Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chloe Bruce - dziewczyna z przesłaniem.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziewczyna wychowała się w dzielnicy gdzie było gorąco i musiała sobie z tą sytuacją poradzić. Czy sobie poradziła?... zobaczcie sami .

http://www.youtube.com/watch?v=hCuinMesAmQ

http://www.youtube.com/watch?v=gOcAwFLC4Bc#t=203

Dołączona grafika
Chloe Bruce

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 12.01.2014 - 03:31


#2

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja gdy patrzę na tych "wojowników" w dzisiejszych czasach to zawsze porównuje ich do Bruce Lee , nie wiem czemu. Jakoś Legenda ciągle tkwi mi w głowie. Osoba powyżej to w pewnym sensie aktorka bo znalazłem ją na Filmwebie, w filmie więcej jest efektów niż prawdziwej walki. Moim zdaniem jest wolna jeśli chodzi o standardy walk bliskiego kontaktu. Dla mnie to wygląda jak filmy promujące. Prawdziwa siła nie tkwi w skokach, akrobacjach czy tańcach i świetnej muzyce. To tkwi w sile umysłu, szybkości i umiejętności dostosowania się do sytuacji, jak to mawiał właśnie Bruce Lee "Be water my friend".



Ona ma nawet Bruce w nazwisku, zastanawiające.

Użytkownik Cascco edytował ten post 13.01.2014 - 02:10


#3

Człowiek S.

    J.zie.cep.

  • Postów: 37
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypomina capoeire :) , ale moim zdaniem w przypadku dziewczyn, walka powinna sie skupiać na samobronie i uszkodzeniu czułych pkt. przeciwnika, coś na wzór krav magi. Raczej specjalnie nokautujących możliwości nie ma, bo wiadomo... skutecznosć to głównie szybkość, siła mięśni oraz masa ciała tych 2 ostatnich jej pewnie brakuje, dlatego ja bym celował właśnie w zadawaniu obrażeń przeciwnika za pomocą np. kubotana. Ale nie zmienia to tego, że zdolności akrobacyjne ma nie małe :]


Użytkownik drop edytował ten post 14.01.2014 - 19:47




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych