Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Cos" w moich oczach

#oczy #spojrzenie #opetanie

  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1

Agi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie.
Jest to moj pierwszy post o czyms od czego inni trzymaja sie ode mnie z daleka...
Robiac fotografie swoich oczu zauwazylam w nich zarys pewnej zakapturzonej czarnej postaci widocznej tylko gdy zdjecie jest zrobione przy swietle dziennym. Nie jest to ani moje odbicie, ani odbicie kogos innego (sprawdzilam dokladnie), na jednej z fotografii moja zrenica (poprzez balansowanie ze swiatlem I kontrastem w programie to obrobki zdjec) jest ona pionowa jak u kota. Zdjecia wykonywane byly w momentach gdy sila mojego spojrzenia przerazala wszystkich naokolo oraz sama mnie.
A teraz cofne sie troche w czasie. W mojej rodzinie panowalo zlo, samobojstwo a kobiety byly obdarzone jakims "darem".
Od chwili mojego poczecia musialam walczyc, bylam przeklela I napietnowana. Jako nastolatka zaczelam zauwazac pewne dziwne rzeczy I to ze widze I czuje wiecej ale.. Nie rozwijalam tego i bylam zablokowana. W tym roku przeszlam 3 traumy, poddalam sie losowi, duchowo przebudzilam i otworzylam a potem po trzeciej traumie poczulam ze moja dusza umarla. Od tego momentu zaczal sie caly chaos. Wyczuwam ludzkie uczucia, potrafie czytac w myslach, przewidziec blizsze wydarzenia, slysze glosy, widze cienie, momemtami popadam ze skrajnosci w skrajnosc oraz przepelniona jestem nienawiscia. Ludzie trzymaja sie ode mnie z daleka a momentami nawet i zwierzeta. Wszyscy blizsi znajomi odeszli.
Niektorzy z nich odczuli na wlasnej skorze (dokladnie w tych samych momentach co i jak) kilku dziwnych zjawisk.
Zagubilam sie, nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzic, co o tym sadzic...
Niestety nie wiem jak moge zalaczyc fotki do mojego postu.
  • 0

#2

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na początku polecam umówić się na wizytę z psychiatrą jeśli nie pomoże to ksiądz jeśli obie osoby nie pomogą rozwijaj swój dar

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  • 0



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wstaw zdjęcia tych oczu będzie łatwiej ocenić. Najłatwiej ci będzie przez https://imgur.com/upload
A jak umiesz czytać w myślach to idź do programu mam talent.
  • 0



#4

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Psychiatra i to szybko i przestań bajdurzyć to nie forum dla idiotów.

 

przewidziec blizsze wydarzenia

Poproszę numery z lotto z najbliższego losowania.

potrafie czytac w myslach

To o czym myślę?

slysze glosy, widze cienie

Psychiatra.

momemtami popadam ze skrajnosci w skrajnosc oraz przepelniona jestem nienawiscia

Kapryśna i humorzasta nikt nie lubi takiego charakteru.

Ludzie trzymaja sie ode mnie z daleka a momentami nawet i zwierzeta

Zwierzęta są bardzo mądre i potrafią doskonale wyczuć jaki ktoś ma humor. Swoją drogą nic dziwnego patrz wyżej.

Wszyscy blizsi znajomi odeszli.

Sama sobie jesteś winna, zmień charakter to może wrócą z naciskiem na "może".

Zagubilam sie, nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzic, co o tym sadzic...

Idź do lekarza, a nie szukaj pomocy na forach. Obojętnie co tam masz trzeba zdiagnozować i to nie poprzez wujka Google, a przez rekomendowanych lekarzy. Forum nie jest placówką medyczną.

Niestety nie wiem jak moge zalaczyc fotki do mojego postu.

Użyj pełnego Edytora i wybierz dodaj pliki, lecz nie sądzę aby było to potrzebne. Temat o oczach jaszczura już był.





#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Fotę wstaw na TinyPic tu: http://tinypic.com/login.php

Potem skopiuj link pod nazwą Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych i wstaw go w post.  

Otrzymasz:

                    2rf3uk1.jpg

 

 ... redaktora w szale twórczym... nie nie, to przykładowe wklejenie.





#6

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nastolatkowie dość często są pewni że widzą lub czują więcej niż inni. Przeważnie to po prostu wyobraźnia, w tym wieku jest dość bujna i często niezbyt dobrze kontrolowana.

Co do oczu, możliwe że to na przykład po prostu refleksy światła, dość często gdy się odbija wygląda bardzo podobnie. Ewentualnie może to być odbicie jakiegoś ubrania/materiału/przedmiotu lub nawet zwykłego zacienionego miejsca. A atmosfera i reakcje ludzi na Twoje spojrzenie? Możliwe że po prostu, jak to często bywa udziela się im Twoja atmosfera, uczucia i nastrój, to bardzo częste i może być odbierane przez innych podświadomie.

Jeśli zaś chodzi o dziwne zdarzenia po traumach... może to być pewnego rodzaju stres pourazowy, to na prawdę dziwnie może się czasami objawiać, ewentualnie to reakcja obronna Twojego umysłu i po części ciała, sposób na odwrócenie uwagi od tej właśnie traumy lub zwyczajne "zapychanie" rzeczywistości. Ewentualnie po prostu źle interpretujesz pewne wydarzenia dookoła swojego otoczenia, zaczynasz zbyt zwracać na nie uwagę, wyolbrzymiasz je i zbyt intensywnie nad nimi rozmyślasz (czasami mi się to zdarzy, jak się w kółko myśli o jednym to po kilkunastu minutach potrafi to nabrać zupełnie innego sensu lub stracić go zupełnie).

 

Także... pomyśl nad tym wszystkim. Zrób porządne "przemeblowanie" w umyśle. Sprawdź wszystkie możliwości, warianty i tentegesy. Możliwe że wtedy dojdziesz do źródła swego problemu, może nawet problem sam zniknie gdy uświadomisz sobie że tak na prawdę istniał jedynie w Twojej głowie.

Jeśli to nie pomoże i dalej będzie tak samo to proponuję podzielić się wyżej wspomnianymi zdjęciami na forum. Przedstawić inne dowody. Jeśli tylko Ty zobaczysz na nich to co opisujesz to wskazówka aby udać się do specjalisty, równie dobrze może to być choroba psychiczna co wada wzroku lub wada aparatu fotograficznego. Albo Twój opiekun.

 

Piszesz że jesteś przepełniona nienawiścią. I że ludzie dookoła Ciebie to odczuwają. No cóż, na mnie mogliby wołać nienawiść a jakoś wszyscy w moim otoczeniu uważają mnie za dobrego, miłego (czasami) i spokojnego (jak mi się zechce) człowieka. Ale może ma na to wpływ moje zachowanie w towarzystwie.

 

Tak sobie czytam to co napisałem i kurcze, brzmię tutaj jak rasowy sceptyk. Aż się zdziwiłem. Ale cóż, lepiej tak niż łykać każde słowo jakby spadło nagle z nieba. :D


  • 2

#7

Agi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

https://www.instagra...id=2osuy7mz4r56
Zdjecia byly wykonane w zamknietym pomieszczeniu, bez obecnosci innych osob.
Nie jestem nastolatka, jestem dorosla kobieta. Post moj zostal napisany ogolnie, ciezko jest opisac cos co zajeloby kilka stron.
W linku zamieszczone
  • 0

#8

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Agi :) Agi to zdrobnienie od imienia Agnieszka czy interesuje Cię sztuczna inteligencja? Bo AGI znaczy też Artificial General Intelligence. :)

 

O'k przejdźmy do twojego posta. Powiem Ci, że na większość z tego co napisałaś może mieć wpływ trauma. Ja przeżyłam 2 traumy w odstępie około pół roku i wiem jak takie coś potrafi wykręcić umysł do góry nogami i aktywować niespotykane moce. Miałam takie jazdy, że szok. Widziałam rzeczy, których inni nie widzieli. Nabyłam wyjątkowego refleksu - Potrafiłam złapać w locie spadający ze stołu przedmiot, reagując dopiero w momencie spadania. Miałam na to może 0,5 sekundy, by zobaczyć ocenić, wystawić rękę i złapać przedmiot. Teraz bym nie dała rady tak szybko zareagować. Czułam jakbym żyła parę centymetrów poza własnym ciałem. Kiedy szłam chodnikiem nie czułam ziemi, jakbym płynęła. Ten brak uczucia tarcia powodował, że w ogóle się nie męczyłam, jakby siła ciążenia straciła swoją moc. Widziałam wkoło ludzi coś takiego jak aura czy jakoś tak. Siadła mi ostrość wzroku, ale okulista okularów nie przepisał, bo stwierdził po badaniu dna oka, że mam zdrowe gałki. TK nic nie wybadała. Teraz wszystko wraca do normy, u Ciebie też wróci, ale musisz się wyciszyć, nabrać spokoju i dystansu do tego co Cię spotkało i spotyka teraz aktualnie.


  • 0



#9

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to nic specjalnego.

Po drugie, ta postać, to odbicie robiącego zdjęcia. Gdybyś zrobiła zdjęcie z bliższej odległości, Twojego odbicia w ekranie by nie było.

 

Pozwolisz..

                            Untitled.png

                            fot/Agi





#10

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem nastolatka, jestem dorosla kobieta. Post moj zostal napisany ogolnie, ciezko jest opisac cos co zajeloby kilka stron.
 

Z treści Twojego posta wywnioskowałem że nie jesteś nastolatką. Chodziło mi jedynie o fragment w którym wspominasz o swoim nastoletnim okresie życia.

A co do zdjęć, faktycznie coś tam widać. Wygląda mi to jak odbicie w oku czegoś co odbija się w jakimś ekranie/ szklanej powierzchni/ soczewce aparatu.

Jednak nijak nie mogę się w tym dopatrzyć sylwetki ludzkiej, nawet w kapturze i szacie. Jedyne czym mogę się sugerować przy takim założeniu to fakt że coś "odstaje" od głównej "masy". Mi to bardziej przypomina właśnie cień. To się czasami zdarza przy robieniu zdjęć, wygląda zupełnie jak odbicie a tak na prawdę jest efektem padania cienia na podświetlane miejsce i odpowiedniego (czy też nieodpowiedniego) ustawienia aparatu.

 

Mam pytanie, mianowicie czy na jednym z tych zdjęć ukazana jest Twoja "kocia" źrenica?

Poleciłbym Ci abyś przesłała te zdjęcia do kogoś kto zna się dobrze na fotografii, możliwe że odnajdzie źródło tych "zakłóceń" w kilka minut. Zakładając jednak podłoże paranormalne, to mogą być obserwatorzy lub cieniści ludzie, poczytaj sobie o tych "bytach" jeśli Cię to interesuje. Może tam odnajdziesz bliższe prawdy sugestie co do tego zjawiska.


  • 0

#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie to "coś' może ma identyczną naturę jak sławne [wulg] Beaty Beger. Z tego co pamiętam była z nich bardzo zadowolona, więc i Ty możesz je zaakceptować i ustosunkować się do nich pozytywnie. Na zdjęciu wyglądają nie groźnie, ale ciekawe jak sama je odczuwasz?

 

wulgaryzmy2.gif

 

TheToxic


  • 0



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie to "coś' może ma identyczną naturę jak sławne [wulg] Beaty Beger. Z tego co pamiętam była z nich bardzo zadowolona, więc i Ty możesz je zaakceptować i ustosunkować się do nich pozytywnie. Na zdjęciu wyglądają nie groźnie, ale ciekawe jak sama je odczuwasz?

 

wulgaryzmy2.gif

 

TheToxic

 

 

Słownikowo wulgarny to inaczej ludowy, dlatego dziwię się, że takie słowo przeszkadza moderatorom.
To co napisałam było w obiegu publicznym, cytowała je szeroko prasa, cytowano w telewizji i nagle w Paranormalnym nie wolno. Dziwne.
Tym bardziej iż nie jest to przekleństwo tylko tłumacząc na język Polski - Beger mówiła, że ojciec jej mówił że ma krzywki w oczach.


  • 0



#13

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

uważam że powinien sie zgłosić do okulisty a nie psychiatry.może rogówka jest jakaś nie taka i wypadałoby ją zbadać. zdjęcia są okej nie widzę tam anomalii

 

ps. czy miałeś/miałaś założony kaptur w czasie robienia zdjęcia? jeśli tak to masz odpowiedź,jeśli nie to do okulisty warto się przejść.


  • 0

#14

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Z lampą robiłaś te zdjęcia?Wygląda jakby się nie regularnie zwężały źrenice pod wpływem nagłego błysku.

Chociaż nie, jak odbicie w oknie. Jak to nie twoja sylwetka , to przypatrz się oknu, jakieś drzewo czy coś.

 

Czasami cierpię na bezsenność. W sensie zero snu , ostatni epizod trwał 10 dni i widziałem owady. Zaczęło się niewinnie. Z każdym dniem było ich więcej. Uganiałem sie za nimi, przewaliłem pól domu w poszukiwaniu gniazda aż w koncu skapowałem sie ze mam halucynacje z braku snu i już mnie nie ruszało że po jedzeniu łażą mi karaluchy. Trzeba zachować zdrowy rozsądek bo jak przekroczysz tą linie to możesz nigdy już nie wrócić.


Użytkownik Muhomorniczy edytował ten post 09.12.2018 - 23:19

  • 0

#15

Domi36.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polecam udać się do specjalisty, to może być objaw depresji. Też przeżylam silne załamanie nerwowe, nie mialam łatwego życia, nie obyło sie bez psychologa i psychiatry..

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych