Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demon we śnie (?) upomniał się o swoje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich opowiem Wam pewną historię, po przeczytaniu której część z Was powie,że to był zwykły sen, niektórzy że sobie wkręcam być może niektórzy będą coś pisać o używkach ale nie obchodzi mnie to co kto powie, ja wiem co przeżyłem a po to jest to forum i ten dział by zamieszczać swoje historie co nie. Dobra do rzeczy:

 

Jakiś czas temu dla fazy podpisałem pakt z diabłem z demonem którego imienia tu nie będę pisać bo uznalem że go i tak przechytrze a liczyłem na korzyści od niego. Pisze dla fazy, bo też niespecjalnie w to wierzyłem i zrobiłem wszystko jak należy i od tej pory zaczęły się dziać cuda. Najpierw w noc po tym miałem całą noc popieprzone koszmary, że jakaś postać skryta w mroku której towarzyszyły dwie  okropne staruchy mówiła mi że weźmie co jej i że zobaczymy kto kogo zrobi w jajo i towarzyszyła temu jakaś straszna atmosfera obudzilem sie zlany potem i całą noc w jakimś dziwnym nastroju trwałem, a nad ranem zasnąłem. Rano się budze a tu telefon mi napieprza najpierw wyciszyłem, ale zaraz znowu i znowu i to jakiś nieznany numer. Odbieram a tutaj dzwoni mi koleżka co go z 2 lata nie widziałem i mi mówi że wrócił do PL i pyta czy mam ten sam numer konta ja zamroczony nawet nie myślałem i mówie tak mam a on że mi wysyła całe kwote którą był mi dłużny i zaraz zakończyliśmy rozmowe po czym poszłem spać. Później patrze na konto i faktycznie przelew poszedł i wpadła mi sumka ponad 10 000 zł więc się ucieszyłem bo akurat przed świętami wydatki są duże wiadomo. Przy okazji odnowiłem te znajomość ale nie uznałem tego za wpływ demona bo co to jakieś 10 koła i że z koleżką odnowiłem relacje choć wśród jego mocy jest też godzenie przyjaciół, to nie był to jakiś spór nie do wyjaśnienia. Ale koszmar wrócił i z powrotem te same postacie i mi teraz powiedział że chciałem to mam i się śmiał mi w twarz i że mi dusze zabierze. Na drugi dzień poszłem tak, o do kościoła i tak mnie telepało nie mogłem usiedzieć w miejscu, jakieś stare baby się na mnie patrzą dziwnie to wyszłem stamtąd żeby wiochy nie robić. Poszłem na drugi dzień rano (koszmary z powrotem były) na 9 sie wyspowiadać wyspowiadałem się i modlitwa poszła gładko. Zacząłem się dużo modlić i demon mnie nawiedził w nocy i powiedział że tak łątwo nie będzie i założył mi taktarova (jest to dźwignia na kostke tzw. skrętówka) i zaciągnął ją tak że się mało nie wywrócił. Zacząłem wrzeszczeć z bólu a on mi ją tak trzymał chwile a ja taki ból czułem a nie mogłem stracić przytomności. Po chwili puścił i powiedział żebym przestał się modlić i nikomu mam nie mówić. Ja i tak się modle żeby za jakąś tam jałmużne co mi rzucił nie stracić duszy. 

 

Od tej pory tylko alkohol sprawia że zasypiam głęboko i daje rade wytrwać psychicznie bo to co tu opisałem to tak z grubsza, bo dzieje się też mnóstwo drobnych rzeczy ale o nich w dalszej części tematu będzie więcej. A demon mi i tak co noc wali dzwignie i upomina się o dług i czuje że modlitwa nie pozwala mu zrobić więcej a alkohol niby utrzymuje mnie we względnym spokoju lecz rozważam pójście do egzorcysty bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Ale ostatnio chyba jemu sie to też znudziło bo mi balache założył pare minut trwa jak wieczność, no ból piekielny jeszcze poi wybudzeniu czuje ból na szczęście bez żadnych kontuzji, kto cwiczy bjj lub mma ten wie co to za ból nawet przez pare sekund...

 

Zapraszam do wypowiedzi

 

unnamed.jpg





#2

Olgoj Chorchoj.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet to forum nic ci nie da. Czekam na ciebie widzimy się w nocy
 



#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale nie przesadzasz czasem z alkoholem?





#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

Ale nie przesadzasz czasem z alkoholem?

 

Co to za pytanie w ogóle?  Jestem na Paranormalne czy na stronie Czarnego Boru?





#5

Lego.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musiałby się diabeł zmaterializować za moimi plecami i kopnąć mnie w 4 litery żebym w to uwierzył, ale przynajmniej się pośmiałem w tych głupich czasach :D



#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mam takie pytanie. A skąd pan wie, że to był akurat diabeł czy demon? 





#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest dobre pytanie psze pani juz spiesze z odpowiedzia. Otoz jego slowa sama postac i aura jaka od niego bila sprawiała ze nie mialem żadnych wątpliwości z kim mam do czynienia. Poza tym w snach zazwyczaj mamy taka swiadomosc co jest czym, mam nadzieję ze wiecie o co mi chodzi



#8

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A kto to diabel, chodzi o Lucyfera czy kogoś innego? No i kto to demon?



#9

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Demon zakładający taktarova i balache :szczerb: . To może podpisz z nim kolejny deal i zostań jego promotorem na Fame MMA albo KSW, myślę, że może być bezkonkurencyjny.





#10

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podpisałeś cyrograf?! No niee....
 
Ogólnie to Eminem twierdził podobnie, że podpisał jakiś tam pakt z diabłem. Raz miał nawet jakiś dziwny teledysk, że leży w wannie wypełnionej krwią i jakieś dziwne rzeczy się tam dzieją, to chyba była właśnie zobrazowana wersja jego snów...
 
Chłop żyje do tej pory i żeby cię nie przestraszyć ma się dobrze... Może jest z tego jakieś wyjście. Osobiście wydaje mi się jednak, że zrobił to dla fejmu, jakkolwiek byś o tym nie myślał człowieku. :)

https://youtu.be/hAuo8IOFNuE

Ogólnie są dwie wersje, jedna spiskowa druga przyziemna...

Ta spiskowa mówi, że wplątał się w układ z illuminatii.

Ta przyziemna, że po prostu przedawkował kiedyś heroine i ten teledysk jest jakby zobrazowaniem tego czego doświadczył pod wpływem, podobno jakieś 20 minut dzieliło go od śmierci, ale ktoś go znalazł i zadzwonił po pogotwie. Chłopa uratowali, no i tyle.

Użytkownik ­­ ­­ ­­ ­­ ­­ edytował ten post 14.12.2020 - 20:20


#11

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Slad wiesz ze ma sie dobrze? Bo jest bogaty i na klipach dobrze wyglada? Po mnie tez bys nie pomyslal jakbysmy gadali prywatnie ze mnie jakis demon nawiedza i bys pomyslal raczej ze mam sie calkiem dobrze...nie wiesz tego stary nie znasz go prywatnie nie wiesz co on ma w glowie, wiesz tylko tyle ile zobaczysz, bo mozna sprawiac pozory szczesliwego człowieka a miec w glowie depreche ciezka chociazby. Zobacz spbie kawalek eminema - RAIN MAN on z ta istota zawarl pakt nie wiem czy nie gorzej niz z tym demonem z ktory ja to zawarlem nie skonczy... A moze byc i tak ze to pod publiczke tegp nie wiemy ale nie mozesz mowic ze ktos tam ma sie calkiem dobrze no bo nie wiesz tego



#12

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Twoja psychika wyparłą gwałt i zastąpiła go absurdalną wizją tego co znasz a jest najbliższe temu doświadczeniu. Demon by ci wsadził kutaka a nie bawił sie w balache.



#13

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że piszesz to z autopsji, skoro dobrze wiesz co by zrobił demon a czego by nie zrobił ? :D Dziwne masz te historie i strasznie zdesperowany musisz być, że nie możesz znaleść chłopaka skoro musisz przywoływać demona by cie od tylu bral tak jak lubisz xD 





#14

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może i ma depresje, ale jakoś nie widać tego, masz racje z tymi pozorami, chociaż chodzi mi bardziej o jego zachowanie, nie zachowuje się jakby był opętany jak powiedzmy wokalista zespołu behenoth czy jakoś tak.

#15

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ta a satanisci jedza koty i sluchaja heavy metalu...a co on ma robic rzygac na zielono haha. Bardziej sklaniam sie juz ku wersji ze elity pija krew niemowlat i skladaja dzieci w ofierze w rytuapach mysle ze to bardziej prawdopodobne. Poza tym on rzekomo podkreslam rzekomo podpisal pakt z diablem w zamian za dusze i mysle ze polega bardziej na stopniowym zatraceniu ucieczka w dragi alkohol ranienie wszystkich wokol i bliskich, mysle ze po tym widac wplyw zlych bytow demon stopniowo kradnie ci dusze i przejmuje nad toba wladze tak to wedlug mnie wyglada. Nie mam tu akurat konkretnie na myśli tego eminema bo srednio sie interesuje jego muzyka a zyciem jeszcze mniej a nawet w ogole ale duzo przykladow by sie znalazlo nawet wokół nas i wcale nie musieli podpisywac paktu z diablem wystarczy ze kierujesz sie w strone Zla twoja swiadomosc jest oslabiona dragsami i alkoholem a granica miedzy twoimi myslami a podszeptami demona niezauwazalnie sie zaciera az z czasem demon przejmuje kontrole

Spojrz ile osob chleje na umor i jest poryta i leci na dno choc sam wie ze zle robi

Spojrz ile dobrych chlopakow siedzi za jakieś ostre akcje bo glupi pomysl wpadl do glowy. A czemu wpadl a no demon to podszeptal a narkotyki i alkohol tylko ulatwiaja robote zlym bytom bo maja wrecz otwarte wrota i moga ci w banie wlozyc najgorsze pomysły co na trzezwo bys nie zrobil

Przykladow mozna by wymieniać, a sprawa jest prosta trzeba kierowac w swiat dobra energie i pracowac nad rozwojem duchowym. Ja to zrozumialem po czasie i staram sie tak robic i wciaz poszerzac ta wiedze by mojej duszy było lepiej.

Troche polecialem ale dobrze pisze wiec jest ok :)


Użytkownik Książe Zła edytował ten post 15.12.2020 - 22:53





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych