Skocz do zawartości


Zdjęcie

Widziałem Orba, proszę o naświetlenie tematu.

#orby

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Oscariuss.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie, a wstępie chce napisać ze od interesuje się zjawiskami paranormalnymi ani nic w tym stylu, pracuje jako ochroniarz rezydencji, 26.03 byłem w pracy, w nocy, między 2 a 3 zwróciłem uwagę na monitoring, na jednej z kamer z widokiem na ulice zauważyłem ze jakieś kółeczko jasne się porusza, myślałem ze to jakiś kurz czy coś bo często takie przelatujące rzeczy można zobaczyć na podglądzie, jednak to kółeczko poruszało się w miejscu, lewitowało na wysokości i z tylu bagażnika mojego samochodu, byle bardzo jasne i miało czarna dziurę, wstałem i przyglądałem się temu z minutę, odchyliłem żaluzje ale na żywo nic nie było widać, w sumie to mysle ze z około 1.5 minuty było to widać, i sobie poleciało gdzieś, znikło z zasięgu kamer. Dzisiaj sprawdzałem cały monitoring ale nic nie znalazłem, możliwe ze się nie nagrało bo często są luki w nagrywaniu i tego nie złapało. Nie wymyślam i nie jestem wariatem, widziałem co widziałem, specjalnie oglądałem filmy z takimi zjawiskami i mogę powiedzieć jedno, jeśli miałbym to nagranie to jeszcze takiego nie widziałem, mega jasne kółeczko z czarnym środkiem, nie wiem tez czemu tak się pojawiło, czy może to mieć związek ze mną czy co? Pracuje w ochronie już lata i pierwszy raz coś takiego zobaczyłem, zarejestrowałem się tutaj tylko dlatego żeby to opisać i może coś się dowiedzieć na temat tego zjawiska. Pozdrawiam
  • 0

#2

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Dzisiaj sprawdzałem cały monitoring ale nic nie znalazłem, możliwe ze się nie nagrało bo często są luki w nagrywaniu

 Oczywiście nie spojrzałeś na zegarek. o której godzinie miało miejsce zdarzenie, a potem szukałeś w nagraniach na ślepo. Tak właśnie było? 


  • 0



#3

Oscariuss.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie spojrzałem, wydaje mi się ze było to między 2 a 3 w nocy, mogłem chociaż telefon wziąć żeby nagrać to z monitora ale nawet o tym nie pomyślałem, gapiłem się w to i tyle, przejrzałem cała noc na monitoringu z wtedy ale on nagrywa tylko jak się coś poruszy, akurat w tamtym miejscu są obiekty które się poruszają od wiatru i ciagle nagrywa z przerwami kiedy jest bez ruchu, może to wtedy było kiedy sie nie zapisywało na dysk, nie ściemniam i nie szukam żadnego rozgłosu, mogę szukam żadnego rozgłosu jeśli o to chodzi.
Mam czas szukać z nagrań bo mam służby 24h, dzisiaj sprawdzałem i nic nie znalazłem, nigdy w życiu nic takiego nie widziałem i nic tak nie zwróciło mojej uwagi ze musiałem aż wstać i gapić się jak głupek na to.
  • 0

#4

mateo5.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Orbsy bardzo ciekawe zjawisko. Siedzę w temacie paranornalnym, sporo mi się już wyjaśniło, ale kwestia Orbsów akurat nie. Jedynie szczątkowa informacja że Orbsy mogą służyć do zbierania informacji z otoczenia (dla kogo nie wiem, może dla kosmitów, może jakaś tajna technologia rządowa).

Kiedyś byłem na spacerze nocą na opuszczonym zakładzie. Porobiłem tam kilkanaście zdjęć, i na każdym był nie jeden lecz mnóstwo orbsów. Szkoda że to było dawno i nie było jeszcze aparatów z funkcją nagrywania, bo bym sprawdził ich zachowanie. Wiem, że to nie były owady, bo ich nie widziałem.

Widziałem kiedyś dokument telewizyjny o zmarłej dziewczynie, i była chwilowa scena z jej grobu, i latał przy jej grobie Orbs. Jednak kilka lat później obejrzałem ten materiał ponownie i już tej sceny nie widziałem, może mi się przywidziało.

Ogólnie problem z Orbsami jest taki, że łatwo je pomylić z owadami.


Użytkownik mateo5 edytował ten post 06.04.2022 - 22:56

  • 0

#5

szunau.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Orbsy bardzo ciekawe zjawisko. Siedzę w temacie paranornalnym, sporo mi się już wyjaśniło, ale kwestia Orbsów akurat nie. Jedynie szczątkowa informacja że Orbsy mogą służyć do zbierania informacji z otoczenia (dla kogo nie wiem, może dla kosmitów, może jakaś tajna technologia rządowa).

Ogólnie problem z Orbsami jest taki, że łatwo je pomylić z owadami.

Ja miałem również kilka podobnych sytuacji. Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale nad niektórymi obiektami widuję białą kulkę. Stoi w powietrzu i nagle siup do góry, w bok i znika. Mega prędkość. Owady, drony...nie sądzę, żaden owad nie leci tak szybko. Jeden który widziałem właśnie nad dużym marketem i ciekawe jest to co mówisz - że możliwe iż zbierają jakieś informacje. Natomast najciekawsze jest to JAK znikają, bo na pewno nie w chmurach. Ja czuję że jest jakieś miejsce w powietrzu na wzór niewidzialnego teleportu, gdzie w danym momencie przelatując przez niego, pojawia się xxx km od nas, możliwe że poza ziemią. Ostatni który widziałem leciał sobie poziomo około 7-10 km na sekundę i nawet kamera nie uchwyciłaby tego, a już na pewno nie telefon. Wiesz może co lata tak szybko ?


  • 0

#6

Aretea.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będąc kilka dni temu na Litwie, blisko miejscowości Szawle, nagrywalam okolicę i robiłam zdjęcia na Górze Krzyży. Oglądając je w domu zauważyłam poruszającą się swoim torem zieloną kulę. Jakie było moje zdziwienie, kiedy na kolejnym zdjęciu zobaczyłam całego orbsa, który jakby pozował do fotografii. Minęło kilka dni a ja nie mogę o tym zapomnieć. Było to nie niezwykle, że pośród wielu zdjęć i filmow tylko na tych dwóch sie one pokazały.
  • 0

#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to pokaż te orby. Szczególnie te zielone, bo inne nam spowszedniały.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych