Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z dziennika Admirała Byrd'a


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#46

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe, muszę obejrzeć ten film. Może Byrd dotarł do nazistowskiej bazy, a tam wyprano mu mózg?
  • 0



#47

cedol22.
  • Postów: 69
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat bardzo ciekawy i jak wszystkie "niewyjaśnione, tajemnicze i balansujące na granicy banału" sprawy na pewno ma w sobie jakąś prawdę.
Mnie osobiście zaciekawiło to że Admirała tak długo przesłuchiwano w Pentagonie i zabroniono o tym komukolwiek mówić, przecież normalnie uznali by go za świra i wywalili z wojska, może coś podejrzewali co do teorii pustej ziemi i jej tajemniczych mieszkańców.
Inną sprawą jest powiązanie tej całej sprawy z III Rzeszą, to wymaga głębszej analizy
  • 0

#48

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam, że odgrzewam stary temat. Obejrzałem właśnie ten film (łatwiej znaleźć go pod tytułem НЛО. Немецкий след) dostępny tutaj (dobra jakość): FILM (44 minuty)

Cóż wynika z filmu (podzielonego na cztery części)? Ano to, że Niemcy być może mieli bazę na Antarktydzie, ale wszystkie statki atakujące amerykańską ekspedycję nie należały do nazistów. Rozpatrywana jest teoria tunelu czasoprzestrzennego (być może z okolic Wegi) przez który wlatują/wylatują obce statki kosmiczne. Niemcy nie mieli po prostu takiej technologii, a wszystkie rysunki i zdjęcia pokazują nam tylko i wyłącznie modele lub słabo działające prototypy. Prawdopodobnie Niemcy w czasie wypraw antarktycznych zaobserwowali to zjawisko i chcieli stworzyć taki statek, ale im się to nie udało. Podobno drugi portal podprzestrzenny znajduje się gdzieś w Arktyce, stąd też HAARP i temu podobne instalacje na Grenlandii i w północnej Norwegii, który nie ma służyć jako gigantyczna mikrofalówka, czy tez broń tektoniczna, a "stacja radarowa" dla obserwacji UFO.
Oczywiście nie będę opowiadać całego filmu. Jeśli ktoś ma ochotę niech obejrzy.

Użytkownik Mishka edytował ten post 09.09.2010 - 11:47

  • 1

#49

dino9.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już był tu temat o projekcie chronos statkak i bazach na antarktydzie ale mnie zastanawia skąd wziął się owy pamiętnik po powrocie z misji owy admirał uznany został przez rząd usa za niepoczytalnego więc logiczne by było odebranie mu wszystkich dowodów mogących coś powiedzieć o owych wydarzeniach...
  • 0

#50

gamblingxpert.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

super dzięki wielkie za wyjaśnienie tematu [...] admiral bo była to dla mnie zagadka.

Edit: +.....
Dołączona grafika

Użytkownik +..... edytował ten post 27.12.2011 - 18:21
kasacja linka

  • 0

#51

kiu.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nikt niczego tu nie tlumaczyl, material jest zerzniety z internetu tyle, ze mocno niechlujnie, z wieloma bledami ortograficznymi (np. wlosy "blad") ale takze merytorycznymi. Dzienniki admirala opowiadaja o przelocie nad ANTARKTYDA a nie Arktyka. Material sam w sobie jest bardzo interesujacy (mam na mysli oryginalne materialy), lecz to "cos" tutaj jest zwyczajnie zenujace


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych