Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Dusza opuszcza ludzkie ciało


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Poniżej prawdziwy film zarejestrowany przez kamerę przemysłową w szpitalu w Chinach.

 


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

https://www.google.c...b07cb01dcf7499/
Piszą o tym filmie na różnych stronach. Jak dla mnie, film wygląda na fejk.
Autor tego bloga też tak twierdzi i podaje różne argumenty np zmieniającą się jasność nagrania i datę u góry ekranu. W chinach daty podaje się inaczej.
http://skepticsboot....f-soul.html?m=1
Nałożono nagranie poruszającego się obiektu na nieruchomy obraz na którym widać łóżko i leżącą postać.
  • 0



#3

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ten film po prostu potwierdza to o czym mówią wszystkie religie.

 

A wszystkie religie mówią o tym że człowiek ma duszę.

 

Dusza - niematerialny i nieśmiertelny pierwiastek w człowieku, ożywiający ciało i opuszczający je w chwili śmierci


  • 0

#4

coley.
  • Postów: 120
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten film nic nie potwierdza, stworzenie czegoś takiego w dzisiejszych czasach to bułka z masłem.
  • 0

#5

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ten film nic nie potwierdza, stworzenie czegoś takiego w dzisiejszych czasach to bułka z masłem.

 

No to podaj powody dla których ktoś miałby tworzyć taki film.

 

No i trzeba zaznaczyć że stworzenie czegoś takiego to nie jest wcale prosta sprawa.

 

:D


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla ciebie może nie jest prosta. Ale wystarczy trochę obeznania w programach graficznych i edycji wideo i da sie cos takiego zrobic. Nie mówię że ja bym zrobił, jednak widząc jakie są efekty specjalne w filmach to wykonanie tego nie powinno być takie trudne.

Autor bloga do którego link podałem pokazuje w jaki sposób filmik był edytowany. Że choćby data na nagraniu inaczej wygląda niż z innych chińskich nagrań z kamer przemysłowych.

Tak w dodatku to skąd niby wiadomo że ta osoba leżąca na łóżku akurat umarła? Jedynie autorzy filmiku tak piszą.

W wielu szpitalach na świecie są kamery które rejestrują obraz na salach czy korytarzach. Tam też ludzie umierają. Skoro tak to powinniśmy miec tysiące bardziej wiarygodnycb nagrań takich ulatujących dusz. Jakoś nie mamy. Hmmm ciekawe czemu...
  • 0



#7

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Autor bloga do którego link podałem pokazuje w jaki sposób filmik był edytowany. Że choćby data na nagraniu inaczej wygląda niż z innych chińskich nagrań z kamer przemysłowych.

 

 

Może akurat ta kamera była kupiona w Japonii i została przywieziona do Chin.

 

 

Tak w dodatku to skąd niby wiadomo że ta osoba leżąca na łóżku akurat umarła? Jedynie autorzy filmiku tak piszą.

 

 

Autorzy filmu to pracownicy szpitala - wiedzą co mówią

 

 

W wielu szpitalach na świecie są kamery które rejestrują obraz na salach czy korytarzach. Tam też ludzie umierają. Skoro tak to powinniśmy miec tysiące bardziej wiarygodnycb nagrań takich ulatujących dusz. Jakoś nie mamy. Hmmm ciekawe czemu...

 

 

Może świat duchowy musi dać pozwolenie aby w świecie fizycznym zamanifestował się taki mocny dowód istnienia "drugiej strony rzeczywistości".

 

Świat duchowy chyba nie chce się za bardzo manifestować.

 

Tak więc dlatego tak rzadko widzimy gdy dusza opuszcza czyjeś ciało.

 

Ale znam jeszcze jeden dobry film który ukazuje moment gdy dusza opuszcza ciało.

 

Zamieszczam poniżej.

 


  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten film też wygląda na fejk. Piszesz, że świat duchoey nie chce się zbytnio manifestować. To skąd tyle rzekomo nawiedzonych miejsc?
  • 0



#9

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ten film też wygląda na fejk. Piszesz, że świat duchoey nie chce się zbytnio manifestować. To skąd tyle rzekomo nawiedzonych miejsc?

 

Miejsc które są mocno nawiedzone jest raczej mało.

 

W Polsce znam jedno miejsce które jest mocno nawiedzone.

 

To budynek byłej komendy policji w Konstancinie.

 

Naukowcy i tak nie są zainteresowani aby zbadać to miejsce.

 

Jeszcze nie słyszałem żeby jakiś naukowiec z Polskiej Akademii Nauk przyjechał do tego nawiedzonego budynku w Konstancinie aby profesjonalnie zbadać to miejsce.

 

Ludzie amatorzy byli tam wielokrotnie.


  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są tematy na forum o nawiedzonych domach w polsce. Jest parenaście a nawet wiecej takich chałup które osiągnęły większy rozgłos.


Może akurat ta kamera była kupiona w Japonii i została przywieziona do Chin.



Może tak może nie.

Autorzy filmu to pracownicy szpitala - wiedzą co mówią



Nawet gdyby to ci co wrzucili ten filmik na youtube mogli go przerobić.

Podstawowa rzecz jest taka czy ta osoba naprawdę umiera czy to jest kolejne twierdzenie bez pokrycia.


Myślałem że zazwyczaj naukowcy mają zamknięte umysły. Tutaj widze ze jednak ich badania maja dla ciebie znaczenie.
  • 0



#11

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Myślałem że zazwyczaj naukowcy mają zamknięte umysły. Tutaj widze ze jednak ich badania maja dla ciebie znaczenie.

 

No byłoby miło gdyby nauka w końcu zainteresowała się takimi zjawiskami jak nawiedzone domy, spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi (UFO) czy przypadkami dzieci które pamiętają swoje poprzednie wcielenie.

 

Jak długo jeszcze nauka zamierza ignorować te ważne i prawdziwe zjawiska?


  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nauka już od wiely lat interesuje się zjawiskami paranormalnymi. Wielu naukowców zajmowało się tymi sprawami, badając je różnymi metodami. Np w 1882 roku w Wielkiej Brytanii powstało Society for Psychical Research https://en.m.wikiped...chical_Research
Do tego stowarzyszrnia, istniejącego do dziś, należało wielu przedstawicieli świata nauki. Podobne stowarzyszenia powstały w wielu innych krajach np American Society for Psychical Research.
Po prostu po wielu latach mało z tego zostało.
Już ci kiedyś o tym pisałem. Ty niby interesujesz się takimi zjawiskami, ale twoja faktyczna wiedza o nich jest żenująco nikła.
  • 0



#13

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Żeby było jasne.

 

Nie ma czegoś takiego jak zjawiska paranormalne.

 

Wszystkie te zjawiska są całkowicie NORMALNE, ale jeszcze niewyjaśnione przez naukę.

 

Czyli mówiąc krótko są to zjawiska niewyjaśnione.

 

I tego się trzymajmy.


  • 0

#14

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Paranormalne, to określenie zjawisk niewyjaśnionych właśnie. Słowo "para", określa to jednoznacznie -> (za Słownikiem Języka Polskiego PWN)  para- «pierwszy człon wyrazów złożonych, oznaczający: niby, prawie, wyrażający podobieństwo do tego, co jest określane drugą częścią złożenia»

...i tego się trzymajmy.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych