Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do debaty "Dodatki do żywności"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2993
  • Tematów: 2564
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze, skoro tak, to punkty karne przestają obowiązywać w tej konkretnej debacie. Proszę tylko, byście mimo wszystko starali się w miarę regularnie publikować wpisy, a nie raz na ruski rok :)

 

Poważniej -- wiem, że to Wy zaproponowaliście tę debatę z Waszym udziałem, rozumiem więc, że poślizgi nie wynikają z lekceważenia lub niechęci do dyskusji, a z przyczyn niezależnych. Stąd więc taka furtka. Nie musicie dziękować :)

 

I jedna jeszcze sugestia na koniec -- zaznaczam, sugestia, a nie nakaz. Otóż wszelkie obrazki moim zdaniem lepiej byłoby wstawiać korzystając z hostingu przez forum, a nie ze źródeł zewnętrznych. Wtedy nie znikną, jak to się już Perseuszowi zdarzyło.


  • 0



#47

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pragnę przypomnieć perseuszowi że od ostatniego wpisu minął miesiąc. Więc kiedy się pojawi twój? Pisałeś że będzie opóźnienie ale to wygląda jakbyś zapomniał o tym że debata trwa dalej.
  • 0



#48

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wysyłałem mu prywatne wiadomości z pytaniem, czy wpis się pojawi, ale bez odpowiedzi. Ostatni raz na forum zaglądał 10 dni temu.


  • 0



#49

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Muszę i tutaj wszystkich bardzo przeprosić! W rodzinie zdarzył się pewien incydent, który uniemożliwił mi bytność na forum przez ten okres czasu. Dopiero teraz wszystko wróciło już na tyle do normy, bym mógł znaleźć chwilę i odpisać. Mój wpis był już w trakcie realizacji, także po świętach go skończę i od razu dodam w temacie debaty. 


  • 0



#50

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ktoś będzie jeszcze brać udział w tej debacie czy chcecie panowie ją zakończyć, bo widzę ostatni wpis pana Zaciekawionego z 11.11.2018, a pan Perseusz chociaż bierze udział w dyskusji w różnych tematach to już w debacie jego aktywności nie widać. Pora więc podjąć decyzję czy kończymy tę debatę czy ma ona trwać w nieskończoność?





#51

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak napisałem powyżej, moje opóźnienie wynikało ze spraw osobistych, co obiecałem nadrobić po okresie świąt. Mamy dziś 3 stycznia i jestem tym samym pewien, że mój wpis będzie gotowy na dniach. Uznałem, że dodatkowe parę dni nic nie zmieni jeśli ma być on dopracowany, a nie napisany na łapu capu. Oczywiście o ile mój przeciwnik zaczeka te parę dni i będzie dalej chętny prowadzić debatę!
  • 0



#52

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może się wam przydać
https://www.nik.gov....z-kontroli.html
  • 0



#53

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Perseusz

 

Skompromitowałeś się, obiecanki cacanki, nie bierz się więcej za żadne debaty.


  • 0

#54

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wysłałem DK kilka dni temu informację o rezygnacji z debaty, bo nie chcę już czekać. Nie wiem czemu informacja się nie ukazała.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych