Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prorocze sny - wyjaśnienie


  • Please log in to reply
173 replies to this topic

#31

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Staniq

Prorocze sny nie są darem, po pierwsze. Po drugie, każdy sen, który koreluje z przyszłym wydarzeniem, można nazwać proroczym.

Skoro ktoś ich nie ma, to dla innych są darem. Ale to tylko kwestia nazewnictwa.

Po drugie: nie, nie można. To że mają związek, to czysty przypadek. Jeżeli śniły mi się cyferki 1, 2, 3, 4, 5 i 6. To co to znaczy? Wygraną w totka, czy długość deski, która mi spadnie na głowę? Wiem! Wyprorokowałem sobie ilość guzików przy rozporku w nowych spodniach.

Czy Ty nie widzisz bezsensu swoich wypowiedzi?

 

Tak samo jest z przyszłością. Ona nie istnieje. Istnieje tylko informacja, którą może po części odczytać nasz umysł, zanim ona zmieni się w realną teraźniejszość. Taki odczyt to prorocze sny, wizje etc. 

Przyszłość nie istnieje, więc informacja o niej też nie. Jeżeli nie ma czegoś, to się nie zmaterializuje tylko dlatego, że Ci się przyśniło. Poza tym, ciągle wiele do życzenia mają dokładności tych "proroctw". Dokładność w promilach. Czyli zero.





#32

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Staniq

 

 

Skoro ktoś ich nie ma, to dla innych są darem. Ale to tylko kwestia nazewnictwa.

To zależy od mózgu, ale to nie jest dar. każdy ma tą umiejętność, tylko wielu nie zwraca na to uwagi. Jesteśmy jak lepy na muchy. To, że do jednego lepu przywarło od groma much, a do drugiego żadna, to nie oznacza,  że ten drugi jest jakiś gorszy. Może po prostu  nalazł się w złym miejscu, o złej porze. :)

 

 

Po drugie: nie, nie można. To że mają związek, to czysty przypadek. Jeżeli śniły mi się cyferki 1, 2, 3, 4, 5 i 6. To co to znaczy? Wygraną w totka, czy długość deski, która mi spadnie na głowę? Wiem! Wyprorokowałem sobie ilość guzików przy rozporku w nowych spodniach.

Czy Ty nie widzisz bezsensu swoich wypowiedzi?

Jakby mi się przyśniło 1,2,3,4,5,6, bez żadnego kontekstu, to bym nawet nie zwróciła uwagi. Prorocze sny się podświadomie wyczuwa.

 

 

Przyszłość nie istnieje, więc informacja o niej też nie. Jeżeli nie ma czegoś, to się nie zmaterializuje tylko dlatego, że Ci się przyśniło. Poza tym, ciągle wiele do życzenia mają dokładności tych "proroctw". Dokładność w promilach. Czyli zero.

Nie prawda. Przykładowo, gdyby była sama informacja a nie miałbyś odbiornika, to byś jej nie odebrał. Spróbuj odpisać na mojego posta, albo chociaż go przeczytać, bez kompa czy komórki. To, że nic nie zobaczysz, nie oznacza, że to forum też zniknęło. Informacja jest, choć dla ciebie niezmaterializowana. To samo jest w całym wszechświecie. Ona istnieje. Odbieramy ją za pomocą obrazów (wizje, sny), za pocą odczuć ( przeczucia) i za pomocą naszych zmysłów (to jak postrzegamy rzeczywistość)

 

Istnieje tylko teraźniejszość. Ile ona trwa? To maleńki punkt ... czas Plancka. Te punkty i informacje, które tworzą te punkty, przemijają w zawrotnym tempie, dając nam poczucie  ciągłości czasu.  Sen chodź krótki, to wydaje się trwać bardzo długo, jest mieszanką tych informacji.  Nie wyłapiesz ich wszystkich, ale czasami trafisz, na konkret, który zmaterializuje się w przyszłej teraźniejszości.





#33

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Przykładowo, gdyby była sama informacja a nie miałbyś odbiornika, to byś jej nie odebrał.

Mózg nie posiada odbiornika. Ani radiowego, ani mikrofalowego, ani laserowego. Wymyślasz nieistniejące rzeczy. Kłamczuszka.

 

 Nie wyłapiesz ich wszystkich, ale czasami trafisz, na konkret, który zmaterializuje się w przyszłej teraźniejszości.

Bredzisz. Dlaczego? Dlatego, że wcześniej napisałaś:

 

Jakby mi się przyśniło 1,2,3,4,5,6, bez żadnego kontekstu, to bym nawet nie zwróciła uwagi.

To w końcu co się ma przyśnić, aby było wiadomo, że to proroctwo? Może tak jak w EzoTV na dole będzie się przewijał pasek z napisem: "Uwaga! Proroctwo! Uwaga! Proroctwo!" Ni kupy ni... ten tego.

 

 

@Staniq

 

 

Skoro ktoś ich nie ma, to dla innych są darem. Ale to tylko kwestia nazewnictwa.

To zależy od mózgu, ale to nie jest dar. każdy ma tą umiejętność, tylko wielu nie zwraca na to uwagi. Jesteśmy jak lepy na muchy. To, że do jednego lepu przywarło od groma much, a do drugiego żadna, to nie oznacza,  że ten drugi jest jakiś gorszy. Może po prostu  nalazł się w złym miejscu, o złej porze. 

 

:wtf:  :facepalm:

 

 

I według Ciebie, tak wygląda logiczna odpowiedź? Zaczynasz trollować. Znowu się znajdziesz na widelcu z powodu wypowiedzi, które są pozbawione sensu, są kłamliwe i tak naprawdę nie wnoszą nic, poza Twoją wiarą w swoje własne moce (że zacytuję klasyka) z tyłka wzięte. Nie potrafisz tego udowodnić i dla mnie to jest gruba prowokacja podszyta kłamstewkami.

Kłamczuszka.





#34

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Staniq

 

Mózg nie posiada odbiornika. Ani radiowego, ani mikrofalowego, ani laserowego.

Jakbyś ujął odbiornik kwantowy w swoją wypowiedź to byś skłamał.

 

 

To w końcu co się ma przyśnić, aby było wiadomo, że to proroctwo? Może tak jak w EzoTV na dole będzie się przewijał pasek z napisem: "Uwaga! Proroctwo! Uwaga! Proroctwo!" Ni kupy ni... ten tego.

Chodziło mi o konkret zawarty w odpowiednim kontekście. 1,2,3,4,5,6 to nic znaczące liczby, ale jakby przyśniło by ci się do tego losowanie lotto, to masz kontekst, który mówi, gdzie masz szukać odpowiedzi.

 

 

:wtf:

Nie przeklinaj

 

 

I według Ciebie, tak wygląda logiczna odpowiedź? Zaczynasz trollować. Znowu się znajdziesz na widelcu z powodu wypowiedzi, które są pozbawione sensu, są kłamliwe i tak naprawdę nie wnoszą nic, poza Twoją wiarą w swoje własne moce (że zacytuję klasyka) z tyłka wzięte. Nie potrafisz tego udowodnić i dla mnie to jest gruba prowokacja podszyta kłamstewkami.

Kłamczuszka.

Czyżby to była groźba? Albo próba sprowokowania innych do ataku na mnie?

 

To tak trudno zrozumieć, że nasz świat wypełnia informacja, a nasze mózgi ją odbierają i odczytują, stąd pojawiające się prorocze sny? Serio? To logiczna prawda.


Użytkownik Endinajla edytował ten post 03.06.2017 - 18:06




#35

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

I według Ciebie, tak wygląda logiczna odpowiedź? Zaczynasz trollować. Znowu się znajdziesz na widelcu z powodu wypowiedzi, które są pozbawione sensu, są kłamliwe i tak naprawdę nie wnoszą nic, poza Twoją wiarą w swoje własne moce (że zacytuję klasyka) z tyłka wzięte. Nie potrafisz tego udowodnić i dla mnie to jest gruba prowokacja podszyta kłamstewkami.

Kłamczuszka.

Czyżby to była groźba? Albo próba sprowokowania innych do ataku na mnie?

Groźba? Ty nie wiesz, jak groźba wygląda i zaczynasz zjeżdżać z tematu na sprawy osobiste. Mnie nie obchodzi, co inni mają do Ciebie.

 

 

 

:wtf:

Nie przeklinaj

Napisz skargę do szefowej, albo raportuj. Gdyby ten rodzaj "przekleństwa" był niedozwolony, to by go nie było. Logiczne? Pewnie nie dla Ciebie.

 

 

 

To w końcu co się ma przyśnić, aby było wiadomo, że to proroctwo? Może tak jak w EzoTV na dole będzie się przewijał pasek z napisem: "Uwaga! Proroctwo! Uwaga! Proroctwo!" Ni kupy ni... ten tego.

Chodziło mi o konkret zawarty w odpowiednim kontekście. 1,2,3,4,5,6 to nic znaczące liczby, ale jakby przyśniło by ci się do tego losowanie lotto, to masz kontekst, który mówi, gdzie masz szukać odpowiedzi.

Taaaa, i jeszcze kiedy, w środę, czy sobotę?

 

 

 

Mózg nie posiada odbiornika. Ani radiowego, ani mikrofalowego, ani laserowego.

Jakbyś ujął odbiornik kwantowy w swoją wypowiedź to byś skłamał.

Czyli kwantowy posiada? Powiedz łaskawie w którym miejscu, bo na zajęciach z mózgownicy, pan Profesor nie wspomniał. Ty pewnie wiesz lepiej od pana Profesora. Przestań trollować.





#36

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nasza świadomość, to efekt kwantowy. Nasz umysł jest bardziej zbliżony do komputera kwantowego, niż zwykłego. Świat wypełnia informacja ( kwanty informacji). Prorocze sny, to próba odczytu, tej kwantowej informacji, przez mózg.  Jak informacja zostanie odczytana i skąd pochodzi ( z wewnątrz, czy z zewnątrz, a może stąd i stąd), takie mamy sny. Proste i logiczne. The End





#37

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

  Jak informacja zostanie odczytana i skąd pochodzi ( z wewnątrz, czy z zewnątrz, a może stąd i stąd), takie mamy sny.

A może tak, a może nie. Wiem, ale nie powiem.

Mowa trawa. W ten sposób możesz udzielać odpowiedzi koleżankom z podwórka. Łykną i połkną.

Bredzisz dalej.

Nie potrafisz wskazać miejsca w mózgu, gdzie taka informacja jest odczytywana i nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytania. Trollujesz, wymyślasz niestworzone historie, kłamiesz, konfabulujesz na temat swoich "mocy". Nie wspomnę o tym, że nie posiadasz podstawowej wiedzy, dlatego pozostawiasz pytania bez odpowiedzi, lub udzielasz odpowiedzi w formie bzdur wyssanych z dużego palca u nogi.

Żenada.





#38

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nasza świadomość, to efekt kwantowy. Nasz umysł jest bardziej zbliżony do komputera kwantowego, niż zwykłego. Świat wypełnia informacja ( kwanty informacji). Prorocze sny, to próba odczytu, tej kwantowej informacji, przez mózg

 

Masz taki trochę denerwujący nawyk Endinajla, że ciągle wymyślasz jakieś niestworzone hipotezy, w które z reguły bez ładu i składu wkładasz zwroty "kwantowe", "hologram" lub "symulacja", a potem piszesz o tym tak jakby to były prawdy obecne w nauce od co najmniej 100 lat, powszechnie znane i doświadczane jak choćby grawitacja.

 

Czasem warto dodać, że po prostu sobie wymyśliłaś iż nasza świadomość to "efekt kwantowy", a mózg to "odbiornik kwantowy" wyłapujący "kwanty informacji", co daje w efekcie prorocze sny.

 

A tak swoją drogą, mam pytanie. Załóżmy, że mam taki sen: Idę do kolektury, puszczam totka z liczbami 7, 10, 15, 21, 34, 55. Potem jest losowanie i trafiam szóstkę, a następnie się budzę. Zachęcony snem (być może był proroczy?) zaczynam regularnie puszczać totki z przyśnionymi liczbami i po miesiącu gry faktycznie trafiam szóstkę.

 

No i jak myślisz, to był proroczy sen, czy nie?


Użytkownik skittles edytował ten post 03.06.2017 - 21:45




#39

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@skittles

 

A tak swoją drogą, mam pytanie. Załóżmy, że mam taki sen: Idę do kolektury, puszczam totka z liczbami 7, 10, 15, 21, 34, 55. Potem jest losowanie i trafiam szóstkę, a następnie się budzę. Zachęcony snem (być może był proroczy?) zaczynam regularnie puszczać totki z przyśnionymi liczbami i po miesiącu gry faktycznie trafiam szóstkę.

 

No i jak myślisz, to był proroczy sen, czy nie?

Tak, był proroczy. Ta informacja mówiła, że takie liczby zostaną wytypowane, ale nie było tam zawartej daty. Wiesz... nie masz pojęcia kiedy to się stanie.

Gdyby we śnie była data i tego dnia naprawdę padłaby ta szóstka, to znaczy, że podświadomość, wydarła dokładniejsze informacje.

Jeżeli pojawiłaby się fałszywa data, to znaczy, że doszło do błędnego przetworzenia informacji przez mózg, spowodowanego wewnętrznymi mechanizmami, np. wspomnieniami, oczekiwaniem etc.

Gdyby informacje przechwycone przez nasze umysły,  czysto trafiały by do świadomości, to prorocze sny były by na porządku dziennym, a my znalibyśmy wszystkie tajemnice naszego Universum. Jednak nasze mózgi przetwarzają te informacje, fałszują, zmieniają, nie odczytują do końca. Zniekształcają te odczyty, przez różne czynniki, świadome i  nieświadome. Dlatego z punktu widzenia aktualnej nauki, to mózg tworzy sny. Tak to przynajmniej wygląda.  Bo on rzeczywiście mieszając informacje tworzy sny. 

Im informacja jest mniej przetworzona przez mózg, tym ma więcej w sobie prawdy.





#40

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dobra, ale - szansa na ustrzelenie szóstki w totku zawsze jest określona. Nigdy większa, nigdy mniejsza - zawsze taka sama, niezależnie od skreślonej kombinacji. Oznacza to, że skreślając te same liczby tyle razy, ile może być kombinacji, teoretycznie (czysto teoretycznie) raz powinniśmy trafić.

 

Do czego zmierzam - przyśniło się zdarzenie, które przy spełnieniu pewnych warunków (gry w totka) teoretycznie musi kiedyś nastąpić. Bo ma określone prawdopodobieństwo.

 

I teraz - ty twierdzisz, że nasz mózg odebrał kwantowy telegram z przyszłości mówiący o tym, że kiedyś trafimy. A ja mówię, że przyśniło nam się zdarzenie o pewnym prawdopodobieństwie, które przy odpowiedniej ilości prób w realnym życiu musiało kiedyś nastąpić (prędzej czy później).

 

O tym jest cała rozmowa - dlaczego jesteś taka pewna, że odbieramy info z przyszłości, a nie śnimy po prostu o zdarzeniach, które tak czy siak mogłyby zajść, więc zachodzą? Zauważ, że nie stawiasz żadnego terminu spełnienia się przepowiedni. Mogłoby to być nawet 5 czy 20 lat żebyś uznała, że się spełniła. Tylko ile razy przez ten czas się NIE spełniła? Na tej zasadzie działa złudna magia proroczych snów - zauważamy tylko sukces, porażki całkowicie pomijamy.





#41

Faust I.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zwykle masz rację Endinajla, szkoda, ze są tacy, którzy nie potrafią pojąć tak prostych rzeczy. Ja bym jeszcze dodał, ze nasze mózgi są splątane kwantowo z naszym JA w przeszłości i teraźniejszości, wobec czego w odmiennych stanach świadomości mamy łatwiejszy dostęp do sfer naszego JA w innych czasoprzestrzeniach.





#42

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja by m jeszcze dodał, że tak naprawdę nie istniejemy, ale nie jesteśmy też do końca symulacją, a tak naprawdę tylko kubitami informacji rozpiętymi na drgających strunach dwu wymiarowego wszechświata, a powstaliśmy jako efekt przypadkowych fluktuacji kwantowych w międzyatomowej przestrzeni umysłu naszych niematerialnych stworzycieli, na którymś tam poziomie fraktala, a swoistą sieć nieuronową tych kreatorów tworzą interakcje pomiędzy "ciałami niebieskimi" w nad-wszechświecie, w postaci np. fal grawitacyjnych przesyłających nad przestrzenną informację rozchodzącą się w eterze, który jest medium dla całego fraktala i poszczególnych jego poziomów.

 

Czy użyłem wystarczająco wielu przypadkowych mądrych słów, żeby zabrzmiało to dla was przekonująco? Bo dla mnie tak właśnie niestety wyglądają wasze mądre hipotezy wyciągane na poczekaniu z kapelusza.





#43

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@skittles

 

No dobra, ale - szansa na ustrzelenie szóstki w totku zawsze jest określona. Nigdy większa, nigdy mniejsza - zawsze taka sama, niezależnie od skreślonej kombinacji. Oznacza to, że skreślając te same liczby tyle razy, ile może być kombinacji, teoretycznie (czysto teoretycznie) raz powinniśmy trafić.

Prawda, tylko kto chciałby tak grać, prawda?

 

 

I teraz - ty twierdzisz, że nasz mózg odebrał kwantowy telegram z przyszłości mówiący o tym, że kiedyś trafimy. A ja mówię, że przyśniło nam się zdarzenie o pewnym prawdopodobieństwie, które przy odpowiedniej ilości prób w realnym życiu musiało kiedyś nastąpić (prędzej czy później).

Z tym kwantowym telegramem z przyszłości, to trochę pojechałeś.  Zostańmy na kwantowej informacji, w której zawarte są te dane. Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny, jeśli przyśniło ci się to, to jest szansa, że przy odpowiednim ruchu, możesz wypełnić to, co ci się przyśniło. Ja jednak bym nie próbowała tego robić,przy tak małej ilości informacji. Informacja ta jest przekazana  strasznie ogólnikowo. Mózg zrobił czystki. W takich snach należy patrzeć na szczegóły.

 

Ja miałam sen w którym śniło mi się losowanie dużego lotka, ale mózg wykręcił mi figla.  Wylosowane liczby to były... same czwórki. Jednak mając te dane próbowałam szczęścia. I skreśliłam tylko liczby z czwórkami. Co prawda nie wygrałam szósteczki, ale  4100 zł ... dała mi piąteczka. Wiem, że to nie tak dużo, ale zawsze coś .;)

 

Zauważyłam, że jak mam jakiś taki proroczy sen, to  on najczęściej urzeczywistnia się kolejnego dnia, z reguły do trzech dni, jednak miałam apokaliptyczne sny, ponad 10 lat temu, które zdają się urzeczywistniać dopiero teraz Korea, rakiety etc.  Miałam też sny  w których były zawarte dane np. kiedy, w jakim wieku ktoś umarł.  Te sny są zaskakujące, dla mnie, bo ja jako  ktoś, kto nie ogląda programów informacyjnych i  całkowicie nie interesuje się polityką, ma sny w tym temacie. Raz śniło mi się spotkanie przywódców, a ja tam byłam i podawałam im ręki - witałam się z nimi. Na uboczu, całkowicie osamotniony stał ... Kim. Chciałam mu podać ręki, ale nie wiedziałam, czy ten gest będzie adekwatny do sytuacji. Ten sen przyśnił mi się, zanim zrobiło się o nim głośno. 

 

 

O tym jest cała rozmowa - dlaczego jesteś taka pewna, że odbieramy info z przyszłości, a nie śnimy po prostu o zdarzeniach, które tak czy siak mogłyby zajść, więc zachodzą? Zauważ, że nie stawiasz żadnego terminu spełnienia się przepowiedni. Mogłoby to być nawet 5 czy 20 lat żebyś uznała, że się spełniła. Tylko ile razy przez ten czas się NIE spełniła? Na tej zasadzie działa złudna magia proroczych snów - zauważamy tylko sukces, porażki całkowicie pomijamy.

Żeby mieć prorocze sny, bez jakichkolwiek zniekształceń, czy niedociągnięć, to trzeba oczyścić umysł z "brudów" Wiesz, co mam na myśli, nie?  Chodzi mi o przeżycia, emocje, marzenia, wyobrażenia, to co zarejestrowała nieświadomość, oczekiwania, zapamiętane wydarzenia etc. Taki człowiek musiałby się całkowicie odciąć od bodźców. Wtedy wychwycona informacja, będzie w miarę dokładna. Tu gdzie żyjemy, jest to prawie niemożliwe do osiągnięcia, dlatego prorocze sny traktuje się jako, coś nadprzyrodzonego lub jako zwykły przypadek.





#44

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zauważyłam, że jak mam jakiś taki proroczy sen, to  on najczęściej urzeczywistnia się kolejnego dnia, z reguły do trzech dni, jednak miałam apokaliptyczne sny, ponad 10 lat temu, które zdają się urzeczywistniać dopiero teraz Korea, rakiety etc.

 
Szkoda jedynie, że jakoś nie miałaś proroczych snów odnośnie wczorajszych zamachów w Anglii oraz paniki we Włoszech.
To by już dało nam do myślenia.
 
Chyba nikt z wczoraj poszkodowanych nawet nie miał takiego snu. Czyżby ktoś poluzował splątanie kwantowe w Simsach na dwuwymiarowej matrycy? Gdzie ta wszechobecna informacja wokół nas? Skoro ,,proroctwa" dotyczą głupot w stylu ,,jutro wylejesz kawę na spodnie", a niby ta siła wyższa - jakby powiedziała nawiedzona Barbara Santana - struktury ego olewają nadchodzące nieszczęścia wielu istnień, to nie warto sobie gitary tymi bajkami zawracać.
Żadnego pożytku z takich snów nie ma.



#45

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak zwykle masz rację Endinajla, szkoda, ze są tacy, którzy nie potrafią pojąć tak prostych rzeczy. Ja bym jeszcze dodał, ze nasze mózgi są splątane kwantowo z naszym JA w przeszłości i teraźniejszości, wobec czego w odmiennych stanach świadomości mamy łatwiejszy dostęp do sfer naszego JA w innych czasoprzestrzeniach.

Gdyby to była taka "prosta rzecz", to już dawno znaleziono by na to dowody i nie byłoby żadnej dyskusji. A jak na razie to są tylko wasze teorie, niemające żadnego potwierdzenia.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych