Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jestem więźniem własnych snów

sen paraliż koszmary

  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie jest Akasza ?

 

 

 

 

Dobre pytanie Aidil.

Akasza jest wszędzie i zawsze. To nie jest kontynent lecz inny świat dla dusz takie jak "Niebo". Przypomnę że Niebo to nie jest na górze (lub że piekło jest na dole), ale to stan duszy. To właśnie dzięki Akaszy masz nagłe przeczucia oraz deja vu.(oczywiście na jawie). Do Akaszy ty się dostrajasz (tak jak odbiornik radia do fali na których nadawana jest stacja radiowa). Akasza jest stacją radiową a ty odbiornikiem. Ty jako odbiornik sie dostrajasz do stacji. (Oczywiście stacją nie jest tylko Akasza. To też mogą być inne jednostki, najzwyczajniejszy sen lub stan OOBE i inne tam). Podczas medytacji oraz odmawiając modlitwę dostrajasz się i czujesz wibrację (Zazwyczaj od razu osoby sie przy tym wybudzają bo czują to po raz pierwszy. Wy macie sie poddać wibracjom aby trafić do stacji jaką jest Akasza.)

 

Miło mi że zainteresowałem Was Akaszą.


Użytkownik BPW edytował ten post 20.05.2021 - 15:13

  • 0



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"z kim śpisz" to już dodatek od ciebie. Nie mówie mu że ma sie przedstawiac z imienia i nazwiska i podawać inne dane osobowe.

Zresztą jak nie chce odpowiadać to nie musi. Może dalej wierzyć w astral i inne takie tere fere.
  • 0



#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akasza jest wszędzie i zawsze. 

 

Wszędzie czyli gdzie? 


 

Gdzie jest Akasza ?

Do Akaszy ty się dostrajasz (tak jak odbiornik radia do fali na których nadawana jest stacja radiowa). Akasza jest stacją radiową a ty odbiornikiem.

 

Możesz jasniej?


(Oczywiście stacją nie jest tylko Akasza. To też mogą być inne jednostki, najzwyczajniejszy sen lub stan OOBE i inne tam). Podczas medytacji oraz odmawiając modlitwę dostrajasz się i czujesz wibrację

 

Możesz rozwinąć?


  • 0



#19

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Up.


 

 

Akasza jest jak niebo czyli to stan duszy. A dusze masz wszędzie więc jest wszędzie. Dusza nastraja sie na inne fale więc może docierać do innych wymiarów takim jak jest Akasza. Kiedy wtedy zaczynasz czuć wibrację które Cię otaczają ty nie staraj sie wybudzać tylko wczuj sie w nie. Potem uzyskasz wizję lub będziesz widziała całkiem inny (bajeczny) świat. Tam możesz zadawać pytania, a w głowie będziesz słyszała odpowiedzi. Nie musisz od razu tam trafić, ja miałem tak że się obudziłem w moim świecie w moim łóżku. I mogłem spoglądać na reakcje innych. Na przykład mogłem podpalic dom sąsiada ale jednak w realu im sie nic nie stało. Dzieki temu mogłem zobaczyć co sie stanie gdybym naprawdę to zrobił.

 

Nie potrafię prościej. ;)

Pozdrawiam,

BPW


Użytkownik TheToxic edytował ten post 22.05.2021 - 12:49

  • 0



#20

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akasza jest jak niebo czyli to stan duszy.

 

 

Dzięki za wyrozumiałość ^^,

 

Twierdzisz iż, niebo ( które niebo) i Akasza są stanem duszy, czym wiec jest ta dusza, i czym różni się niebo od Akaszy.

Z tego co pamiętam stroi się coś, przy pomocy czymś.

To co opisałeś jest z pogranicza snu na jawie, marzenia senne.


  • 0




 


Also tagged with one or more of these keywords: sen, paraliż, koszmary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych