Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demon we śnie (?) upomniał się o swoje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 replies to this topic

#16

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj Blancik. Niezłą rozkminę dzisiaj masz. :)  Paliłeś - nie pisz. 





#17

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Choć pewnie ciężko w to uwierzyć - to wszystko na trzeźwo było pisane Paniejuzku ;) Nie pale już od bardzo dawna 





#18

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam rozwiązanie Twojego problemu, klasyczne, do zrealizowania dla każdego. Recepta na prywatne potwory jest dość prosta, ale wymaga od nas samodyscypliny. Metoda jaką zalecam to planowanie. Chodzi o to, żebyś planował sobie każdy dzień, najlepiej kilka dni do przodu. Ważne jest to, żebyś wypełnił cały dzień zajęciami, a najlepiej fizycznymi, jak najmniej odpoczynku. Nie wiem , bieganie, ćwiczenia, sprzątanie, praca, remont, jest dużo możliwości. Chodzi o to, żebyś miał jak najmniej czasu na "rozkminy", żebyś się zmęczył i na koniec dnia marzył o śnie. Pierwsze dni mogą być ciężkie i nie dające efektu, ale systematyczne zmęczenie i jakiś przyjęty rytm, doprowadzą do tego, że zwyczajnie nie będziesz miał czasu na demony i inne potwory. Praca ( mam ty na myśli każdą fizyczną formę aktywności) , jedzenie , spanie. Odrzucamy relaks , odpoczynek i przyjemności ( w tym alkohol) na jakiś miesiąc, potem stopniowo można wracać do odpoczynku i dawnych upodobań, ale dalej staramy się zapełnić sobie grafik maksymalnie. Brak czasu dla demona skutecznie wystudzi jego zaloty.


Użytkownik pawaw1 edytował ten post 16.12.2020 - 02:22




#19

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mi  pomogli Aniołowie ale było to podczas rozmowy ze Złym przed podpisaniem paktu http://www.paranorma...zna-pomarancza/.

Temu wydaje się pomogła silna wiara http://www.paranorma...cjent-almighty/.

Proponuje zrobić Camino de Santiago na pewno wyjdzie na zdrowie.



#20

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jacy Aniołowie? Nie ma żadnych aniołów, chyba, że bez skrzydeł... Okej wymień mi tych aniołów, którzy ci pomogli, jeśli nie potrafisz to może rzeczywiście ci pomogli, w twojej głowie.

 

Em mógłby np. Być anty chrześcijański, a tego nie widać,

 

A co do alko i dragów to blant masz racje, lepiej odstawić.



#21

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Apropo Eminema.



#22

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra bo tu ludzie pisza dalej a ja se teraz o temacie przypomnialem wiec sprawy maja sie w zasadzie tak ze aby bronic sie przed sabmiszynami demona zaczalem kolezke co juz pare lat trenuje brazylijskie odwiedzac na salce zeby skilli nabrac w obronie przed dzwigniami. po dwoch treningach demon przestal mnie nawiedzac wiec oznacza to chyba Moje zwyciestwo skoro demon zobaczyl ze sie zbroje i sie zdygal proste nie

Sry za orto ale wale posta na szybko jako epilog wiec mozna go zamknac a jak wroci i bedzie jakas akcja ciekawe to go otworze i wam nawine hehe pozdro

PS cala akcja wyszla mi ogolnie na plus bo wrocilem do sportow i dobrze bo mnie triche ostatnio zabralo i bym padl od %%% i dziada więc zachecam was wszystkich kochani do uprawiania sportow i porzucania złych nawykow jeszcze raz Pozdro dla Wszystkich Dobrych Ludzi elo

Użytkownik Książe Zła edytował ten post 22.12.2020 - 00:08




#23

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę się to pokrywa z moją radą , udzieloną w #18 poście :diabel:





#24

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to co napisales w 18 poscie to cos co dobrze wiem i od dawna praktykuje to po pierwsze '

 

po drugie w pierwszym poscie prules sie cos do mnie i sie smiales to rady se dawaj komus co moze tego zechce posluchac bo rady to moge Ja tobie dawac a nie ty mi 

 

a po trzecie zamknie ktos ten temat czy kazdy moderator jest dla picu i jak napisalem pierwszy raz zeby zamknac to 0potrzeba wam przypomiac





#25

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O przepraszam, piłam kawkę ;).

 

Na prośbę autora temat zostaje zamknięty.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych