Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne COŚ na kolonii Głuchołazy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozwole sobie opowiedzieć moją historie jest ona podbna do kolegi który opowiadał nam swoją

A więc tak mieliśmy kolonie w głuchołazach było to rok temu w ferie zimowe zamieszkaliśmy z kolegami w domku u stóp gór pewnego zimnego dnia poszliśmy pojeździc na nartach gdy wrcaliśmy ze stoku wszycy byli zawascynowani wsapniała pogodą wróciliśmy do domku i wyszliśmy na taras żeby sobi posiedzić na świezym powietrzu oczywiście u stóp gró zazwyczaj jest zalesienie zaczeliśmy sobię świeciś latarkami w drzewa nawet nie wiedzieliśmy po co "tak dla jaj" Każdy miał swoją latarkę i rozmawialiśmy ja powiedziałem do chłopaków chodźcie do środka bo zimno lecz nikt nie odpowiadał spjrzalem się na nich było ich 2 (chłopaków) oni byli przerażenie przynajmniej tak mi się wydawało świecili na jakiś punkt w lasku ja zaświeciłem też spojrzałem się na to co tam było było to coś podobnego do tego co opisywał tamten chłopak około 2m wzrostu duże brązowe oczy i jakaś poświata za nim nie wiedziałem co to jest zgasiliśmy latarki i jak szaleni wbiegliśmy do pokoju wszycy byli przerażeni nie wiedzieliśmy co ze sobą zrobić nie sapiśmy do 6 rano gdy zeszliśmy rano na te miejsce gdzie była ta istota nie byłó tam tray wyglądaó jak by nigdy nic nie miało zakwitnąć na początku mysleliśmy że nam się to śniło lecz wydawało nam się że nie możeliwe jest to żeby nam 3 śniło się to samo co o tym myślicie:?:

Nie wiem co o tym powiedzić byłem w duzym starchu lecz nie mogłem oderwac od tego wzroku :o :o

#2

emem.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napisz to normalnie, bo tego się czytać nie da... Zero znaków przestankowych...
Regulamin: Punkt 3, podpunkt 15.: Na forum wymagamy używania poprawnej Polszczyzny. Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika lub przeglądarki, która podkreśla błędnie napisane wyrazy. Na forum nie ma obowiązku stosowania polskich znaków.

#3

Ender.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, napisz normalnie ze znakami interpunkcyjnymi, bo tego czytać się nie da :/
Co do tego stwora to myślę, że najlepiej byłoby podejść do niego, uderzyć go w twarz i spier***** xD

#4

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Stwór jak strór. Jak w każdej histori jest ziarnko prawde. Ale lepiej powiedz co braliście, bo też chciałbym mieć taką jazdę i zobaczyć potwora :mrgreen: :mrgreen:



#5

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ferie zimowe 2006

A więc tak pojechaliśmy na kolonie do miasteczka położonego nie daleko granicy polsko-czeskiej "Głuchołazy".

2 Dnia koloni była dość dobra pogoda do jeżdżenia na nartach a więc wybraliśmy się na stok.

Gdy już wróciliśmy było trochę ciemniej mieliśmy dobry humor i poszliśmy na taras.

"Paliliśmy" latarkami a , że mieszkaliśmy u stóp gór to było tam zalesienie było nas 3 Ja,Olek,Kondrat .

Nasze latarki były skierowane na drzewa w pewnym momencie powiedziałem coś koledze nie pamiętam dokładnie co powiedziałem powiedziałem coś chyba Olkowi lecz on mi nie odpowiedział spojrzałem się na niego był przerażony cały blady i gapił się w jeden punkt zobaczyłem na oświetlonym punkcie jakąś ..."coś" miało to dwa metry wzrostu było szczupłe miało duże brązowe oczy były one bardzo duże.Szybko wbiegliśmy do pokoju nie mogliśmy spać . Rano poszliśmy na to miejsce gdzie stało to "coś" ziemia w tym miejscu Wyglądała jak by nic nie miało tam zakwitnąć x|

#6

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie sądzisz, że dziwne by to było, gdyby ziemia zimą wyglądała, jakby coś miało tam zakwitnąć? :...:

Użytkownik Gynvael edytował ten post 31.12.2007 - 14:35


#7

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie sądzisz, że dziwne by to było, gdyby ziemia zimą wyglądała, jakby coś miało tam zakwitnąć? :...:


Racja była zima ale chodzi mi o to że była sucha

#8

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

poprostu zastanów sie bo może ktoś zrobił wam głupi kawał. Ale interesuje mnie ten fragment z ziemią? napsz dokładnie jak to wyglądał. Bo nie rozumiem. Wtedy moglibysmy zastanowić się dokładnie.



#9

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze a więc tak.

Ziemia wyglądała tak :

Była sucha, Zwęglona , był to kwadrat w formacie A5 ale ziemia po za tym obszarem była inna

#10

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sucha i zwęglona powiadasz? Wyglada mi to na działanie jekiegoś kwasu albo nawozu mineralnego. Chodz mogła by byc to też sól bo mówisz ze to zima była.



#11

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo możliwe ale jak powiedziałem było zimno i w tym miejscu gdzie była ta ziemia nie było granulek soli a nie mogła się roztopić a propos para wodna krystalizuje sól :)

#12

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no dobra punkt dla Ciebie. Ale musiał to być działanie jakiegoś kwasu. Ziemia sama z siebie by tak nie zsechła. Ale tez pomyśl i zastanów się chwilkę co to mogło być?



#13

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ta ziemia czy to "coś" x|

#14

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To coś. Co to mogło być? może to jakieś zwierzę ? albo ktoś? co Ty o tym sądzisz? bo ja myslę ze ktoś próbowął was nastraszyć



#15

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc tak

To miało 2 metry wzrostu , duże brązowe oczy więc człowiek odpada było wąskie miało długie nogi może to głupio zabrzmi ale myślę że to istota z poza Ziemi :o ;) :arrow:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych