Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wojna w Polsce!


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1

Czystość0.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Parę osób z różnych portali miało podobne sny mówiące o zniszczeniu które przyjdzie do Polski - Wierzę że nie jest to przypadek - Dlatego postanowiłem to napisać - Dlaczego tak uważam? Tutaj chcę podać źródła aby inni mogli zobaczyć ( bardzo ważne ) >

 

Rodzaju 41:11-12
"Mieliśmy tam obaj tej samej nocy sny, które dla każdego z nas miały inne znaczenie. Był z nami w więzieniu pewien Hebrajczyk, niewolnik naczelnika straży przybocznej. Opowiedzieliśmy mu nasze sny, a on wyłożył nam ich znaczenie."

 

Brat Olek: Sen 15 kwiecień 2014 rok

Ten sen składał się jakby z czterech scen.

W pierwszej scenie widziałem dwa helikoptery zbliżające się do miasta. Gdy się zbliżyły rozpoznałem, że są to helikoptery cywilne – one wylądowały.

W drugiej scenie widziałem duże zamieszanie na ulicach miasta. Widziałem dużo samochodów, jeździły samochody na sygnałach (policja, straż, wojsko).

W trzeciej scenie snu widziałem duży rosyjski bombowiec TU 95 zrzucający bomby.

W czwartej scenie widziałem białoruskiego urzędnika w otoczeniu białoruskich żołnierzy i polskich cywilów, który objaśniał Polakom nowe zasady sprawowania rządów w Polsce. Nie słyszałem, na czym będą polegały te nowe zasady rządzenia – w śnie jednak wiedziałem, co robi urzędnik. W śnie miałem rozpoznanie, kto jest kim i co się dzieje. W scenie tej moją uwagę zwrócił kaleki mężczyzna, który był zaniepokojony nową sytuacją. Obawiał się o swoją przyszłość w tej nowej rzeczywistości. Człowiek ten spytał się urzędnika: - Co teraz ze mną będzie?

Komentarz:  Modlimy się, aby nie spełnił się ten sen.

 

Źródło > http://www.amightywi...zjepolskie.html

 

Proroctwo mówiące o tym więcej > http://www.amightywi...23list2016.html

 

Żródło > http://www.amightywi...prophecies.html ( Proroctwo 131 Dotyczy Donalda Trumpa - Na moich oczach się wypełniło - Czytałem to Proroctwo przed tym jak Donald Trump został prezydentem. ) Strona może trochę dłużej się wczytywać.

 

UWAGA - UWAGA! Sen który opisywał autor tego tematu przedstawia zniszczenie które NADEJDZIE do Polski!

 

Wierzę że osoby które tutaj trafią będą mogły zapoznać się z materiałami źródłowymi które przedstawiłem powyżej. Za ewentualne błędy językowe ( I nie tylko ) które może zawierać ten post z góry przepraszam.


Użytkownik Czystość0 edytował ten post 25.08.2018 - 08:45


#2

ThePrz.
  • Postów: 168
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według Nostradamusa Polska ma zostać oszczędzona podczas wojny, takie sny "brata Olka" to przy tym powinien być pikuś więc ja śpię spokojnie :beer:



#3

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak jest. Klimuszko mówił to samo!

Szermierka na przepowiednie. :))





#4

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według Nostradamusa Polska ma zostać oszczędzona podczas wojny, takie sny "brata Olka" to przy tym powinien być pikuś więc ja śpię spokojnie  :beer:

 

Z tego co pamiętam to nie ma zostać oszczędzona, tylko ma ucierpieć relatywnie mało (ma być w gronie państw, które ucierpią najmniej).





#5

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"A ostatnim krajem który się uratuje będzie Polska." - tak podobno pisało w księdze zwanej Sybillą.

 

Ja kiedyś miałam  takie znaczące sny. Jeden z nich wskazywał na to, że wydarzy się coś strasznego co ześle zarazę - skażenie?  W drugim śnie widziałam pocisk nuklearny i salutującego skośnookiego żołnierza odzianego w jasny kombinezon. Kolejny sen który pamiętam to byłam w miejscu gdzie zobaczyłam mapę. To miejsce wyglądało jak jakieś pomieszczenie wojskowe ( możliwe że byłam żołnierzem)  a na mapie widniały palące się punkty..  Dwa były w Polsce  gdzieś pomiędzy Zieloną Górą a Wrocławiem. Wiem, że taki dość solidny punkt znajdował się we Włoszech i to był chyba Watykan. Dużo tych punktów było też na zachodzie Europy. W jednym ze snów byłam na jakimś spotkaniu przywódców i witałam się z nimi ( chyba byłam politykiem) , ale nie  pamiętam ich twarzy. Tylko jednego człowieka zapamiętałam. To był przywódca Korei Pn stał oddalony od nas, całkiem sam. Miałam też sen w którym byłam na pogrzebie Królowej Elżbiety II. Odeszła w wieku 93 lat. Stałam w gronie jej najbliższej rodziny. Na dworze było pochmurno i chyba padało, ale nie mocno. Ja miałam na nosie ciemne okulary i ubrana byłam na czarno - spódniczka, żakiet i buty na obcasie. Miałam ciemne długie włosy.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 25.08.2018 - 16:58




#6

Jooe.
  • Postów: 212
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy jest coś bardziej nudnego w towarzystwie niż rozpoczęcie rozmowy od "a wiecie co ostatnio mi się śniło!?" ?

 

No ale to jest forum o tematyce paranormalnej, tylko kto w XXI wieku wierzy w przepowiednie i sny? 



#7

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Czy jest coś bardziej nudnego w towarzystwie niż rozpoczęcie rozmowy od "a wiecie co ostatnio mi się śniło!?" ?

W zależności kto to mówi, bo jeśli mówi to ktoś komu śnią się przyszłe wydarzenia, to ludzie będą słuchać.

 

 

No ale to jest forum o tematyce paranormalnej, tylko kto w XXI wieku wierzy w przepowiednie i sny?

Byś się zdziwił ile osób w to wierzy. Coraz więcej. Po epokach umysłu, następują epoka wiary. Zauważ jak to się układa  Starożytność ( epoka umysłu, rozwój) - Średniowiecze ( epoka wiary, zacofanie) - Renesans ( epoka umysłu, rozwój) - Barok ( epoka wiary, zacofanie) - Oświecenie ( epok umysłu, rozwój) - Romantyzm ( epoka wiary, zacofanie) i tak dalej.  Kiedyś wiara w duchy, demony, zjawiska paranormalne nastąpi.  Wtedy nauka ustąpi miejsca wierze. Taki schemat. :)

 

Jeśli chodzi o sny które przewidywały katastrofy, wojny etc. to się zdarzały. Ludzi mają prorocze sny, które pozwalają im przewidywać przyszłość. Dobrze... Ujmę to językiem sceptyków. Mózg, a raczej nieświadomość zbiera więcej informacji z otoczenia niż świadomość. Podczas snu mózg pracuje ( taki tryb uśpiony) dochodzi do przetwarzania informacji zarejestrowanej przez nieświadomość ( świadomość wszystkiego nie zarejestrowała więc nie ma o tym zielonego pojęcia). Mózg zbiera te wszystkie informacje i wyciąga z nich wnioski. Doczepia elementy układanki i twarzy pewną prognozę, bo zdaje się na tym właśnie polega jedna z najważniejszych funkcji mózgu. Ta sfera umysłu widzi więcej wyciąga wnioski i tworzy potencjalne zdarzenia, które mogą zaistnieć. One zostają przesłane pod drzwi świadomości - w podświadomość, tam są obrabiane i przekazane  w postaci snów, a następnie świadomość odczytuje wiadomość - zapamiętujemy sen i jesteśmy w stanie świadomie go określić, odczytać.  I w tym momencie proces zostaje zakończony i... oglądamy efekty -  zdolności naszych mózgów, w sensie jak dobrze radzą sobie z logicznym łączeniem zarejestrowanych faktów, co jest sprawą bardzo ważną. Mózg musi umieć przewidywać zagrożenie. A ludzkie mózgi? Hmm.. One dopiero raczkują. Nie potrafią łączyć tego co trzeba. Emocje przeszkadzają w tym, bo mózg zamiast rejestrować szczegóły z zewnątrz, skupia się na wnętrzu, emocjach, myślach etc. i wkleja te wewnętrzne doznania między te ważne, przez co zamiast precyzyjnego obrazu, tego co nastąpi, to tworzy  jakiś fabularny film, nie mający związku z rzeczywistością. Czasem jednak gdzieś tam na dalszym planie są zarejestrowane fakty i wtedy mówimy na przykład tak - We śnie nie do końca tak było, bo śniło mi się, że Toyota wjechała w Volkswagena na autobanie, a ten wypadek naprawdę zdarzył się w mieście, ale we śnie widziałem wypadek Toyoty z Volkswagenem!

 

Sen nie do końca proroczy bo miejsce inne. Prawdopodobnie mózg nie za dobrze powiązał nieświadome fakty i stworzył nie do końca precyzyjną prognozę przyszłości.

 

Widzicie?  Czy teraz uwierzycie mi sceptycy, że prorocze sny mogą istnieć? Powiem więcej - nie są zjawiskiem paranormalnym, a ponadprzeciętną zdolnością mózgu do prognozowania przyszłych wydarzeń  na podstawie zarejestrowanych przez nieświadomość i świadomość, faktów.

Dlatego nie wolno negować snów o nadchodzących wojnach, kataklizmach etc., bo nie wiemy czy mózg śniącego tym razem nie otrzyma oceny celującej, z przedmiotu "Prognozowanie przyszłości" 8) Tak jak uczeń trójkowy czasami dostanie 5 i wszystkich zaszokuje, tak człowiek którego sny nie były istotne, kiedyś może powiedzieć - Ja to widziałem we śnie, ale nikt nie chciał mi uwierzyć. Może gdyby ktoś w to uwierzył, do tej tragedii nigdy by nie doszło... :(





#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednemu śni się wojna a innemu brak wojny więc nietrudno żeby któraś z tych wizji się spełniła. Kataklizmy, konflikty towarzyszą ludziom od zarania dziejów więc nic dziwnego że ludziom się one śnią.
Mózg musi się skupiać na myśleniu, bo to jest także proces analizowania informacji z otoczenia czyli bodźców które docierają do zmysłów. W powstawaniu świadomości bierze udział cały mózg, tak to działa.



#9

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Wszystko

 

Mózg musi się skupiać na myśleniu, bo to jest także proces analizowania informacji z otoczenia czyli bodźców które docierają do zmysłów. W powstawaniu świadomości bierze udział cały mózg, tak to działa.

Tylko, że świadomość rejestruje bardzo mało w porównaniu z ogółem.





#10

SeniorEdward.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wostok 18 mają być największymi ćwiczeniami rosji od roku 81, co prawda na terenach centralnej i wschodniej rosji, ale powtórzę to są ruscy, potrafią wszystko.



#11

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie  WARTO!!

 

Michel Nostradamus – Polska – Przepowiednie! (Strona 1) - Przepowiednie Nostradamusa - Forum Koniec Świata



#12

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poczytajcie sobie  WARTO!!
 
Michel Nostradamus – Polska – Przepowiednie! (Strona 1) - Przepowiednie Nostradamusa - Forum Koniec Świata

To już jest na forum

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie odkopać.

Miałam też sen w którym byłam na pogrzebie Królowej Elżbiety II. Odeszła w wieku 93 lat. Stałam w gronie jej najbliższej rodziny. Na dworze było pochmurno i chyba padało, ale nie mocno. Ja miałam na nosie ciemne okulary i ubrana byłam na czarno - spódniczka, żakiet i buty na obcasie. Miałam ciemne długie włosy.


Jak wiemy to królowa ma już 94 lata.
Tak to jest z tymi wizjami i proroctwami. Pamięta się z reguły te które się spełniają. O reszcie się zapomina i snuje się kolejne wizje.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych