Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sny


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#16

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

no tak bo miałem w środku nocy pisać

 

Jaki problem? kiedyś napisałem artykuł w środku nocy, co prawda później w pracy byłem pół przytomny, ale przeżyłem!

 

Tobie wystarczyło napisać dwa zdania w stylu: "to niebawem się wydarzy" i "dokończę o co dokładnie chodzi później" przecież jest opcja edytuj na forum, czyż nie? zapewniam cię, że nikt by nie usunął twojego tematu jakbyś ładnie poprosił, że chcesz dokończyć go nazajutrz czy kiedyś tam...

 

 

następnego dnia z radia dowiedziałem się że w nocy spłona dwójka dzieci z babcią

 

Pisze ten post w 100 %na serio i na trzezwo ,proszę o pomoc i rady

 

Aha, to w takim razie ja jestem pijany i pisze teraz coś, nawet nie wiem co i czy dobrze. ;)

 

 

 

Napisałeś że to się śniło po fakcie

 

Reakcja @Wszystko jest moim zdaniem uzasadniona.

 

Masz jeszcze szansę więc możesz ją wykorzystać. Tak jak napisała TheToxic

 

 

Opisz jej sen z dzisiejszego dnia i zobaczymy czy coś się stanie

 

Jeśli tak będzie to na pewno nie jednego człowieka tutaj zadziwi. 

 

Endinajla ma na myśli coś w rodzaju jasnowidzenia, tzn. Przewidywania przyszłości poprzez sny prorocze, zgadzam się z nią co do teorii na temat siły umysłu, nasz mózg może być zdolny do widzenia tego co ma nadejść jeśliby działał na pełnych obrotach, używamy zaledwie 10% naszego mózgu jeśli to też jest oczywiście jakoś tam udowodnione naukowo to wszystko wydaje się mieć sens, dla zwykłych ludzi nie jest wykonalne takie "widzenie", a przecież w starożytności podobno były tak zwane "wyrocznie" i "prorocy", więc historycznie (jeśli wierzyć tej historii) ta teoria jest bardzo dobrze podparta i być może nawet możliwa do urzeczywistnienia.



#17 Gość_kammyk

Gość_kammyk.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale problem jest jakiego rodzaju? Że te sny są koszmarami i nie chce żeby takie coś się śniło, czy chce to jakoś rozwijać?
Tutaj raczej nikt nie uwierzy w taką ściemę, że twoja koleżance śnią się pożary, które potem występują w rzeczywistości zaraz po tym śnie. I tak ma być zawsze.
Chyba myślałeś, że tu siedzą fanatycy zjawisk niewyjaśnionych.
Po tym co piszesz widać, że młody jesteś, raczej nie masz więcej niż 20 lat.
I bez wulgaryzmów gościu.

....co za dojrzałość i klasa ....ciekawe co na to reguamin, a przede wszystkim zwykła przyzwoitość ....chociaż w sumie to Twoja.... hmmm....piaskownica 



#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie bardziej zastanawia po co piszesz dwa posty z tym samym komentarzem i to jeszcze nie na temat. Wiem co na to regulamin mówi:że to spam.
I to nie jest moja piaskownica.
Usuwam jeden z nich.



#19 Gość_kammyk

Gość_kammyk.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie bardziej zastanawia po co piszesz dwa posty z tym samym komentarzem i to jeszcze nie na temat. Wiem co na to regulamin mówi:że to spam.
I to nie jest moja piaskownica.

....a dlatego, że lepiej oddają istotę sprawy ....i może dlatego, że jeden zdążył już zniknąć ? ....zobaczę, czy w ogóle przetrwają ....co do regulaminu, o którym przed chwilą nadmieniłeś, to przypominasz o nim sobie, gdy Ci wygodnie ....a tak w ogóle, to powinieneś usłyszeć ode mnie odpowiedż, której sam kulturalnie udzieliłeś : " Bo taki jestem "                                                                                                                                                                         MIłej reszty wieczoru                                                                                                                                                                                                    


Użytkownik kammyk edytował ten post 15.09.2019 - 19:24


#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden zniknął bo go skasowałem i tak bede robił jak ktos wysyła posty w których pisze to samo. Trudno zebyś mnie uczył regulaminu. Od spraw regulaminowych są inne tematy.
Za to ja ci powiem jeszcze raz że albo pisz na temat albo bedziesz nagradzany za spamowanie.



#21 Gość_kammyk

Gość_kammyk.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeden zniknął bo go skasowałem i tak bede robił jak ktos wysyła posty w których pisze to samo. Trudno zebyś mnie uczył regulaminu. Od spraw regulaminowych są inne tematy.
Za to ja ci powiem jeszcze raz że albo pisz na temat albo bedziesz nagradzany za spamowanie....

....czemu mnie nie dziwi, co przeczytałem ....ułatwię Ci życie i pocieszę ....chociaż pewnie już to wiesz ....likwiduję konto ....co do nauki, to w pierwszym rzędzie nie jest Ci potrzebna znajomość regulaminu, lecz ....jak by to ująć ....może tak : być może znasz znaczenie słowa GBUR ( w Twoim przypadku to eufemizm .....) ....mam nadzieję, że pojąłeś sugestię                                                                                                                                                                                                                                                              to ja lęcę ....jak by Ci przyszło do głowy odpowiadać, to już tu w ogóle nie zajrzę ....jestem wystarczająco usatysfakcjonowany :)  Pozdrowionka :)

 

offtop2.gif

 

TheToxic




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych