Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólne ćwiczenia telekinezy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć,

 

Szukam kilku chętnych osób do równoległego ćwiczenia telekinezy. Ważna jest determinacja w osiągnięciu celu, a nie podejście do tego projektu z ciekawości, nie o to chodzi. Szukam osób, które naprawdę chcą podejść do tematu na poważnie i na bieżąco rozmawiać o doświadczeniach, wzajemnie się motywować i wspierać. W grupie raźniej, nie? ;)

 

Czekam na info od chętnych osób.

 

Pozdrawiam!


  • 0

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A, zanim zagłębimy się w tę determinację - mogłabyś podać jakieś potwierdzone przypadki telekinezy?


  • 0



#3

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie moderatorze, oferta skierowana jest do osób, które faktycznie chcą ćwiczyć pomimo braku udowodnienia metodą naukową telekinezy. Może to Pan moderator potraktować jako badania naukowe tego zjawiska, brzmi lepiej? :)


Edit: A teraz proszę, nie tworzę tego tematu aby rozmawiać nt. telekinezy i zastanawiać się, czy faktycznie jest możliwa - takich tematów na tym forum nie brakuje. Chcę ludzi którzy pomimo Waszych dowodów wierzą w telekinezę i po prostu chcą spróbować. 

 

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi od osób zainteresowanych takim projektem ;) pozdrawiam!


Użytkownik qqeczka edytował ten post 16.02.2017 - 22:46

  • 1

#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja chętnie poruszę z tobą wiatraczek.


  • 1



#5

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakich naszych dowodów? Skoro mamy dowody na nieistnienie, to czemu mimo wszystko chcesz próbować? Jeśli coś zostało udowodnione, to chyba kończy temat?


  • 0



#6

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sebastian., całkiem śmieszne :)

 

Kronikarz Przedwiecznych, nie ma dowodów na nieistnienie - są tylko dowody na brak naukowego dowodu ;) a ponadto metoda naukowa charakteryzuje się tym, że cały czas bierze pod wątpliwość swoje hipotezy, a nawet, częściowo udowodnione, teorie. Z definicji jest otwarta na nowe dane, które mogą dać zupełnie inne wyniki obliczeń.

 

Ignorantem jest naukowiec, który uznaje, że nauka zbadała już wszystkie zmienne, które wpływają na świat. Nauka jest pokorna - nawet Teoria Wielkiego Wybuchu jest nazywana tylko TEORIĄ, a nie uznawana za fakt. Zasady dynamiki, niegdyś uznawane za prawdę absolutną o funkcjonowaniu świata, nagle zostały zachwiane przez kwanty. 

 

To wszystko nie jest dowodem na to, że telekineza jest możliwa. To jest dowodem na to, że warto mieć otwarty umysł.

 

 

No to kto faktycznie chce poruszyć ze mną wiatraczek? ;)


  • 0

#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aham czyli rozumiem, że jesteś w posiadaniu jakichś nowych danych? Które są i były niedostępne dla, podejrzewam, setek doktorów, psychiatrów, fizyków i wszelkiej maści naukowców przez dziesiątki lat? 

Jakie jest Twoje przygotowanie i doświadczenie w tej materii?


  • 0



#8

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co Cię to obchodzi? :)


  • -1

#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No skoro podpierasz się otwartym umysłem, determinacją i chęcią dowiedzenia telekinezy - to rozumiem, że posiadasz szeroką wiedzę w tej materii i wszystko co zostało do tej pory w tej kwestii powiedziane i ustalone - jesteś w stanie podważyć? 

To jest pierwsza opcja.

 

Druga (do której ja się nieśmiało przychylam) - masz 13-16 lat - i po przeczytaniu kilku tematów + obejrzeniu paru filmów z Holiłud stwierdziłaś, że teraz rzucasz kolorowe karteczki i czatowanie z psiapsiółkami na czacie o szminkach, i postanawiasz zostać Avengerem, tudzież X-manem (niepotrzebne skreślić, bo nie wiem, która seria miała na Ciebie większy wpływ).


  • 0



#10

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa jest ta druga opcja: skąd ten pomysł? Czyżbyś sam próbował telekinezy, zainspirowany kilkoma tematami w Internecie i filmami i się nie udało? :) to by tłumaczyło dlaczego tak żywo odpowiadasz na tematy osób zainteresowane telekinezą - tzw. efekt lustra. A może wystarczyło trochę więcej determinacji, żeby coś osiągnąć, hm? :) a tak to wygląda na frustrację niespełnionym marzeniem, którą przelewasz na tych wszystkich nastolatków, którzy postępują tak jak Ty kiedyś. Dobrze mówię, nie? ;)

 

To dlatego w takim wieku siedzisz na forum paranormalnym, bo wiesz że będą przychodzić tacy zajawieni ezoteryką nastolatkowie jak Ty kiedyś, na których będziesz mógł się trochę powyżywać ;) 

 

Już Ci wystarczy, czy jeszcze chcesz powiercić?


  • 2

#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli jednak dobrze się skłaniałem :) a w jakim wieku można już spokojnie siedzieć na forum i nie być narażonym na ataki zajawionych ezoteryką nastolatków, którzy poprzestają na takich tematach i nie robią nic dalej, bo nie można? Ja w Twoim wieku sobie czytałem dużo i wyciągałem wnioski. Może to jeszcze przed Tobą ;) ale taka rada od starego, forumowego zgreda - zanim zaczniesz praktykę - uzbrój się w potężną dawkę teorii. Często, po analizie teorii, nie potrzeba już szukać praktyk.

 

Ja wiem, że to jest takie mniamuśne, że fajnie byłoby w liceum przyszpanować chłopakowi z IIB na przerwie przed pszyrą i przesunąć siłą woli jego numer do Twojego telefonu...ale uwierz mi - ci wszyscy przed nami, którzy badali sprawę, wyciągnęli i opublikowali pewne wnioski - nie bez powodu takie, a nie inne. 


  • 0



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakich naszych dowodów? Skoro mamy dowody na nieistnienie, to czemu mimo wszystko chcesz próbować? Jeśli coś zostało udowodnione, to chyba kończy temat?

 

Przywołaj badania potwierdzajace iż telekineza nie istnieje, błagam by nie były to przykłady z manipulacji sznureczkami i zdjęcia z XIX i XX wieku.


No skoro podpierasz się otwartym umysłem, determinacją i chęcią dowiedzenia telekinezy - to rozumiem, że posiadasz szeroką wiedzę w tej materii i wszystko co zostało do tej pory w tej kwestii powiedziane i ustalone - jesteś w stanie podważyć? 

To jest pierwsza opcja.

 

Druga (do której ja się nieśmiało przychylam) - masz 13-16 lat - i po przeczytaniu kilku tematów + obejrzeniu paru filmów z Holiłud stwierdziłaś, że teraz rzucasz kolorowe karteczki i czatowanie z psiapsiółkami na czacie o szminkach, i postanawiasz zostać Avengerem, tudzież X-manem (niepotrzebne skreślić, bo nie wiem, która seria miała na Ciebie większy wpływ).

 

 

Dlaczego dokładasz tyle starań by zdeprymować inderlekutatora.


Użytkownik Aidil edytował ten post 17.02.2017 - 08:08

  • 0



#13

qqeczka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O, czyli trafiłem :) ciekaw jestem w takim razie dlaczego siedzisz na takim forum, skoro jesteś takim sceptykiem? przeglądam Twoje stare posty parę lat temu już nie byłeś taki sceptyczny, nie? Wrzucałeś posty o niewyjaśnionych zdolnościach, nawiedzonych domach, a nawet dostawałeś punkty za ich umieszczanie.

 

Ostatni podnoszący Twoją reputację artykuł wrzuciłeś w 2013 roku, a teraz co się dzieje? Dlaczego stałeś się taki nihilistyczny?


  • 0

#14

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest temat "Dlaczego sceptyczny Kronikarz wrzuca artykuły paranormalne?"  :topic: 

Albo wracamy do tematu, albo go zamykamy!





#15

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Siedzę, bo lubię. Tematy wrzucam cały czas, ostatni z tydzień temu. Moderatorzy nie dostają punktów reputacji. Ale niotoe o mnie tutaj temat jest, a o Twoich zdolnościach. Nadal mi nie odpowiedziałaś, jakie masz doświadczenia i przygotowanie w kwestii telekinezy?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych