Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świeta Wojna ... Barca VS Real


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#31

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko kibice Barcelony się z tego śmieją i chyba tylko w Polsce, bo nigdzie na necie nie widziałem czegoś podobnego.

A ten okrzyk Ronaldo to okrzyk bojowy Realu Madryt, całej szatni. To jeden z powodów dla którego mam taki szacunek do Portugalczyka, ma gdzieś, kto siedział na gali i jakie osobistości, dla niego najważniejsza jest drużyna, rodzina i koledzy i nawet w takim momencie wydał okrzyk swojego klubu. Którego piłkarza byłoby na to stać?


0;27 odpal.

Za to ta sytuacja była naprawdę pełna klasy:

61212_1421099370.jpg

Rozmawia z kobietą przed publicznością i trzyma łape w kieszeni jak burak pod sklepem osiedlowym.





#32

MegaJeanelle82.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie napinanie tematu między Messim a Ronaldo to już jest nudne Polacy cebulaki tylko potrafia sie nabijać z klubu takiego jak Realu czy Barcelony to nie są kibice to dzieci które nie wiedzą co to kibicowanie i szanowanie przeciwnika. Wkurzające jest zachowanie takie właśnie.



#33

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już temat odświeżony, to muszę koniecznie upamiętnić to co zrobił w weekend Real, a w szczególności Ronaldo. :D 9:1! najwyższy wynik w lidze Hiszpańskiej od ponad 30 lat, a C.Ronaldo strzelił aż 5(!) bramek w jednym meczu, w tym hattrick w 8 minut co było najszybszym hattrickiem w Realu Madryt od przynajmniej 1950r

Messi vs Ronaldo to historia pisząca się na naszych oczach, największa rywalizacji w historii tego sportu, takich dwóch piłkarzy jak oni nie było, nie ma i długo nie będzie. To wielkie szczęście dla fana piłki żyć w ich czasach.





#34

Brittni1073.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakby tak spojrzeć to faktycznie Messi vs Ronaldo CR7 to duża taka rywalizacja i teraz jeszcze większa z tego powodu, że obaj grają w La Lidze. Kiedyś tak nie było bo Cr7 to czerwony diabeł jeszcze był hee ; ) widziałem ładnie tam Ronaldo nałatał tych bramek aż 5, to było coś a jeszcze przed tym meczem miał niby jakiś dołek...



#35

Ultraadelia2375.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już temat odświeżony, to muszę koniecznie upamiętnić to co zrobił w weekend Real, a w szczególności Ronaldo. :D 9:1! najwyższy wynik w lidze Hiszpańskiej od ponad 30 lat, a C.Ronaldo strzelił aż 5(!) bramek w jednym meczu, w tym hattrick w 8 minut co było najszybszym hattrickiem w Realu Madryt od przynajmniej 1950r

Messi vs Ronaldo to historia pisząca się na naszych oczach, największa rywalizacji w historii tego sportu, takich dwóch piłkarzy jak oni nie było, nie ma i długo nie będzie. To wielkie szczęście dla fana piłki żyć w ich czasach.

Piękny wyczyn, który potwierdził, że jest jeden z najlepszych piłkarzy świata moim zdaniem. Masz racje ta historia, która toczy sie na naszych oczach jest prze piękna i niech trwa wiecznie! media co prawda trochę koloryzują messi i ronaldo tak jak, by się nienawidzili, ale tak nie jest. Wczoraj barcelonie coś nie poszło, ale si neymar odblokował.



#36

ODILIA89.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kibicuję Barcelonie od zawsze ale za ten wyczyn to Ronaldo się należy szacunek. Ja mam szacnek zawsze to rywala i akurat to mu wyszło bardzo dobrze..Niestety trochę już odjechał Messiemu w klasyfikacji ale myślę, że i tak jakoś po prostu do przodu będzie z Messim i on z czasem go dogoni bo to w końcu atomowa pchła



#37

megajennifer81.
  • Postów: 0
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CR7 pokazał klasę tak szacunek się należy ale dla mnie i tak lepszym graczem jest po prostu messi : ) to jest dopiero geniusz hee..Pamiętacie może jak Messi zrobił taką bliźniaczą akcję co Maradona ? Obkiwał wszystkich z połowy boiska i po prostu później strzelił taką bramkę jak to zrobił Mardona.. : )



#38

rerosemary2863.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak dokładnie było tak po prostu taka ciekawa właśnie akcja i zdecydowanie to też przypominało Maradonę - to moim zdaniem nie jest przecież przypadek bo oni obaj mają po prostu taki bardzo podobny styl. Obaj są tacy raczej filigranowy ale jak się już rozpędzą na boisku to mało kto ich potrafił zatrzymać.



#39

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu ja mam wrażenie, że trzy posty wyżej to posty tej samej osoby z trzech kont?

Każdy ma 0 postów, a ten jest pierwszym, każdy ma podobny nick z numerkami i każdy brzmi tak samo, tylko ubrany w inne słowa.

EDIT: a może i nawet z czterech kont.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 18.04.2015 - 20:03




#40

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel już wczoraj o tym pisałem, spójrz jeszcze na datę rejestracji wszędzie jest taka sama. W innych tematach z HP jest to samo. Ja ze 12 multi naliczyłem.


Użytkownik Sebastian. edytował ten post 18.04.2015 - 20:22




#41

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny epizod świętej wojny za nami. Dzisiaj FCB, po zwycięstwie nad Atletico Madryt 1:0, zapewniła sobie, na 1 kolejkę przed końcem rozgrywek, tytuł MISTRZA HISZPANII!!

Jedynego gola zdobył niezawodny Leo Messi :) Co prawda CR7 w meczu z Espanyolem odpowiedział 3 trafieniami, i to zapewne on zdobędzie tytuł króla strzelców Primera Division, ale mimo wszystko ostatnie słowo należało do "Pchełki" :)

Fajny sezon, dużo się działo, były przetasowania na najwyższym szczeblu, ale finalnie jest jak być powinno. 

 

VISCA EL BARCA!!

 

MES QUE UN CLUB!!

 

Jest szansa na potrójną koronę, trzeba tylko pokonać Athletic Billbao w Pucharze i Starą Damę tydzień później, w finale LM. To może być naprawdę udany sezon :)





#42

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No gratulację dla kibiców Barcelony!

Nam, kibicom Realu na marne pocieszenie pozostaje król strzelców dla Ronaldo. Prawdopodobnie zdobędzie też złotego buta, który będzie 4tym w jego karierze, czyli zostanie jedynym piłkarzem w historii, który tyle ich ma.

Sezon ogólnie klapa totalna. :(





#43

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Dla wszystkich kibiców Realu...płakać się chce po prostu :(


 





#44

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Współczuję kibicom Realu. Macie najgłupszego prezesa w całej Europie. Wymienia Ancelottiego na Baniteza. Kabaret. Mam tylko nadzieję, że Ancelotti wróci do swojego i mojego kochanego Milanu, gdyż takie słuchy chodzą. Podobniesz Galliani spotkał się juz z Carlo i omawiali sprawę :P



#45

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Różne informacje się pojawiają, ja czytałem, że ma zostać rok w Madrycie bez pracy trenerskiej w ogóle.

W każdym bądź razie to najgłupsza decyzja Pereza od czasów Del Bosque. Boję się, że zamiana Carlo na Beniteza to dopiero początek armagedonu, który może doszczętnie zniszczyć obecną generację Realu. Nie wierzę po prostu, że Benitez ma jakiegokolwiek asa w rękawie, by przyciągnąć do siebie takie gwiazdy jak James, Bale, Ramos...nie mówiąc o Ronaldo, który może po prostu odejść, gdy pobije rekord Raula.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych