Skocz do zawartości


Umiejętności i dziwne uczucie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam, utworzyłem ten temat, ponieważ wiem że umiem tworzyć PSI-Balle. Kiedy się skoncentruje lub po prostu czuję energię, koncentruje ją w rękach, wiem że tworzę kulkę, dlatego ,że kiedy próbuje zmniejszyć pustą przestrzeń pomiędzy dłońmi i je zbliżyć czuje jakbym coś ugniatał i odpycha mi ręce od siebie. Chciałem zapytać czy mógłbym się jakoś podszkolić, próbowałem ruszać tymi kulkami ale mi nie wychodzi, rozpływają się. Jeszcze jedno, wiem, że to się nie zalicza do tego działu, ale najczęściej po medytacji, mam dziwne odczucie jakby mnie ktoś obserwował albo ktoś był w pobliżu, wiecie może czym to jest spowodowane?
  • 0

#2

Tyr.
  • Postów: 65
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...-o-psi-ballach/ Zapraszam do lektury.
  • 0

#3 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Czytałem :) Cały czas ćwiczę, ale nie wychodzi, dlatego ten temat. Może coś robię źle albo coś, pytałem o radę :)
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobacz ten temat http://www.paranorma...to-energia-psi/
  • 0



#5 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie przekonasz kogoś kto od dziecka wierzy że taka energia istnieje i da się ją koncentrować, że to tylko autosugestia ;)
  • 0

#6

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znów skieruję sie tutaj do uzytkownika Wszystko, czytając inne Twoje posty w innych tematach zastanawiam się nad jednym: czego Ty szukasz na forum Paranormalne.pl? Nie, nie chodzi mi tutaj o obrażanie, mianowicie chodzi mi o to że jak sama nazwa wskazuje jest to forum dotyczące zjawisk których wytłumaczyć ludzie nie potrafią. Ty jednak do wszystkiego podchodzisz nie tyle naukowo co sceptycznie, lecz jest kolejna rzecz której nie pojmuję ale to się tyczy większej grupy osób, dlaczego ludzie próbują racjonalnie tłumaczyć zjawiska zachodzące w przyrodzie jeżeli sama natura wykracza poza progi racjonalności?

Użytkownik Aequitas edytował ten post 12.03.2012 - 21:53

  • 0

#7

Zemloshi.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doomin, według mnie to tylko dalsze ćwiczenie koncentracji i próby zrozumienia 'siebie' by osiągnąć efekt o którym mówisz. czyt. Medytacja :)

Co do drugiego pytania to mam podobnie.
Uczucie obecności kogoś/czegoś mam od dłuższego czasu. Sam chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym. Czy to tylko psikus umysłu i nasze zmysły są bardziej wyczulone, przez co takie odczucia mamy, czy też może po medytacji jesteśmy bardziej zaznajomieni z takim typem energii i ją odczuwamy. Może kiedyś się dowiemy :).

Ostatnio podczas mojej na razie 'najgłębszej' medytacji o 2 w nocy, kiedy miałem już kończyć doszedł mnie dość głośny metaliczny dźwięk. Później się okazało, że z biurka na dvd (zaraz obok) spadła rolka papierowej taśmy malarskiej. I o dziwo nie 'srałem w gacie' jak to nie raz przy dziwnych odgłosach bywa, jeśli się jest samemu w domu:D Nie mam jak tego wyjaśnić i piszę to tylko jako historyjkę i ciekawostkę hehe :)
  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aequitas. Tłumaczyłem już na tym forum mnóstwo razy dlaczego niewiara w zjawiska niewyjaśnione nie stoi na przeszkodzie, żeby się tymi zjawiskami interesować. Nie chce mi się tłumaczyć tego po raz enty. Przeczytaj uważnie ten artykuł, którego fragment wkleję:

Zgodnie z postulatem naturalizmu metodologicznego świat przyrody, włączając ludzi, wyjaśnia się w nauce jedynie przy pomocy pojęć odnoszących się do przedmiotów i procesów występujących w przyrodniczym porządku przyczynowym. Nie stosuje się żadnych odwołań do czynników nadnaturalnych czy transcendentnych wobec przyrody.


Ten fragment tyczy się mnie. Resztę przeczytasz w linku http://www.filozofia...ksty/bylica.pdf
  • 0



#9

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wytwarzanie pola magnetycznego przez istoty zyjace jest juz udowodnione naukowo, wiec dlaczego odrzuca sie, mozliwa w teorii, mozliwosc wplywania na ta energie? Przeciez takie podejscie zaprzecza idei nauki! Nie mowie o rzucaniu "Dragonbalami".. ale o subtelnym oddzialywaniu.

PS. ale mi komputer tnie :o literki wyskakuja po sekundowym opozrnieniu.. a mam lepszy niz Lukasz_19 ;] wczoraj troche szperalem po abovetop.. i tubie z filmami alexa jonesa.. no coz - pozdrawiam FBI :rotfl:

Użytkownik manitoris edytował ten post 13.03.2012 - 11:29

  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, jest udowodnione naukowo, więc to chyba nie jest ta energia o której mówią psychotronicy a zwłaszcza psi ballowcy. Jego podstawowym źródłem są bioprądy w komórkach narządów wewnętrznych (np. serca, mózgu), a także prądy objętościowe przepływające w tkankach całego ciała. Pola magnetycznego nie zobaczysz, a oni twierdzą, że widzą psi balle zrobione między rękami.
Pole magnetyczne wytwarzane przez człowieka jest około 100 tysięcy razy słabsze od pola magnetycznego Ziemi. Ten fakt jeszcze bardziej komplikuje sprawę. Bo jak w takiej sytuacji psi ballowcy potrafią odróżnić swoje pole od pola magnetycznego Ziemi?
  • 0



#11 Gość_Captain Jack

Gość_Captain Jack.
  • Tematów: 0

Napisano

Doomin, zapraszam do zalinkowanych przez Wszystko i Tyr tematów. Ten zamykam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych