Skocz do zawartości


Zdjęcie

David Icke - Największy sekret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

hertZ.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiam sie czy ludzie którzy tak szybciutko potrafią zdementowac Icka są w takim razie w stanie pokazać wszystkie karty. Skąd jesteśmy? Jak to się zaczęło? Kto do tej pory trzyma w ryzach największe tajemnice? Nie jestem zagorzałym fanem Icka lecz przemawia do mnie jego pewien aspekt. "Otworz umysł". I dalej wiadomo o co chodzi. Kazdego mozna w moment wrzucić do jednego wora z resztą bo w młodości jarał maryche i pomógł sobie zdjąć pudełko z głowy. Nie biorąc pewnych możliwości pod uwagę możemy dalej myśleć że zaczęło sie od adama i jego żebra lub małpy czy ryby bla bla. Nie widzę żadnego problemu w wzięciu pod uwagę gadziej teorii. Poogladajcie sobie czasem programy naukowe. Konwencjonalna telewizja jest w stanie powiedzieć iż zycie jest z wody. Skoro zaczelismy jako bakterie to i może przez te ewolucyjne orgie przewaliły się gady? Ale niee niee. Szkoda kasy.
  • 2

#17

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Skąd jesteśmy? Jak to się zaczęło?

To że nie bardzo wiemy skąd przyszliśmy i dokąd idziemy, nic nie mówi o tym czy Icke ma razję. Patrząc na mnogość religii i przywódców duchowych, mam wrażenie że nikt na te pytania nie zna odpowiedzi.


  • 0



#18

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Skąd jesteśmy? Jak to się zaczęło?

To że nie bardzo wiemy skąd przyszliśmy i dokąd idziemy, nic nie mówi o tym czy Icke ma razję. Patrząc na mnogość religii i przywódców duchowych, mam wrażenie że nikt na te pytania nie zna odpowiedzi.

 

I to jest takie fascynujące, oddałbym wszystko, żeby poznać odpowiedzi na chociaż połowę takich pytań nim umrę.


  • 1



#19

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co byś oddał - "zafascynowany" człowieku? W czyje ręce przekazał byś swój przyszły los? W ręce omylnych ludzi?


  • 0



#20

Dirty Frank.

    If you dont know my name, you can call me Dirty

  • Postów: 222
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli w jednej sprawie bajdurzy i fantazjuje, opowiada banialuki, to trudno ufać( przynajmniej mnie), w innych kwestiach jest obiektywny i prawdomówny.

 to prawda, mi to też rozsypuje jego autorytet, chociaż teoretycznie może się gdzieś ocierać o prawdę


  • 0

#21

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moze ten pan za dużo "Z Archiwum X" sie naoglądał i o Człwoiekach Jaszczurach głosi. Ogólnie lubie tematyke Spisków, konspiracji itp, ale to taka lekka przesada...


  • 0



#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co byś oddał - "zafascynowany" człowieku? W czyje ręce przekazał byś swój przyszły los? W ręce omylnych ludzi?

Nie wiem o czym do mnie piszesz za bardzo <bezradny>


  • 0



#23

hertZ.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy sam wie jaką książkę sobie kupi. Jak widać po dyskusji nie ma spójnej odpowiedzi na ten temat. Tym bardziej jak ktoś odradza coś stanowczo i tych osób jest wiecej niż mniej. . . Kto idzie za tłumem, a kto sam. Ja ksiazki nie czytałem a może spróbuję. Cena totalny bezsens ale biorąc pod uwagę nasze polskie tempo przekładania alternatywnej litetatury. . . Ten temat pozostawia wiele do życzenia. Konwencjonalizm ma wielu sponsorów, jest na czasie. Alternatywa u nas jest sto lat za dinozaurami.
  • 1

#24

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 657
  • Tematów: 18
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytałem.

 

Sama historia Sumeru jak dla mnie ciekawie rozwinięta, początkowe rozdziały, zapisy tablic sumeryjskich, nawiązania do krzyżówek genetycznych i pozaziemskich ras.

Niektóre rozdziały trochę już całkowity odlot jak dla mnie.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych