Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kiritoo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Od dawna czytam te forum, praktykuje co nieco.

Do rzeczy. W pokoju mam akwarium na którym wisi medalik. Postanowiłem spróbować go poruszyć leżąc w łóżku w podobny sposób jaki tworze Psi Balle.
Ustawiłem ręke w strone akwarium i medalika po czym wyobrażałem sobie że energia z mojej ręki czy ciała wędruje w strone medalika i porusza go.
Medalik ani drgnął. Aczkolwiek stało się coś dziwnego. Miałem takie wrażenie jakie się ma jak jest się pijanym czy mdlejącym. Akwarium i medalik tak jakby zaczeły mi wirować. Gdy 1 raz się tak stało przestałem próbować poruszyc medalik i spróbować ponownie w celu sprawdzenia czy taka sytuacja ponownie się wydarzy. Okazało się że tak. Znów mi zawirowało. Co ciekawe światło w akwarium zaczeło przygasać. Mogło to być spowodowane jakimś zwarciem niczym "Paranormalnym" aczkolwiek wydaje mi się to dziwne.
Co o tym sądzicie.? Czy wirowanie w głowie mogło być spowodowane tym że po prostu za bardzo chciałem poruszyć ten medalik za dużo energii wysłałem i byłem zmęczony tym.? Czy przygasające światło mogło być spowodowane ową Energią.?

Dodam że nie uważam się za nikogo majestatycznego , że rzucam psi ballami czy coś, nic z tych rzeczy. Tak naprawdę mało rzeczy z forum mi wychodzi, w sumie tylko psi balla potrafię stworzyć ale w czasach gdzie wszystko zaczyna tracić jakąkolwiek logike próbuje coś ze sobą zrobić.

Z góry dzięki :)
  • -2

#2

Nacjonalista.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To był szatan.
  • 0

#3

Kiritoo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. Dzięki za racjonalną i wyczerpującą odpowiedź.
  • 3

#4

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Od dawna czytam te forum, praktykuje co nieco.

Dodam że nie uważam się za nikogo majestatycznego , że rzucam psi ballami czy coś, nic z tych rzeczy. Tak naprawdę mało rzeczy z forum mi wychodzi, w sumie tylko psi balla potrafię stworzyć ale w czasach gdzie wszystko zaczyna tracić jakąkolwiek logike próbuje coś ze sobą zrobić.

Z góry dzięki :)


To czym się tubylcy szczycą, to ilością wykopanych z netu tekścików, czym dłuższy tekst, tym większa chwała. Za te dziwactwa dostają plusiki, z nich w miarę upływu czasu tworzą zasługi w swych profilach i na ich tle się fotografują. Gdy uparciuchowi się nazbiera zasług zostaje modem. MODEM na PARANORMALNE.PL....brawooo!!!

A gdzie kolega wyczytał, że ten forumek dla odmieńców?
Pi.... dziadów i rób swoje. Ja nie twierdzę, że tobie wierzę, ale i nie jest mym zamiarem cię zniechęcać.

Jedno mnie w tobie zastanawia. Jeśli coś konkretnego osiągniesz swymi poszukiwaniami, to co z tym zrobisz i czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że już nigdy światek twój nie będzie dla ciebie taki sam?

Załóżmy, że zaprezentujesz swe zdolności publice, to wszystkie zdarzenia następstwa udanej prezentacji odbiorą tobie więcej, niż jesteś sobie wstanie wyobrazić.
...chwal się chwal a magiki pod blok podjadą i będą doświadczenia na tobie robić.
  • 0

#5

Kiritoo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chwale się niczym. Po prostu chciałem uzyskać odpowiedź czy to co się zdarzyło mogło być spowodowane tym co chciałem osiągnąć. Nie obchodzi mnie opinia innych. Jak sam widzisz gdy kolega wyżej stwierdził że to szatan , podziękowałem mu za odpowiedź i nic więcej :) Każdy ma swoje zdanie nie trzeba z nim się zgadzać ale warto uszanować. Z plusami i minusami w sumie nie wiem o co chodzi i zbytnio też mi na tym nie zależy. Zadałem konkretnie pytanie na które oczekiwałem odpowiedzi to tyle :)
  • 0

#6

Kiritoo.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli nie ma więcej odpowiedzi proszę o zamkniecie tematu :)

Wniosek rozpatrzony pozytywnie ;)

Dołączona grafika

edycja: ultimate
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych