingu i dziękowałam Bogu za uratowanie mi życia".

Scoop Independent News, 5 wrzesień 2006
Tłumaczenie: Ivellios

http://www.paranorma...ykul.php?id=614

A tutaj link do stronki naszej pani psycholog...

http://www.angeltherapy.com/
  • 0



#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem co o tym myśleć, podobno każdy ma Anioła Stróża i każdy potrafi go usłyszeć wtedy, kiedy potrzeba. Chętnie bym się przeszedł na taki wykład, ale nie wiem, czy cokolwiek takiego(niekoniecznie z jej udziałem) jest dostępne.

Jak na 48 lat to nieźle się trzyma. :D
  • 0



#3

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak na moje to ta sytuacja jest wyolbrzymiona, albo babka zmyśla
W tematcie jest anpisane, że ona z nimi rozmawia a tutaj na[isałes tylko, że raz słyszła ten głos-SŁYSZAŁA A TO NIEJEST JESZCZE ROZMOWA!!!!

Jak na 48 lat to nieźle się trzyma. grin.gif


No to jej trzeba przyznać hehe
  • 0

#4

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wcale nie musi zmyslac. nie znasz jej zycia. przeczytales tylko pare linijek tekstu o niej i wypowiadasz jakies opinie. jesli sie jej udaje sprawiac ze ludzie odnajduja szczescie to bardzo dobrze.
  • 0



#5

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wcale nie musi zmyslac. nie znasz jej zycia. przeczytales tylko pare linijek tekstu o niej i wypowiadasz jakies opinie.



No wysuwam opinie na podstawie tego co widziałem, gdybym widział więcej pewnie moja opinia byłaby inna to chyba logiczne :lol

jesli sie jej udaje sprawiac ze ludzie odnajduja szczescie to bardzo dobrze.


Naturalnie, że to bardzo dobrze, ale w tą rozmowe z duchami trudno mi uwierzyć i wydaje mi się, że ona pomaga ludzią bo oni są głęboko przekonani w jej kontakty z duchami i to właśnie te przekonanie pomaga odnaleźć im szczęście, a pani Doreen Virtue dobrze o tym wie i z tąd ta bajka duchach hehe
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych