Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głosy w głowie Masoni,Hologramy,Satelity


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jedyną metodą przerwania połączenia z satelitami są tabletki od psychiatry, trudna do zaakceptowania prawda. Po kilku latach bez leczenia połączenie będzie trudne do przerwania i skończy się brakiem normalnego funkcjonowania, najprawdopodobniej leczeniem wbrew woli co w domniemaniu "potwierdzi spisek Iluminatów".


  • 2

#32

Gladorek.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Idź z tym do jakiegoś księdza albo pastorałka i jak u pierwszego księdza nie znajdziesz pomocy to idź do następnego i tak dalej. Ja jestem opetany, Rozmawiam z demonem w głowie, mi ksiądz polecił czytać nowy testament z pisma świętego, wszystkie ewangelię. Ja radzę tobie to samo, czytać ewangelię z nowego testamentu i się modlić, najlepiej codziennie.
  • 0

#33

Kamada.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd ta pewność, że jesteś opętany? Rozmowa z głosem i to w twojej głowie nie dowodzi że to demon. Czytanie nowego testamentu ucisza głos, czy uspokaja cię? Pytam ponieważ znajomy miał podobne zaburzenie. Jego też nawiedzał głos w dodatku miał ataki paniki.


  • 0

#34

Songohan8118.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytaj o V2k, chociaż wątpię by to ludzie byli, na siłę chcą ich udawać. Pozdrawiam
  • 0

#35

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli to nie tzw. trolling, to przede wszystkim:

 

 

Idź z tym do jakiegoś księdza albo pastorałka i jak u pierwszego księdza nie znajdziesz pomocy to idź do następnego i tak dalej. Ja jestem opetany, Rozmawiam z demonem w głowie, mi ksiądz polecił czytać nowy testament z pisma świętego, wszystkie ewangelię. Ja radzę tobie to samo, czytać ewangelię z nowego testamentu i się modlić, najlepiej codziennie.

 

Nie słuchajcie tego a:

 

 

Jedyną metodą przerwania połączenia z satelitami są tabletki od psychiatry, trudna do zaakceptowania prawda. Po kilku latach bez leczenia połączenie będzie trudne do przerwania i skończy się brakiem normalnego funkcjonowania, najprawdopodobniej leczeniem wbrew woli co w domniemaniu "potwierdzi spisek Iluminatów".

 

Tego. :)

 

Dla twojego dobra, oczyść swoje środowisko z wszelakich kaznodziei i sekciarzy, bo ci tylko (z premedytacją lub nie) pogorszą twój i tak już kiepski stan, a jak cały proces tych zaburzeń doprowadzi (oby nie) do katastrofy czyt. np. zaczniesz wykonywać polecenia tych "głosów" i wyrządzisz komuś lub sobie krzywdę, to konsekwencje poniesiesz Ty, a kaznodzieje prawdopodobnie pozostaną bezkarni. 

 

Korzystaj z rzetelnych i racjonalnych rozwiązań, nawet jeśli są bolesne, będą miały większe szanse na pomoc, niż pogłębianie choroby przez fantastów, użytkownik który ci zaleca pójście do księdza, zaleca ci tym samym szukanie pomocy u reprezentanta instytucji która odpowiada za masowe ludobójstwa a sami jej przedstawiciele w ogromnym stopniu są zdeprawowanymi dewiantami, których czynów najgorszy wymyślony demon by się nie powstydził. 

 

Uprawiałeś kiedyś sport albo brałeś udział w jakiś wypadku? Odnotowano wiele przypadków wśród atletów/sportowców uprawiających sporty kontaktowe z podobnymi objawami do twoich, dla przykładu Amerykański Futbolista Justin Strzelczyk również słyszał głosy w głowie.

 

https://www.nytimes....ll/15brain.html

 

I takich przypadków jest o wiele więcej, ludzie zawodowo uprawiający sporty kontaktowe są oczywiście najbardziej narażeni na wstrząsy mózgu, ale to nie znaczy, że nie mogłeś mieć jednego wypadku (nawet takiego, o którym nie pamiętasz) który spowodował takowe efekty w głowie. 

 

Innymi słowy: DO LEKARZA, zanim będzie za późno. 


  • 0

#36

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trwa w czasie rzeczywistym. ten temat na forum jest sprawdzany w czasie bieżącym przez Illuminatów z którymi coś tam rozmawiam "telepatycznie" , nie wiem czy nie zdejmą tego tematu z forum o ile zbyt dużo tutaj nie powiem , oraz przypominam , że mogą sie podłączyć do głowy i usunąć każdemu dane . 


wygląda w taki sposób , że obrywam manipulacją na różne sposoby , zazwyczaj manipulują mnie do złych rzeczy , typu przecinam się ostrymi narzedziami itd. tłumaczą mi do czego są satelity , prezentują co one potrafią , tłumaczą osiągniecia naukowe, jaka role odegrala manipulacja II wojny swiatowej  i inne . chodz z tego opisu moze to wygladac kolorowo to tak nie jest.


przecinki! też Ci stawiają?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych