Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen - Sen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Patchowałem se World of Warcraft do 3.2.0, położyłem się do łóżka i jak było gdzieś 70% to zasnąłem. No i w tym śnie najpierw czytałem w necie o wampirach, potem oglądałem o nim film dokumentalny, a zaraz potem przyszły takie trzy piękne babki z nich. No i sobie upatrzyły mnie. Myślę sobie "będą mnie więzić, dobra, odbije mnie ktoś", ale one gadają "co z nim zrobić? Zabrać?" "A to rpzyjedziemy później". I ja się zdziwiłem, one pojechały. Potem pomyślałem, że może przez wyssanie ze mnie całej energii PSI uniemożliwią mi ucieczkę, więc włączyłem psishielda. Upłynęło trochę czasu. Ja poczułem, że niedługo się zjawią. Wtedy powiedziałem mamie, że idę do sklepu. Nagle patrzę - po 18 (była niedziela), sklep zamknięty, To mówię, że "idę się przejść" i ona "to idź się przejść". No i poszedłem. No i pamiętam, że miałem taki "world map", którym obracałem myślami i ustalałem sobie drogę. Plan miasta różnił się od prawdziwego (np. w tą stronę, w którą naprawde jest Toruń, były nieodkryte tereny), ale był taki sam jak w większości moich snów, w których się gdzieś wybieram. Na początku planowałem iść do tych "nieodkrytych terenów", ale potem zmieniłem zdanie i wybrałem inną drogę. No i idę, nagle patrzę "o k***a nietoperz" (było tak pół ciemno pół jasno, więc nie wiem, co on robił), i zacząłem uciekać. Nietoperz biegł za mną po ziemi z taką samą prędkością. Zacząłem myśleć, że "światłość doda mi sił" (chciałem biec szybciej żeby go zgubić), ale zamiast dostać dodatkowych sił, zacząłem je tracić i nietoperz zamienił się w babkę i mnie złapał, po czym babka ta zawołała liderkę, że "złapała 11 51" (taki id mi przypisali jeszcze przy pierwszej wizycie) no i ja pomocy we wszystkich znanych sobie językach (a trochę ich znałem w tym śnie), ale nikt nie przyszedł i nie pomógł. Potem się obudziłem, ale tak dziwnie. Taki HALT, taki jak np. jakieś fale mnie obudzą, wyłączyłem wcześniej sobie tego HALTa, bo po nim się źle czułem, ten HALT to takie gwałtowne wyjście ze snu bez czasu budzenia. Ja właśnie taki HALT miałem i potem się źle czułem. Zobaczyłem, że widzę to, co jest nad łóżniem, a nie wampirkę. Ale co dziwnego, nie poczułem, jakbym się obudził, tylko jakby była to taka kontynuacja, a dodatkowo został strach. Dopiero potem strach zniknął i poczułem, jakbym sie obudził. I co dziwne, komp był włączony na czas snu, a monitor nie był wyłączony. Co jeszcze ciekawsze, spatchowało się, a wcześniej miałem nieudaną próbę z powodu małej ilości miejsca na dysku, a usun ąłem jedynie 2 niewielki pliczki. No dobra, ok, patchuję dalej i idę na paranormalne. 3.3.0 już potrzebuje więcej dysku.

Co dziwnego w tym śnie? To, że plan miasta taki jak w reszcie snów a inny od rzeczywistości i sposób wybudzenia. Jakby ktoś chciał coś strasznego zrobić z moim ciałem astralnym (spalić?), a w tym czasie ciało je "sciągnęło" do swojego safe bezpiecznego miejsca. A z tym planem to nie mam pojęcia, może ktoś pomóc?
  • 0

#2

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Azrah, za dużo World of Warcraft, Tibii czy w co tam jeszcze grasz, takie moje wrażenie. I jeszcze takie, że chcesz pisaniem mnóstwa niekoniecznie wartościowych tematów nabić sobie reputę w niebiosa, z tym akurat chyba się nie mylę :D chłopie, po co ci tak na już, na siłę te plusiki?


A tak na poważnie, to podczas snu mózg robi się bardzo kreatywny. Takie tworzenie nowych ulic, planów, osób to nic nadzwyczajnego. Zdziwiłabym się, gdyby przyśniło Ci się nieznane miasto, a w realu okazałoby się takie samo. To co Ci się śniło to chleb powszedni że tak powiem, normalne fantazje senne.


Jedno trzeba przyznać, Twoje tematy potrafią człowiekowi humor poprawić jak nic. Szkoda, że nie ma już Malin, miałbyś duże szanse zostania laureatem ;-)
  • 0



#3

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No ale cały czas to samo miasto (jeszcze pamiętam, że droga do PRzeczna, czyli w drugą stronę droga do Torunia, była w tym śnie zamurowana, już nie pamiętam czym, ale pamiętam, że chodziło o to, że ją usunęli z planu i będa na jej miejscu normalne budynki stały.
  • 0

#4

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O_o O kurde a ja myslalem ze mam zwalone sny .. a tu prosze ktos lepszy ; D , anyway za duzo grasz to z pewnoscia , tez tak mialem ! xD , u*ebala mnie taka duza osa ;\ ale to dawno bylem na wczasach , w domku takim i mialem nad lozkiem taka szafke czy cus i jak mnie uzadlila ta osa to jak w to uderzylem to rownie szybko walnelem sie na lozko! :D xD
  • 0

#5

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jeśliby to było od za dużo grania to sny byłyby na temat gry, wiem to z własnego doświadczenia. A to było na temt.. hmm... zmierzchu którego nie oglądałem + tematów na paranormalne.pl + vampire wars na facebooku od których niedawno odszedłem? Może za dużo paranormalnego? Nie martwcie sie, aktywowali mi konto na takim 1 forum tolkienowskim, będa mi się śniły elfy z hobbitami.

A jeśli to naprawdę wina tego patchowania, to znaczy, że mam naprawdę super rozwinięte postrzeganie pozazmysłowe, skoro moja podświadomość potrafi "zobaczyć" kupki ciekłego kryształu poddane napięciu elektrycznemu i światłu i zamienić je na astralny obraz wyglądający tak:

Dołączona grafika

I to przeanalizować. A akurat możliwe, że było tam w tych patch notesach coś z Twillight's Hammer i mi Twillight przetłumaczyło na Zmierzch i wyświetliło ten sen.
  • 0

#6

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam lepszy pomysł. Spędzaj więcej czasu na nauce.
Lubie Twoje posty, jak już pisała mad_Angela potrafią poprawić człowiekowi humor, jednak mimo wszystko zaczynają podchodzi pod spam.
  • 0



#7

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja mam lepszy pomysł. Spędzaj więcej czasu na nauce.
Lubie Twoje posty, jak już pisała mad_Angela potrafią poprawić człowiekowi humor, jednak mimo wszystko zaczynają podchodzi pod spam.



Akurat jak pomyślałem o tym, że będę więziony i mnie odbiją, to mi przyszło do głowy "Kamienie na szaniec". Może jednak za dużo nauki? Od wczoraj zacząłem spędzać więcej czasu przed WoWem, może się poprawi mój stan psychiczny (tak jak dawniej po tibii gdyby się nie poprawił to bym siedział w psychiatryku na 500kg leków dziennie). A tak wogóle to wiecie może czemu dzięki MMO poprawiają się mój stan psychiczny? Uzależnienie z poprzedniego wcielenia? Przez ponad 10 lat chyba bym sie wyleczył.

Edit: Asieńka
Dołączona grafika

Użytkownik Asieńka edytował ten post 30.04.2010 - 18:22

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych