Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#136

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że się podobało. Później postaram się przetłumaczyć jeszcze jakąś historię :)
  • 0

#137

Pan Herbatka.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze czyta się większość tych creepypast ;] Jedną są straszniejsze, a inne mniej. Najlepsze? Growe, Binarne DNA, Dziewczyna za zdjęcia, pułapka, serialowe, Dzieło, parę innych... Keep it Up!
Sam bym może kilka przetłumaczył, ale nie chce się ładować do czyjejś pracy ;]

Pozdrawiam, wierny czytelnik ;]

Użytkownik Pan Herbatka edytował ten post 29.05.2010 - 19:19

  • 0

#138

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ogólnie, fajna ta Creepypasta o Candle Cove. Sam chciałem poszukać czegoś na ten temat, ale koniec mnie od tego pomysłu odciągnął no i jednocześnie zaskoczył xD


Może mam małe problemy z interpretacją tego "końca", ale nie rozumiem, co w tym koncu niezwykłego, rzekomo dzieci miały widzieć ten program, ale przyjrzałem sie dwa razy, czy w tym białym szumie (ten drugi filmik) niczego nie widac - tragedia, na szczęście robiąc to wykonywałem inne czynnosci (tzn. czesanie, mycie zębów), wiec nie straciłem jakos strasznie czasu).
Chodź na YT są artykuły, że rzekomo słuch człowieka jest tak organiczony, że można (rzekomo) nagrać z YT dźwięki, które sie nie słyszy, a przy których zwierzęta wariują lub wykorzystać je przy ściąganiu na klasówkę, bowiem są rzekomo takie dźwięki, które słyszą dzieci a nie dorośli.
Ciekawe też, skoro program był emitowany, czemu nie ma o tym dalej w necie, tylko jest na stronach o creepypastach, moim zdaniem umówili sie pare osob, żeby zrobić informacje do tego i 2 rzekome epizody.
Z drugiej strony, nie wiem, czy rząd USA by dopuścił do emitowania czegoś takiego lub rodzice dzieci, którzy to oglądali - przecież w USA nie był to poczatek telewizjii, wiec napewno były "niedozwolone rzeczy" juz w telewizjii emitowane.
Prosze o napisanie cos wiecej o Satan's Sphinx - chodź moim zdaniem to nie jest również prawdziwe, brak jakiegokolwiek info na ten temat rzeczywistego

Użytkownik 666 edytował ten post 30.05.2010 - 12:58

  • 0

#139

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Ogólnie, fajna ta Creepypasta o Candle Cove. Sam chciałem poszukać czegoś na ten temat, ale koniec mnie od tego pomysłu odciągnął no i jednocześnie zaskoczył xD


Może mam małe problemy z interpretacją tego "końca", ale nie rozumiem, co w tym koncu niezwykłego, rzekomo dzieci miały widzieć ten program, ale przyjrzałem sie dwa razy, czy w tym białym szumie (ten drugi filmik) niczego nie widac - tragedia, na szczęście robiąc to wykonywałem inne czynnosci (tzn. czesanie, mycie zębów), wiec nie straciłem jakos strasznie czasu).
Chodź na YT są artykuły, że rzekomo słuch człowieka jest tak organiczony, że można (rzekomo) nagrać z YT dźwięki, które sie nie słyszy, a przy których zwierzęta wariują lub wykorzystać je przy ściąganiu na klasówkę, bowiem są rzekomo takie dźwięki, które słyszą dzieci a nie dorośli.
Ciekawe też, skoro program był emitowany, czemu nie ma o tym dalej w necie, tylko jest na stronach o creepypastach, moim zdaniem umówili sie pare osob, żeby zrobić informacje do tego i 2 rzekome epizody.
Z drugiej strony, nie wiem, czy rząd USA by dopuścił do emitowania czegoś takiego lub rodzice dzieci, którzy to oglądali - przecież w USA nie był to poczatek telewizjii, wiec napewno były "niedozwolone rzeczy" juz w telewizjii emitowane.
Prosze o napisanie cos wiecej o Satan's Sphinx - chodź moim zdaniem to nie jest również prawdziwe, brak jakiegokolwiek info na ten temat rzeczywistego


Bo Candle Cove to zwyczajna ściema i tyle - coś na wyobraźnię. O ile mi wiadomo, nie ma czegoś takiego jak obraz widoczny tylko dla niektórych (chyba że po LSD ;]) a te dźwięki słyszalne tylko dla dzieci do lat 15 mają związek z przebudowywaniem się ucha i nie da się nagrać tak żadnej ściągi (to tylko sygnał, są takie dzwonki na telefon). A to, że psy ( zwierzęta w ogóle też) słyszą ultra-/infradźwięki to akurat żadna nowość.
  • 0

#140

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Candle Cove nigdy nie istniał naprawdę. Jest to tylko creepypasta. Na dodatek sam autor to potwierdził.
  • 0

#141

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo Candle Cove to zwyczajna ściema i tyle - coś na wyobraźnię. O ile mi wiadomo, nie ma czegoś takiego jak obraz widoczny tylko dla niektórych (chyba że po LSD ;]) a te dźwięki słyszalne tylko dla dzieci do lat 15 mają związek z przebudowywaniem się ucha i nie da się nagrać tak żadnej ściągi (to tylko sygnał, są takie dzwonki na telefon). A to, że psy ( zwierzęta w ogóle też) słyszą ultra-/infradźwięki to akurat żadna nowość.


Chodzi mi o to, ze chyba nie da sie nagrać dźwieku, po którym psy zaczną wariować, a ludzkie ucho nie usłyszy nic z tego dźwieku, to by zaprzeczało amplitudzie fali dźwiękowej.
  • 0

#142

Opiart.
  • Postów: 202
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@UP

Tak? A gwizdki na psy?
  • 1

#143

Arek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam forumowiczów. Jestem tu nowy trafiłem tu za sprawą wujka Joe. Wczoraj w nocy. Czytałem opowiadania do 3 w nocy później spać nie mogłem całą noc. A dziś ja tylko wstałem przeczytałem wszystkie Creepypasty. Czekam na więcej!

Użytkownik Arek edytował ten post 31.05.2010 - 12:17

  • 0

#144

Lestatt.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic ciekawego zasadniczo.
  • 0

#145

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oto ten film oglądacie na własną odpowiedzialność ja widziałem i teraz żałuję

http://www.youtube.com/watch?v=LLfaQAW3g0c


Nie lubię tego mówić ale jednak muszę to powiedzieć : FAKE.
1.To creepypasta (doh)
2.Mało która piosenka ma ponad 7 minut
  • 0

#146

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przesadzasz, dużo songów ma tyle,a zwłaszcza zespoły Metallowe :>
  • 0

#147

Lord_Joshua.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rock i metal progresywny, od 5 do 25 minut ;) Fake to fake, bez oglądania tej wibrującej mordy nie ma żadnego efektu, ale historyjka sama w sobie całkiem niezła.

Teoria sznurków fajna, szkoda że bez większego dreszczyku emocji :)

Użytkownik Lord_Joshua edytował ten post 31.05.2010 - 17:47

  • 0

#148

Bart76.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przewijałem bo nudne było, jakoś po tym sikać mi się chce bardziej... ale to chyba 4 browce robią swoje.

Edit: Sante
Proszę pisać na temat. Kolejne takie wpisy będą traktowane jako prowokacja.
Ostrzeżenie słowne po raz pierwszy.


Edit: ok. muza do bani i ta twarz męcząca.... może być.... nijak ma to do tematu głównego!
Do Sante: po prostu na mnie tak ten film zadziałał... a że zaraz znalazłem hipotetyczne rozwiązanie to nie moja wina, że jestem geniuszem.


Ostrzeżenie słowne po raz pierwszy. Chyba pisemne ;)

Użytkownik Bart76 edytował ten post 31.05.2010 - 19:36

  • 0

#149

Arek.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem to z kumplem przed chwilunią. I tak samo jak Bart76 zachciało nam się mega lać. Ten filmik jest jakiś moczopędny. Najlepszy według nas to "1" i Smile.jpg !

Użytkownik Arek edytował ten post 31.05.2010 - 18:24

  • 0

#150

Cieja.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem obejrzeć to Tissue.avi, więc elegancko sobie kliknąłem, tylko że przez przypadek zeobiłem to dwa razy. Przeniosło mnie na youtube i się zaczyna - "kręcąca morda" i te dźwięki (muzyka?). Po jakichś 30 sekundach mi się znudziło, zatrzymuję filmik, a to nadal leci. Wyobraźcie sobie teraz moje przerażenie przez pierwsze 5-6 sekund zanim zauważyłem, że dwa razy jest włączone. ;p
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych