Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to za obiekt?

ufo polska

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1

ToNieJa.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

 

Moja ciocia była na wakacjach i zwyczajnie pstrykała zdjęcia. Miejscowość Kostrzyca. Okoliczne stawy. 22 sierpnia zeszłego roku. Mówi że nie pamięta aby coś leciało. Dron, ptak cokolwiek. Ale wiadomo, zawsze może coś umknąć. Zwyczajnie przeglądaliśmy zdjęcia i zastanawiamy się czy to coś sensownego, dlatego pytam Państwa forumowiczów. Na zbliżeniu faktycznie wygląda jak jakiś ptak, a jego poza może być myląca, ale nie do końca wiem jaka. Zresztą tu jest zdjęcie. Każdy sobie oceni sam. 

 

Kostrzyca stawy.jpg

 

i zbliżenie. 

 

1.png


  • 0

#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stawiam na jakieś ptactwo wodne vel kaczka.
  • 0



#3

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

popieram, kaczka dziwaczka :szczerb:


  • 0

#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda jak latający żómw. Tylko kto rzuca żómwiem nad wodą? Tylko Wojownicze Żómwie Nindzia.

Śmichy chichy... ale tak zupełnie serio, bardzo ciekawe zdjęcie. Osobiście stawiałbym na jakieś ptactwo, gdzie skrzydła uciął algorytm bo były w ruchu.





#5

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skąd ta dziwna obwódka dookoła obiektu i zmiana kolorów przy brzegach ? Nieudolna obróbka ?

 

https://ibb.co/vQTCz62


  • 0

#6

ToNieJa.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście stawiałbym na jakieś ptactwo, gdzie skrzydła uciął algorytm bo były w ruchu.

Bardzo możliwe. Nie znam się na tym jednak. Zdjęcie wykonane telefonem. Ale aparat wydaję się być solidny. 

 

 

Skąd ta dziwna obwódka dookoła obiektu i zmiana kolorów przy brzegach ? Nieudolna obróbka ?

 

https://ibb.co/vQTCz62

Nie. Nie bawie się w takie rzeczy. Zdjęcie może nie jest wyśmienicie przekonywujące i nie wiem co to, może ptak, robal, ale na pewno nie moja "przeróbka". 


  • 0

#7

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Procesory w większości aparatów i w praktycznie we wszystkich telefonach "poprawiają ostrość" i potem mamy takie dziwne obiekty na fotkach. To mi wygląda na jakiegoś ptaka który akurat "przykrył sie" skrzydłami w czasie wymachu i "inteligentne wyostrzanie" zrobiło zniego latający spodek.O coś takiego jak na tej fotce.

 

wznEaye.jpg


  • 0



#8

mateo5.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś na zdjęciu które zrobiłem w szczerym polu znalazłem podobny obiekt. Nic nie widziałem ani nie słyszałem. Mógł to być ptak, owad, lub obiekt latający - nie wiadomo bez dokładniejszego ujęcia. Jednak to co zrobiłeś nie wygląda na pojazd technologiczny - kształt jest nierównomierny. Dlatego skłaniam się ku ptakowi lub owadowi.


  • 0




Also tagged with one or more of these keywords: ufo, polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych